HafBezObav.cz
21. Listopad 2019, 17:01:39 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Výběr útulku  (Přečteno 3497 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Marek p.
Host
« kdy: 24. Listopad 2008, 18:42:10 »

Doufám, že se nikdo při čtení nadpisu nelekl.

Blíží se ty Vánoce, jsem taková naměkko a potřebovala bych vaše rady, zkušenosti...

Máte nějaký typ na útulek, který by byl rád za nějaké granulky, starší hračky, výbavičku atp.? Napadlo mě, že bych udělala ve firmě nějakou materiální sbírku a tu pak předala nějakému útulku....když já nemám moc dobrých zkušeností s předáváním hmotných věcí těmto zařízením.
Penězům se bráním, protože tomu moc nevěřím... Undecided

Nemáte nějaký typ, kde by za to byli rádi? Já bych se s nima samozřejmě nejdřív spojila a nějak to s nimi domluvila....

Kuju všem Smiley
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Listopad 2008, 19:48:12 »

Doufám, že se nikdo při čtení nadpisu nelek
Blíží se ty Vánoce, jsem taková naměkko a potřebovala bych vaše rady, zkušenosti...

Máte nějaký typ na útulek, který by byl rád za nějaké granulky, starší hračky, výbavičku atp.? Napadlo mě, že bych udělala ve firmě nějakou materiální sbírku a tu pak předala nějakému útulku....když já nemám moc dobrých zkušeností s předáváním hmotných věcí těmto zařízením.
Penězům se bráním, protože tomu moc nevěřím... Undecided

Nemáte nějaký typ, kde by za to byli rádi? Já bych se s nima samozřejmě nejdřív spojila a nějak to s nimi domluvila....

Kuju všem Smiley

Útulek Komořany. Je to malej útulek u vltavy kousek za koncem stezky pro bruslaře. Zelenej plot, je to v zatáčce. Já jim tam o vánocích něco dovezla a ani jsem nevolala předem. Jen zazvonila a pak jsme to vyskládali do garáže.Myslím že budou rádi za cokoliv
Zaznamenáno

Šimona
Kachnísek
Host
« Odpověď #2 kdy: 24. Listopad 2008, 19:52:49 »

Myslím že jakýkoliv utulek bude rád. A já bych koukla po soukromých. Ale co vím tak nejvíce potřebují deky misky atd. Granulí maj dost od sponzorů ale nepohrdnou. Ráda se připojím.  Smiley
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #3 kdy: 24. Listopad 2008, 19:58:57 »

Děkuju za tip Wink

Zavolám, zjistím, co by se hodilo a pak to začnu nějak organizovat v práci. Dám vědít, jak to dopadlo...

Kdyby měl ještě někdo nějaký typ, dejte vědít Kiss
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #4 kdy: 24. Listopad 2008, 20:02:12 »

Ještě jsem našla tohle - http://www.connection.wz.cz/podporte-nas.html

Nemáte zkušenosti?

Přece jenom - sídlíme na Pze západ, tak by bylo možná lepší to mít někde tím směrem... Roll Eyes
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Listopad 2008, 20:06:49 »

Ještě jsem našla tohle - http://www.connection.wz.cz/podporte-nas.html

Nemáte zkušenosti?

Přece jenom - sídlíme na Pze západ, tak by bylo možná lepší to mít někde tím směrem... Roll Eyes

Tím směrem je ještě Pcherský útulek, ten je taky soukromý. Jestli si vzpomenu zeptám se kolegině, ta celý rok objíždí útulky po celé ČR tak by mohla mít přehled kde by potřebovali pomoc víc než jinde
Zaznamenáno

Šimona
Marek p.
Host
« Odpověď #6 kdy: 24. Listopad 2008, 20:08:54 »

Tím směrem je ještě Pcherský útulek, ten je taky soukromý. Jestli si vzpomenu zeptám se kolegině, ta celý rok objíždí útulky po celé ČR tak by mohla mít přehled kde by potřebovali pomoc víc než jinde

Prosím, vzpomeň si Wink, chtěla bych tak cca měsíc dát lidem od nás, aby mohli nosit...každopádně moc děkuju Kiss
Zaznamenáno
Bígl Max
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Listopad 2008, 08:35:33 »

Útulek Komořany. Je to malej útulek u vltavy kousek za koncem stezky pro bruslaře. Zelenej plot, je to v zatáčce. Já jim tam o vánocích něco dovezla a ani jsem nevolala předem. Jen zazvonila a pak jsme to vyskládali do garáže.Myslím že budou rádi za cokoliv
[/quote]
Koukám, že někdo měl ještě stejný nápad jako já  Wink, Komořany vítam, slyšela jsem, že tam psy mohou běhat volně a také, že paní majitelka je opravdu vděčná za každou pomoc.
Šimono, prosím Tě, je ten útulek směrem ke Zbraslavi nebo na druhou stranu do Bránika?
Zaznamenáno

LOVU ZDAR  :-))
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Listopad 2008, 23:28:20 »

Koukám, že někdo měl ještě stejný nápad jako já  Wink, Komořany vítam, slyšela jsem, že tam psy mohou běhat volně a také, že paní majitelka je opravdu vděčná za každou pomoc.
Šimono, prosím Tě, je ten útulek směrem ke Zbraslavi nebo na druhou stranu do Bránika?

od Bráníka směr Zbraslav. Je to v zatáčce jak začíná ta kamenitá cesta, kdyby jsi šla na cvičák do Komořan
Zaznamenáno

Šimona
Jana335
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. únor 2009, 21:21:08 »

Smiley Já si myslím že každý pejsek z útulku si bude chtít hrát a bude vděčný člověku...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!