HafBezObav.cz
20. červen 2019, 04:50:24 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Právní poradna (i nepsí)  (Přečteno 26228 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Šimona
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Listopad 2008, 22:40:01 »

Hele a eště teda jedna (možná přihlouplá) doplňující votázka - vlastníkem se v případě tzv. státního bytu myslí konkrétně kdo?

Třeba dyš tam sou hlášený dejme tomu tři lidi, třeba rodiče a dospělý dítě, může někdo z nich někoho jinýho nechat vodhlásit, proti jeho vůli?

No né jen tak jednoduše, ale jde to, pokud je ten co ho chtěj odhlásit proti, řeší to soud.
Zaznamenáno

Šimona
Pavla Kvasničková
Host
« Odpověď #16 kdy: 18. Listopad 2008, 08:21:56 »

No vlastník sem myslela že je stát, teda asi nějaká ta městská část nebo co, já se v tom nevyznám... Huh?

Když je vlastníkem stát = Magistrát hl.m. Prahy, kterej platí několik správních firem, který se mu vo to staraj. Nebo jsou to městský části, kerejm to Magistrát svěří.

Co se týče přihlašování a odhlašování tak záleží na tom v jaký pozici je ten dotyčnej napsanej na nájemní smlouvě. Každopádně pro trvalý odhlášení z bytu je zapotřebí souhlas uživatele bytu (to sou třebas ty rodiče nebo jeden z nich) a občanka, kde ten odhlašovanej má trvalej pobyt už jinde.
Zaznamenáno
enidka
Super pes
*

Jim (* 1.2.2008)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 15. únor 2009, 19:32:58 »

sice to není uplně právní,ale nevěděla sem kam to dát Grin
sem nemocná a mám zaměstnavateli poslat  papír o pracovní neschopnosti a  dostala u doktora 3..jeden žlutej-ten je pro mě, a dva pro zaměstnavatele-červenej a modrej...jakej mu mám teďka poslat? já mám za to,že ten modrej a ten červenej jim dám až budu uschopněná,ale nejsem si jistá...sice je to moje druhá práce,ale nějak sem nebyla nemocná,tak to nevim Grin
Zaznamenáno

,,Má-li problém řešení není na místě si dělat starosti.Nemá-li však problém řešení,tak jsou starosti zbytečné."
greenangel
Host
« Odpověď #18 kdy: 15. únor 2009, 19:44:32 »

sice to není uplně právní,ale nevěděla sem kam to dát Grin
sem nemocná a mám zaměstnavateli poslat  papír o pracovní neschopnosti a  dostala u doktora 3..jeden žlutej-ten je pro mě, a dva pro zaměstnavatele-červenej a modrej...jakej mu mám teďka poslat? já mám za to,že ten modrej a ten červenej jim dám až budu uschopněná,ale nejsem si jistá...sice je to moje druhá práce,ale nějak sem nebyla nemocná,tak to nevim Grin
Zlutej si nechas a modrej posles, ten druhej cervenej je kdyz jsi nemocna vic jak 14dni, az pujdes na kontrolu dostanes zase cervenej o pracovnim uschopneni. Jinak se nezapomen vzadu podepsat. Wink
Zaznamenáno
enidka
Super pes
*

Jim (* 1.2.2008)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 15. únor 2009, 19:47:25 »

Zlutej si nechas a modrej posles, ten druhej cervenej je kdyz jsi nemocna vic jak 14dni, az pujdes na kontrolu dostanes zase cervenej o pracovnim uschopneni. Jinak se nezapomen vzadu podepsat. Wink
děkuju Grin já sem na tyhle věci děsně neschopná Grin
Zaznamenáno

,,Má-li problém řešení není na místě si dělat starosti.Nemá-li však problém řešení,tak jsou starosti zbytečné."
greenangel
Host
« Odpověď #20 kdy: 15. únor 2009, 19:48:35 »

děkuju Grin já sem na tyhle věci děsně neschopná Grin
Ja kdybych pred 14ti dny nebyla na neschopence tak taky nevim. A navic je to ted zase nak nove prej.
Zaznamenáno
enidka
Super pes
*

Jim (* 1.2.2008)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 15. únor 2009, 19:51:30 »

Ja kdybych pred 14ti dny nebyla na neschopence tak taky nevim. A navic je to ted zase nak nove prej.
jo to je...prej po 14 dnech si musíš vzít lístek a ten ti pak proplatěj na pojišťovně
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 15. únor 2009, 22:12:15 »

Ty jo já nebyla tak dlouho nemocná,že ani nevím už jak to chodí,jsem si teď tak uvědomila..
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. únor 2009, 22:47:37 »

Já teda nevim jak je to teď, ale dřívávějc to na těch lístkách bejvalo vzadu napsaný, kerej kam patří.
Zaznamenáno

enidka
Super pes
*

Jim (* 1.2.2008)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 15. únor 2009, 22:55:20 »

sem se na to koukala,když sem študovala kterej mám poslat a kterej ne a nějako to tam nebylo Grin jen že oba máš dát zaměstnavateli
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 16. únor 2009, 21:18:51 »

Ty jo já nebyla tak dlouho nemocná,že ani nevím už jak to chodí,jsem si teď tak uvědomila..
Jednoduše, jsem nemocná, tak zůstanu doma a pak přijdu do školy a napíšu si omluvenku  Grin Grin
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 16. únor 2009, 21:20:23 »

Jednoduše, jsem nemocná, tak zůstanu doma a pak přijdu do školy a napíšu si omluvenku  Grin Grin

já si na nemoc beru dovolenou Angry letos musím zaklepat - nějak se mi to zatím vyhlo Grin
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 16. únor 2009, 21:22:53 »

já si na nemoc beru dovolenou Angry letos musím zaklepat - nějak se mi to zatím vyhlo Grin
jo já teď čtrnáct dní nebyla ve škole, teda jenom dva dny z toho jsem byla a dneska jsem přišla a takovejch věcí dodělat, no hrůza  Roll Eyes
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 17. únor 2009, 22:13:06 »

jo já teď čtrnáct dní nebyla ve škole, teda jenom dva dny z toho jsem byla a dneska jsem přišla a takovejch věcí dodělat, no hrůza  Roll Eyes

Hele co ten přítel? Jak to nakonec dopadlo? Našel se?
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. únor 2009, 14:41:03 »

Já to oznámím sama sobě a vezmu si notebook do postele  Grin Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!