HafBezObav.cz
21. Listopad 2019, 18:05:20 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 7   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: UCI - United kennel Club Internationale  (Přečteno 26907 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
greenangel
Host
« kdy: 02. říjen 2008, 11:05:05 »

Jaky mate nazor na tuto organizaci?

Pro me to jsou nechutny a nezodpovedny mnozitele.

Zajimalo by me, zda mate nekdo osobni zkusenost?
« Poslední změna: 02. říjen 2008, 11:15:44 od Barunka » Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 02. říjen 2008, 11:42:50 »

O klubu to mo nevím, více méně nic, proč jsou nechutní a nezodpovědní množitelé? Bych pak šla pátrat, abych si udělala názor....
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #2 kdy: 02. říjen 2008, 11:55:30 »

Konkretne u rotviku uchovnujou co se da. (nemocny, agresivni a vubec nestandardni zvirata) A co jsem vycetla a slysela tak je to tak i u ostatnich plemen. Treba i priklad, nedavno byl primo na HafBO pripad rtw Tary, ktera v 11mesicich zemrela na selhani srdce...byla chovana pod UCI, stene za 15 000,-  Roll Eyes

Tady par zajimavych clanku:

1) http://www.cz-pes.cz/cl-2008052801-q-UCI-x-FCI-aneb-moje-prvni-ucast-na-MVP-pod-garanci-spolku-UCI

2) http://danilo.wz.cz/uci.html

Takze je mi lito lidi, co si kupujou trebas prvniho psa, s dobrym svedomim, ze je s PP...zaplati nehorazny penize (casto nekolika nasobek nez stene s PP pod FCI) a pak se nestaci divit....
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 02. říjen 2008, 12:03:07 »

Konkretne u rotviku uchovnujou co se da. (nemocny, agresivni a vubec nestandardni zvirata) A co jsem vycetla a slysela tak je to tak i u ostatnich plemen. Treba i priklad, nedavno byl primo na HafBO pripad rtw Tary, ktera v 11mesicich zemrela na selhani srdce...byla chovana pod UCI, stene za 15 000,-  Roll Eyes

Tady par zajimavych clanku:

1) http://www.cz-pes.cz/cl-2008052801-q-UCI-x-FCI-aneb-moje-prvni-ucast-na-MVP-pod-garanci-spolku-UCI

2) http://danilo.wz.cz/uci.html

Takze je mi lito lidi, co si kupujou trebas prvniho psa, s dobrym svedomim, ze je s PP...zaplati nehorazny penize (casto nekolika nasobek nez stene s PP pod FCI) a pak se nestaci divit....

Díky za odkazy, jdu číst.....toho tomu dneska v práci moc nedám....
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #4 kdy: 02. říjen 2008, 12:03:28 »

Díky za odkazy, jdu číst.....toho tomu dneska v práci moc nedám....
Stoji to za to!
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 02. říjen 2008, 12:17:30 »

Tak mám přečteno......asi jsou to fakt sr....či, našla jsem si i web stránky tzv. Českomoravské kynologické federace, která je členem UCI.....je to k smíchu....či k pláči....
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #6 kdy: 02. říjen 2008, 12:18:10 »

Tak mám přečteno......asi jsou to fakt sr....či, našla jsem si i web stránky tzv. Českomoravské kynologické federace, která je členem UCI.....je to k smíchu....či k pláči....
Zm*di jsou to.  Angry
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #7 kdy: 02. říjen 2008, 12:23:23 »

Kdyz jeste budu omilat rotvajlery. Pod FCI je zakaz kupirovani ocasu, UCI ocasy kupiruje... Takze inzeraty "rtw s PP kupirovany..." pro neznaleho cloveka (rotvik s ocasem, fuj...) je asi lakavejsi...  Undecided
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 02. říjen 2008, 12:34:29 »

Kdyz jeste budu omilat rotvajlery. Pod FCI je zakaz kupirovani ocasu, UCI ocasy kupiruje... Takze inzeraty "rtw s PP kupirovany..." pro neznaleho cloveka (rotvik s ocasem, fuj...) je asi lakavejsi...  Undecided

Rotvíky klidne  omílej, když jsem chodila se svým drsňákem na cvičák (od svých 11ti let), takže jako malej cvrček, jedna paní tam měla rtw Athose a ovčandu, nic tak mazlivého, jako byl Athos jsem nezažila, jsme se tam do sebe zamilovali...:-)))  Ale, že FCI zakázala kupírování ocasů u rtw jsem nevěděla, až od tebe, o uších vím, ale o ocasu jsem to nevěděla....samozřejmě, že je vídám na výstavách, ale nenapadlo mě, že je zakázané, tak jsem zase o něco chytřejší. Jo a nedávno jsem byla na návštěvě u našich a když jsem odcházela, tak přes silnici viděla tu paní, co měla toho Athose.......měla zase rtw s dlouhým ocáskem....:-)))
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. říjen 2008, 13:13:15 »

V jednom z posledních PPČ je moc pěknej článech o myslím boerboelech (ale jistá si nejsem), jak chovaj pod hlavičkou klubu i na zvířatech s DKK 4/4. Majitelka je snad i nějaká "poradkyně chovu" nebo má prostě jakousi funkci v tom spolku...
Zaznamenáno

toulava
Třída otevřená

MB Kanjer *5.5.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. říjen 2008, 13:30:20 »

V jednom z posledních PPČ je moc pěknej článech o myslím boerboelech (ale jistá si nejsem), jak chovaj pod hlavičkou klubu i na zvířatech s DKK 4/4. Majitelka je snad i nějaká "poradkyně chovu" nebo má prostě jakousi funkci v tom spolku...
njn.... o boerboelech  Angry.. des bes... nejhorsi je ze pani je porad presvedena o tom, ze chovat se psem 4/4 je ok... vzdyt pry nekulha... takze jsou pod UCI a produkuji hafo stenat... ehm Roll Eyes
Zaznamenáno

Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 02. říjen 2008, 13:32:42 »

njn.... o boerboelech  Angry.. des bes... nejhorsi je ze pani je porad presvedena o tom, ze chovat se psem 4/4 je ok... vzdyt pry nekulha... takze jsou pod UCI a produkuji hafo stenat... ehm Roll Eyes

Hafo štěňat za hafo beněz a budoucím majitelům tak připravují hafo problémů..... Undecided Jen nechápu, jak tohle může být legální.....no, asi může, když se to děje
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. říjen 2008, 13:37:10 »

Jako mně to přišlo jako naprostá absurdita... prokristapána dyť je to pes jako hrom, kde jinde už by to mělo sakra vadit, když ne u takovejch kolosů? To je taková nehoráznost!!! Vopravdu, takhle se dělá jméno čistokrevnýmu chovu Angry Angry Angry!!! To jenom nahrává do karet všem těm množitelum. I když tohle sou taky množitelé, protože nikdo jinej než debilní množitelský hovado nemůže nakrejt fenu s takovejma nohama.
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #13 kdy: 02. říjen 2008, 13:53:42 »

O tom je ten muj prvni odkaz.

Licinnda: Zakaz kupirovani ocasu rotvajleru je od r.2005
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 02. říjen 2008, 13:59:03 »

Licinnda: Zakaz kupirovani ocasu rotvajleru je od r.2005
[/quote]

Aha, tak to jsem zase o něco chytřejší....Ale je fakt, že ti rtw se mi líbili více s těma ocáskama, ale zákon je zákon......u nás u fousáčů to zakázané není, ale co není, může být.....třeba v Holandsku jim pruty nekrátí a ti psiska vypadaní prostě divně...... Roll Eyes No, ale jakmile nám to zakážou, tak dalšího fouska případně fousku, už budeme mít s dlouhým proutkem... Cool

Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 7   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!