HafBezObav.cz
13. Prosinec 2019, 10:53:45 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 21   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kde šijete aneb psí móda  (Přečteno 50273 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« kdy: 30. Září 2008, 22:02:41 »

Nemůžu najít téma se psíma oblečkama, takže sorry, pokud tu přeci jen někde je...

Máte kupovaný nebo "hand made" obleček? Jak jste s ním spokojeni?
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 30. Září 2008, 22:04:17 »

Nemůžu najít téma se psíma oblečkama, takže sorry, pokud tu přeci jen někde je...

Máte kupovaný nebo "hand made" obleček? Jak jste s ním spokojeni?

nemáme, nevedeme  Grin JO, ale jednou jsem narazila na stránky, kde pletou na míru svetry stejný pro páníčka a psa - můžeš si vybrat ze spousty vzorů a tvarů Grin
Zaznamenáno

ZuzanaZK
Vítěz výstavy (BIS)

www.winnie-briard.estranky.cz

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 30. Září 2008, 22:08:00 »

nemáme, nevedeme  Grin JO, ale jednou jsem narazila na stránky, kde pletou na míru svetry stejný pro páníčka a psa - můžeš si vybrat ze spousty vzorů a tvarů Grin

Asi začnu sbírat vyčesaný Winnisovy chlupy a nechám si uplést svetr co bude jako jeho kožich Grin
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 30. Září 2008, 22:08:53 »

Asi začnu sbírat vyčesaný Winnisovy chlupy a nechám si uplést svetr co bude jako jeho kožich Grin

no vidíš - bys ušetřila za materiál  Cheesy
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Září 2008, 22:09:37 »

A jak chodíte na prochajdy s Cessynkou, když mrzne?
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Září 2008, 22:10:51 »

...jsem narazila na stránky, kde pletou na míru svetry stejný pro páníčka a psa - můžeš si vybrat ze spousty vzorů a tvarů...

V jakym tvaru tam třeba nabízej svetry Shocked?
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 30. Září 2008, 22:14:52 »

A jak chodíte na prochajdy s Cessynkou, když mrzne?

normálně s nahatou. Má teda jednu takovou pláštěnku (takovou tu modrožlutou jak ji má snad každej pes), ale měla ji na sobě jednou max. dvakrát. V lese nebo na louce normálně běhá, takže jí zima není. Jen občas když je hodně sněhu a na zimu jí necháváme delší chlupy, tak se jí udělaj takový ty sněhový koule, tak to musí pod bundu (k někomu). Nebožka Klaudinka taky byla celej život bez obleku a zcela bez následků. Možná v tom městě to nějakej smysl má, ale na tý vesnici, kdy vylezeš z baráku a jseš buď v lese nebo na louce to je podle mě fakt zbytečný.
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 30. Září 2008, 22:15:36 »

V jakym tvaru tam třeba nabízej svetry Shocked?

no buď se stojáčkem nebo rozepínací a tak - si to přesně nepamatuju, už je to dlouho co jsem na ty stránky narazila.
Zaznamenáno

ZuzanaZK
Vítěz výstavy (BIS)

www.winnie-briard.estranky.cz

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 30. Září 2008, 22:17:21 »

no vidíš - bys ušetřila za materiál  Cheesy

Akorát se to musí někde upříst. Ale z Bíby bych mohla mít do toho svetru bílý proužky  Grin Asi by stačilo, kdybych odstranila vščehny jeho chlupy ze svého oblečení  Angry Angry
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Září 2008, 22:20:18 »

normálně s nahatou. Má teda jednu takovou pláštěnku (takovou tu modrožlutou jak ji má snad každej pes), ale měla ji na sobě jednou max. dvakrát. V lese nebo na louce normálně běhá, takže jí zima není. Jen občas když je hodně sněhu a na zimu jí necháváme delší chlupy, tak se jí udělaj takový ty sněhový koule, tak to musí pod bundu (k někomu). Nebožka Klaudinka taky byla celej život bez obleku a zcela bez následků. Možná v tom městě to nějakej smysl má, ale na tý vesnici, kdy vylezeš z baráku a jseš buď v lese nebo na louce to je podle mě fakt zbytečný.

No já když jdu s holkama v mrazu na prochajdu, která unaví Morďase (aspoň tři hodiny), tak to holky fakt nezvládaj. Bóža jednak moc neběhá, jednak nemá žádný chlupy, Báča kožíšek má a běhá furt, ale za tu dobu ve velký zimě fakt promrzne.
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 30. Září 2008, 22:23:23 »

No já když jdu s holkama v mrazu na prochajdu, která unaví Morďase (aspoň tři hodiny), tak to holky fakt nezvládaj. Bóža jednak moc neběhá, jednak nemá žádný chlupy, Báča kožíšek má a běhá furt, ale za tu dobu ve velký zimě fakt promrzne.

Naši chodí většinou tak na dvouhodinovku (někdy dýl - podle toho jak se zdrží v hospodě Grin) a fakt bez problémů. Jako přijde domů a lehne na topení - to jako jo, ale podle mě venku jí nějak velká zima neni. Prostě to zvládá bez oblečku. Minulá jorkšírka s tím za celý život neměla sebemenší problém, a to bydlíme i celkem vysoko, takže tam míváme dost sněhu.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Září 2008, 22:29:22 »

Tak jste asi nějací věčí otužilci. Vono zima sama vo sobě eště neni to nejhorší, ale loni se nám párkrát povedlo promoknout v takovym tom vichřicoidnim nečase a to sem byla i já na kost, natož piňďata. Další věc je, že potřebuju něco pro mladou na zimu - po vobraně pes vždycky nějakou dobu odpočívá v kotci (nevytápěnym), takže z toho mam taky trochu strach, až jí nechám rozhicovanou bez pohybu při teplotách pod nulou Undecided...
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 30. Září 2008, 22:33:07 »

Tak jste asi nějací věčí otužilci. Vono zima sama vo sobě eště neni to nejhorší, ale loni se nám párkrát povedlo promoknout v takovym tom vichřicoidnim nečase a to sem byla i já na kost, natož piňďata. Další věc je, že potřebuju něco pro mladou na zimu - po vobraně pes vždycky nějakou dobu odpočívá v kotci (nevytápěnym), takže z toho mam taky trochu strach, až jí nechám rozhicovanou bez pohybu při teplotách pod nulou Undecided...

jako otužilý jsme, ale ono to spíš bude tím, že ty máš s holkama uplně jinej režim. Cassie chodí na procházky jen o víkendu nebo občas ve všení dny, když tam jsem já, a to jen za příznivého počasí (za vichřicovýho nečasu by se určo na procházku nešlo). Jinak jí bohatě stačí zahrada (rychle se vyvenčí a peláší domů).
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Září 2008, 22:36:26 »

jako otužilý jsme, ale ono to spíš bude tím, že ty máš s holkama uplně jinej režim. Cassie chodí na procházky jen o víkendu nebo občas ve všení dny, když tam jsem já, a to jen za příznivého počasí (za vichřicovýho nečasu by se určo na procházku nešlo). Jinak jí bohatě stačí zahrada (rychle se vyvenčí a peláší domů).

No já musim kvůli Morďákovi... jako když leje už vod začátku, tak je na dlouhej vejlet neberu, nebo aspoň Božku né, ale furt  bejt samy doma taky nemůžou...
Zaznamenáno

oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. říjen 2008, 06:04:44 »

Ja mam na Katty na zimu zlutou bundicku. Nosi ji hlavne v takovy ty mokry zime, kdy by byla promocena  a jeste pak promrzla. Chtela jsem na ni dat i link, ale nemuzu uz ji najit. nicmene - neni uplne dobra, zapina se na brisku a to je obcas trosku problem a musim ji po vyprani vzdycky impregnovat sprejem, jinak by promokla.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 21   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!