HafBezObav.cz
08. Prosinec 2019, 04:41:50 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kde šijete aneb psí móda  (Přečteno 50103 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
šíza
BOB, BIG

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 01. říjen 2008, 09:59:34 »

Nemůžu najít téma se psíma oblečkama, takže sorry, pokud tu přeci jen někde je...

Máte kupovaný nebo "hand made" obleček? Jak jste s ním spokojeni?

my nešijem, gaspi vobrůstá...i když nějaká pláštěnka by se asi šikla....třeba by si pak v dešti nechal říct Smiley
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 01. říjen 2008, 12:45:19 »

Nemůžu najít téma se psíma oblečkama, takže sorry, pokud tu přeci jen někde je...

Já mám na Rustyho - http://www.manmat.cz/cs/products/displayProduct/44

Má ho jen do velké zimy po nebo po větší námaze (jako po coursingu v zimě či po běžkách) když vím, že bude ještě delší dobu venku bez většího pohybu.
Jsem s ním max. spokojená. Používám ho i jako podložku pod psa v hospodě na horách apod..... Smiley

Mladýmu budu taky kupovat, ale až uhodí mrazy či až se budeme chystat na nějakou větší námahu Smiley Zatím stále mohutní atd... tak aby mu pak byl.
« Poslední změna: 16. říjen 2008, 18:04:07 od Pavla+RaF » Zaznamenáno

Markéta179
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. říjen 2008, 11:29:16 »

Ahoj,já mám koupený oblek na svého výmaráka u firmy manmat,šijí i koňské postroje.Mám ho 3 rokem a jsem moc spokojena.Jsme z Krkonoš a když přijde tuhá zima tak oblek je z dutého vlákna,tak pesanovi není zima.Mají i stránky a tam je oblek vyfocen.Perfektně sedí,fakt doporučuju:-)
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. říjen 2008, 21:08:54 »

Ahoj,já mám koupený oblek na svého výmaráka u firmy manmat,šijí i koňské postroje.Mám ho 3 rokem a jsem moc spokojena.Jsme z Krkonoš a když přijde tuhá zima tak oblek je z dutého vlákna,tak pesanovi není zima.Mají i stránky a tam je oblek vyfocen.Perfektně sedí,fakt doporučuju:-)

Jé, nemáš odkaz náhodou Wink?
Zaznamenáno

Markéta179
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 16. říjen 2008, 08:38:37 »

Jé, nemáš odkaz náhodou Wink?

Ten příspěk co je nade mnou,jak jsem psala včera tam má přesně ten odkaz kde já to kupovala:-)Chtěla jsem vložit foto pro představu ale nějako to nefunguje.Jen neměli moc výběr barev oproti tomu co nabízejí na fotce ale na konec jsem spokojená.Jinak doporučuju zvolit tmavší odstíny,z těch světlejch se to hooodně blbě pere:-(
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 16. říjen 2008, 19:14:01 »

Ten příspěk co je nade mnou,jak jsem psala včera tam má přesně ten odkaz kde já to kupovala:-)Chtěla jsem vložit foto pro představu ale nějako to nefunguje.Jen neměli moc výběr barev oproti tomu co nabízejí na fotce ale na konec jsem spokojená.Jinak doporučuju zvolit tmavší odstíny,z těch světlejch se to hooodně blbě pere:-(

Jé sorry, mně se tam ten vobrázek napřed asi neukázal Undecided. Díkys, mrknu tam Smiley!
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #36 kdy: 15. Listopad 2008, 20:56:44 »

V tomhle maj výhodu borderky, nikdy jsem Beaernyho neviděla, že by se klepal zimou, nebo vypadal jakkoliv ztuhle. Dobrmánkům dávám na cvičáku svetr do auta (což je vlastně luxusní kotec) Jinak Sára ke stáru chodila ve svetru i na procházky když mrzlo, aby jí nenastydly záda se kterejma měla už tak trochu problémy. No a v děšti samo měla pláštěnku, nebo takovou tu prošívanou psí budnu. Rika to po ní zdědila všecko, uvidím zda to bude potřebovat...

A prosím Tě, kde jsi to pořizovala, pamatuješ si?
Docela by se mi šiknul nějakej svetr, či něco takovýho...A zkušenosti s podobnými věcmi 0 - zatím jsem všude našla jen na toyky.
Zaznamenáno
ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 kdy: 15. Listopad 2008, 21:31:19 »

já budu teď v týdnu plést podle tohoto návodu na svetřík (v textu dole), tak uvidíme, jak to dopadne
http://pvsp.cz/pes/zobraz.php?action=clanek&idclanku=423&idpredka=0

Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 15. Listopad 2008, 21:31:19 »

Mordička neska dostala takovouhle větrovku, musim na ní udělat pár drobnejch úprav (kupovala jsem jí bez cery), ale aspoň že neni zase malá jako ta loňská, co zdědí Goofík Grin...

Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #39 kdy: 15. Listopad 2008, 21:36:15 »

Mordička neska dostala takovouhle větrovku, musim na ní udělat pár drobnejch úprav (kupovala jsem jí bez cery), ale aspoň že neni zase malá jako ta loňská, co zdědí Goofík Grin...

Ty jo, když já se bojim, jestli by si na něco takovýho zvykla...představovala bych si spíš něco hodně na tělo. Používali bychom to jenom na ne moc svižný prochajdy, to pak docela trpí, mno...Mám představu - viděla jsem to v knížce, ale nic takovýho jsem nenašla Sad

A co se týče šití...mám doma 4 nitě a dvě jehly...stačí to jako argument Grin?
Zaznamenáno
ajulik
Extra Super pes
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 kdy: 15. Listopad 2008, 21:39:03 »

A co se týče šití...mám doma 4 nitě a dvě jehly...stačí to jako argument Grin?

švadlenka  Grin
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #41 kdy: 15. Listopad 2008, 21:41:05 »

švadlenka  Grin

Jsem jako malá měla takový to vyšíváníčko...víš, jak máš předlohu a vyšíváš to...no...a ani to mě nebavilo Roll Eyes Teď když něco musim zašít, jsem preventivně nasratá...po týdnu to pak udělám...špatně... Roll Eyes
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 15. Listopad 2008, 21:42:08 »

Já chtěla tu od Ruffwear na tělo, takovou tu neoprénovou, ale neměli tam stánek a po netu si to objednat fakt netroufám. Takže tohle je náhradní alternativa, pod kterou ještě vytvořim flísovou mikinu.
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #43 kdy: 15. Listopad 2008, 21:45:09 »

Jsem jako malá měla takový to vyšíváníčko...víš, jak máš předlohu a vyšíváš to...no...a ani to mě nebavilo Roll Eyes Teď když něco musim zašít, jsem preventivně nasratá...po týdnu to pak udělám...špatně... Roll Eyes

to mě to docela baví a hrozně ráda chodím do Kotvy dívat se na různý nitě a tak, asi úchylka  Grin

Já chtěla tu od Ruffwear na tělo, takovou tu neoprénovou, ale neměli tam stánek a po netu si to objednat fakt netroufám. Takže tohle je náhradní alternativa, pod kterou ještě vytvořim flísovou mikinu.

ses měla domluvit s Končulákama, třeba by ti vyšli vstříc s ozkoušením...
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Listopad 2008, 21:51:24 »

Mordičce ta růžová strašně sluší  Smiley
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!