HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 10:41:51 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 21   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kde šijete aneb psí móda  (Přečteno 49800 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Šimona
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. říjen 2008, 07:24:53 »

V tomhle maj výhodu borderky, nikdy jsem Beaernyho neviděla, že by se klepal zimou, nebo vypadal jakkoliv ztuhle. Dobrmánkům dávám na cvičáku svetr do auta (což je vlastně luxusní kotec) Jinak Sára ke stáru chodila ve svetru i na procházky když mrzlo, aby jí nenastydly záda se kterejma měla už tak trochu problémy. No a v děšti samo měla pláštěnku, nebo takovou tu prošívanou psí budnu. Rika to po ní zdědila všecko, uvidím zda to bude potřebovat...
Zaznamenáno

Šimona
Axell
Super pes
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 01. říjen 2008, 07:30:51 »

No, nikdy jsem o oblečku neuvažoval, ale kvůli spondyloze asi nějakej pořídím, aby měl záda tepelně chráněná. Jen nevím, jestli koupím po netu a budu doufat, že se trefím do naměřených měr, nebo raději půjdu někam (nevím kam) koupit do kamenného krámu tak, aby to mohl vyzkoušet.
Zaznamenáno
MichaelaMik
CACIB
**

Endy&Lara

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 01. říjen 2008, 07:32:45 »

No, nikdy jsem o oblečku neuvažoval, ale kvůli spondyloze asi nějakej pořídím, aby měl záda tepelně chráněná. Jen nevím, jestli koupím po netu a budu doufat, že se trefím do naměřených měr, nebo raději půjdu někam (nevím kam) koupit do kamenného krámu tak, aby to mohl vyzkoušet.

Vím, že do listopadu je dlouho, ale já ráda toto nakupuju na výstavě, kde mám psa s sebou a vše mu vyzkouším. Už jsem takhle vybrala párkrát po netu, na výstavě od té značky to zkusila a né že by nebyla ok velikost, ale psovi to uplně nesedlo, že jsem vybrala něco jiného. První obleček je asi nejlepší vyzkoušet přímo na psovi
Zaznamenáno

Axell
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 01. říjen 2008, 07:34:02 »

Vím, že do listopadu je dlouho, ale já ráda toto nakupuju na výstavě, kde mám psa s sebou a vše mu vyzkouším. Už jsem takhle vybrala párkrát po netu, na výstavě od té značky to zkusila a né že by nebyla ok velikost, ale psovi to uplně nesedlo, že jsem vybrala něco jiného. První obleček je asi nejlepší vyzkoušet přímo na psovi

Vida, to je pravda, v Letňanech něco pořídím Smiley Díky za radu ! Smiley
Zaznamenáno
oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. říjen 2008, 07:42:29 »

Ja kupovala bundu po netu. Apolenka dostala za ukol Katty zmerit, ja bez premysleni objednavala. Kdyz jsem mela pak bundu doma, byla ooobrovska, Apca Katty merila nejak divne :-D Tak jsem bundu rozebrala a zuzila. Dylku jsem nechala  a jsem ted rada, ma ji hezky az na prdelku a poslednich 8 cm nema sesitych a kouka ji ocasek. Na brisku je bunda trochu kratsi a tak si na ni necura Smiley
Urcite chci koupit jeste jeden zimni oblek. Muzu na vystavu i se psem, kdyz ji tam nehodlam vystavovat? (uz jsem se tu asi i jednou ptala, ale zas jsem to zapomnela Sad )
Zaznamenáno
MichaelaMik
CACIB
**

Endy&Lara

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 01. říjen 2008, 07:45:19 »

Ja kupovala bundu po netu. Apolenka dostala za ukol Katty zmerit, ja bez premysleni objednavala. Kdyz jsem mela pak bundu doma, byla ooobrovska, Apca Katty merila nejak divne :-D Tak jsem bundu rozebrala a zuzila. Dylku jsem nechala  a jsem ted rada, ma ji hezky az na prdelku a poslednich 8 cm nema sesitych a kouka ji ocasek. Na brisku je bunda trochu kratsi a tak si na ni necura Smiley
Urcite chci koupit jeste jeden zimni oblek. Muzu na vystavu i se psem, kdyz ji tam nehodlam vystavovat? (uz jsem se tu asi i jednou ptala, ale zas jsem to zapomnela Sad )
můžeš, ale pes musí splnovat veterinární podmínky, které jsou v propozicích té výstavy, čili očkovaný, očkovák s sebou (a někde i ještě chtěj potvrzení, že je pes zdráv ne starší 3 dnů) ale v Letňanech to nechtějí, takže pokud máš psa očkovaného, vem očkovák, psa a vyraž na nákupy  Wink
Zaznamenáno

oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. říjen 2008, 07:49:25 »

můžeš, ale pes musí splnovat veterinární podmínky, které jsou v propozicích té výstavy, čili očkovaný, očkovák s sebou (a někde i ještě chtěj potvrzení, že je pes zdráv ne starší 3 dnů) ale v Letňanech to nechtějí, takže pokud máš psa očkovaného, vem očkovák, psa a vyraž na nákupy  Wink
katty je ockovana proti asi milionu chorobam Smiley ja bych se fakt na nakou vystavu chtela jit podivat. A kdy ze je to v tech letnanech? A kde presne?
Zaznamenáno
MichaelaMik
CACIB
**

Endy&Lara

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 01. říjen 2008, 07:55:29 »

katty je ockovana proti asi milionu chorobam Smiley ja bych se fakt na nakou vystavu chtela jit podivat. A kdy ze je to v tech letnanech? A kde presne?
http://www.vystavapsu.cz/ 15.a16.11. výstaviště Letňany
Zaznamenáno

oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. říjen 2008, 07:59:19 »

http://www.vystavapsu.cz/ 15.a16.11. výstaviště Letňany
hmm... rovnou mezinarodni
dekuji Smiley
Zaznamenáno
Axell
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 01. říjen 2008, 08:01:26 »

hmm... rovnou mezinarodni
dekuji Smiley
Mezinárodní v překladu znamená - hodně psů, ještě víc lidí, malá konkurence proti klubovkám  Grin
Zaznamenáno
MichaelaMik
CACIB
**

Endy&Lara

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 01. říjen 2008, 08:02:11 »

Mezinárodní v překladu znamená - hodně psů, ještě víc lidí, malá konkurence proti klubovkám  Grin
Tak ňák  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 01. říjen 2008, 09:01:57 »

Mimochodem, pěkně idiotskej vejmysl tohle. Se štěnětem, který ještě nemá navočkovoanou vzteklinu tě tam nepustěj, ale kašlači a průjmovači maj vstup volný Roll Eyes...
Zaznamenáno

MichaelaMik
CACIB
**

Endy&Lara

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 01. říjen 2008, 09:05:16 »

Mimochodem, pěkně idiotskej vejmysl tohle. Se štěnětem, který ještě nemá navočkovoanou vzteklinu tě tam nepustěj, ale kašlači a průjmovači maj vstup volný Roll Eyes...

Pes má být klinický zdravý píšou všude.....k čemu ti je razítko od veta, že v pátek je pes zdravej (platit nehorázný prachy a psa mi sotva poslechnou) když v sobotu může začít průjmovat. Huh? Roll Eyes
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 01. říjen 2008, 09:19:35 »

Pes má být klinický zdravý píšou všude.....k čemu ti je razítko od veta, že v pátek je pes zdravej (platit nehorázný prachy a psa mi sotva poslechnou) když v sobotu může začít průjmovat. Huh? Roll Eyes

Tak nevím jak to kde probíhá (u nás se provádí standardní klinické vyšetření včetně měření teploty, poslechu srdce a plic atd.), stojí to asi stovku. Pokud mně pes začne průjmovat v sobotu, tak na výstavu nelezu, stejně jako když začne kašlat. Ale byla bych mnohem raději, kdyby se na akcích, kde je tak extrémní kumulace psů, jako na mezinárodce v Letňanech vyšetření vyžadovalo, páč v takovém prostředí se virózy šíří rychlostí kulovýho blesku. Párkrát jsem na různých výstavách veterinární dozor dělala a několik lidí s evidentně nemocným psem otočila hned u vstupu, takže to, že pes má bejt zdravej, je sice jasný, ale dyš už sme to zaplatili, tak tam přeci pudem, ne? Roll Eyes
Zaznamenáno

Axell
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 01. říjen 2008, 09:23:34 »

Tak nevím jak to kde probíhá (u nás se provádí standardní klinické vyšetření včetně měření teploty, poslechu srdce a plic atd.), stojí to asi stovku. Pokud mně pes začne průjmovat v sobotu, tak na výstavu nelezu, stejně jako když začne kašlat. Ale byla bych mnohem raději, kdyby se na akcích, kde je tak extrémní kumulace psů, jako na mezinárodce v Letňanech vyšetření vyžadovalo, páč v takovém prostředí se virózy šíří rychlostí kulovýho blesku. Párkrát jsem na různých výstavách veterinární dozor dělala a několik lidí s evidentně nemocným psem otočila hned u vstupu, takže to, že pes má bejt zdravej, je sice jasný, ale dyš už sme to zaplatili, tak tam přeci pudem, ne? Roll Eyes
Njn, takhle by to asi mělo vypadat, ale realita je bohužel jiná  Sad
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 21   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!