HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 14:28:24 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Měření psů v kohoutku  (Přečteno 17683 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« kdy: 19. Září 2008, 09:44:23 »

Chtěla bych vás požádat zda-li máte někdo možnost zapůjčit "šupleru" či přeměřit mého psa v kohoutku. Ráda bych si s ním vyběhala coursingovou licenci a potřebuji co nejdříve vědět kolik přesně má cm.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Září 2008, 10:19:05 »

Já měřila holky normoš tim vysunovacim metrem plus něco kolmýho k tomu Cheesy. Dyš pes stojí na tvrdý rovný podložce tak ti to udělá myslim dost podobnou službu, ne?
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 19. Září 2008, 10:31:30 »

Já měřila holky normoš tim vysunovacim metrem plus něco kolmýho k tomu Cheesy. Dyš pes stojí na tvrdý rovný podložce tak ti to udělá myslim dost podobnou službu, ne?

Když já asi nevím jak by měl stát, aby to bylo vypovídající. Ale te´d jsem se dozvěděla že u těch vořechů se to tak nebere, takže ho doma změřím normálně metrem a bude to Smiley
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Září 2008, 10:35:28 »

Chtěla bych vás požádat zda-li máte někdo možnost zapůjčit "šupleru" či přeměřit mého psa v kohoutku. Ráda bych si s ním vyběhala coursingovou licenci a potřebuji co nejdříve vědět kolik přesně má cm.

Šimona bude možná měřidlo mít, na agi se taky měří kvůli kategoriím. Ale postav si ho ke zdi a udělej si čárku tužkou, jako když se měří děti. Můžeš ho hezky připlácnout a nebude se ti kvrdlat. Tak to dělám já  Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 19. Září 2008, 11:02:00 »

Šimona bude možná měřidlo mít, na agi se taky měří kvůli kategoriím. Ale postav si ho ke zdi a udělej si čárku tužkou, jako když se měří děti. Můžeš ho hezky připlácnout a nebude se ti kvrdlat. Tak to dělám já  Grin

Ok, taky dobrá metoda Smiley vyzkouším Smiley
Zaznamenáno

Kachnísek
Host
« Odpověď #5 kdy: 19. Září 2008, 11:49:55 »

Přesně jak to dělá Katmai tak to dělám taky. V jedné ruce piškot druhou rýsuju. Udělám to 3 x a průměr je hotov.  Grin
Zaznamenáno
oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Září 2008, 11:51:11 »

ja uz jsem katty obkreslila. Jenom: nevim, jestli jsem spravne tipla kohoutek, a taky nevim, kde je metr Sad
Zaznamenáno
Mischel
Třída dorostu
*

Angie

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Září 2009, 08:00:18 »

ja uz jsem katty obkreslila. Jenom: nevim, jestli jsem spravne tipla kohoutek, a taky nevim, kde je metr Sad

Ahojky,  Smiley
mám štěně zlaťáska (4 a půl měs.)  a podle Vašeho návodu na měření v kohoutku nám vychází, že ná 44,5 cm. Je to možné? Není to moc?   Huh? Všichni sice říkají, že to bude obr, jelikož je mohutná a má obrovské tlapky, že by až tak? Nebo už teď moc neporoste? Poraďte, prosím. Díky.
Ahoj
Zaznamenáno

S pozdravem a přáním pěkného zbytku dne
Mischel a Angie
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Září 2009, 13:09:54 »

Mohu Vás pouze uklidnit tím, že štěňata rostou velmi, velice nerovnoměrně. Takže vyčkat. V 7 měsích by měli mít cca 2/3¨budoucí velikosti. Cca píši. Ovšem výška nemá co do činění s mohutností.
Mladý hafík je samá noha, samá ruka taky.
Pejska do 18 měsíců velmi šetřte, ať se na vycházce  n i k d y  neunaví, raději s ním choďte častěji a na kratší dobu, žádné zátěžové modely a hodně odpočinku, žádné skákání. Na to má času dost, až se mu vyvine všechno, co má. A kvalitní papu a ať je psíček zdráv......
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Listopad 2009, 13:16:34 »

Budu za blbce, ale budiž.. Roll Eyes Kde přesně má pes kohoutek? Je to daný nějakym obatlem? Potřebuju změřit Ferdačisko na termovestičku a nevim jestli 40 nebo 45.... Cry Cry Cry
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Listopad 2009, 13:22:51 »

Hele, Berryho tedka merila poradkyne chovu v Letnanech a bylo to nekde na spicce lopatek, aspon mi to tak prislo  Wink  Jo, a vysledek je, ze Berry je jeden z nejvetsich psu, 60 cm  Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Kadous
Třída vítězů

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Listopad 2009, 13:32:48 »

přesně, kohoutek je od horního okraje lopatek tam, kde začíná krk
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Listopad 2009, 13:55:16 »

Děkuju, děkuju Wink
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
crestiksa
Třída dorostu
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 22. Prosinec 2009, 10:47:04 »

Díky za odpovědi. Právě ľe jsem četl o problému zvýąené hladiny na těchto stránkách ,takľe jsem trochu zneklidněl. olej naątěstí neemulguje, ta hladina chladicí kapaliny, jak jsem si vąiml včera, je pokleslá jen za studeného motoru, jakmile se ohřeje, je přesně na rysce max, tak to je asi v pořádku.
Spíą jsem chtěl vědět, jestli je to normální, ľe plastová měrka je mírně prohnutá a ľe místo aby ukazovala hladinu, tak se opleská o stěny skříně a měření pak nelze provést. Vám ostatním to jde měřit bez problému?
Zaznamenáno

Óďđŕâëĺíčĺ óěíűě äîěîě îň 3503. Óěíűé äîě öĺíű îň 2010.
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 22. Prosinec 2009, 10:53:27 »

Díky za odpovědi. Právě ľe jsem četl o problému zvýąené hladiny na těchto stránkách ,takľe jsem trochu zneklidněl. olej naątěstí neemulguje, ta hladina chladicí kapaliny, jak jsem si vąiml včera, je pokleslá jen za studeného motoru, jakmile se ohřeje, je přesně na rysce max, tak to je asi v pořádku.
Spíą jsem chtěl vědět, jestli je to normální, ľe plastová měrka je mírně prohnutá a ľe místo aby ukazovala hladinu, tak se opleská o stěny skříně a měření pak nelze provést. Vám ostatním to jde měřit bez problému?

já sem teda tenhle problém nezaznamenala. že by sme každej meřili něco jiného?  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Stran: [1] 2   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!