HafBezObav.cz
21. Listopad 2019, 16:56:07 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pomoc - hledá se nový páníček  (Přečteno 2090 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« kdy: 04. Září 2008, 15:12:33 »

postupuji prosbu:

PROSÍME O POMOC PŘI HLEDÁNÍ NOVÉHO DOMOVA PRO RTW!!

Začátkem týdne jsem si přečetla tento inzerát : "Daruji dvouletého dobře rostlého Rotwailera i na hlídání objektu (třeba i občanům z Číny )- nemoc majitele".

Na psa jsem se jela ještě ten den podívat a zjistit důvody darování.Brad je zhruba dvou a půl letý krásný kupírovaný rotvík bez PP, vysoký a mohutný, na kterého jeho majitelé neměli čas, energii a báli se ho.

Byl dlouhodobě uzavřený v poměrně prostorném výběhu, neodčervován, neočkován, neznal vodítko ani obojek. Ale přesto má bystrý rotvajleří pohled a velmi rychle se upne na člověka, který ví, jak na něj.

Nyní je odčervený, naočkovaný, ošetřený proti ektoparazitům. Věnuji se mu individuálně, chodíme na vycházky a dostává zvolna základy výchovy, která je u něj zanedbaná. Brad určitě nebyl mlácen či týrán, nemá špatné zkušenosti, je vůči člověku velmi kontaktní a je vděčný za každé pohlazení. Je zvyklý na kotec, který nelikviduje a po vydatných vycházkách do něj už jde docela odevzaně. Brad vypadá jako temperamentní pes, rád si hraje s hračkami, s PETkami, zkrátka ač kus psa, chováním je to jen odrostlejší štěně.

Hledáme pro něj zodpovědné majitele, kteří už mají zkušenost s výchovou rtw, kteří by mu poskytli dostatek pohybu a aktivit a brali ohled na předchozí minulost psa. Při správném přístupu z něj brzy bude oddaný hlídač domu, parťák a nejspíše i pes šikovný na výcvik. Brad si zaslouží konečně ty správné páníčky.

Pokud byste o Brada měli zájem nebo o někom zodpovědném věděli, kontaktujte mě, prosím, na tel. 777 867 887.

další info na: http://www.agayaga.com
Zaznamenáno

Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!