HafBezObav.cz
04. Duben 2020, 09:29:03 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kynologie na ZU v Suchdole  (Přečteno 76370 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 20. říjen 2009, 21:58:33 »

já vim Cheesy Ale jako učit se padesát plevelů Cheesy Hroznej vopruz Cheesy Ale za tejden mě čeká test z kytiček Grin A za tři budu poznávat pro změnu plemena Cheesy
Plevely sou legrace, nejhorší byla poznávačka z trav v junenilnim stádiu (jen stonek s lístkama, bez květů), miliarda obilí a semena všeho možnýho. Vlastnoručně vyrobený tréninkový sbírky sem uchránila i teď při stěhování před pepanem Cool!
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #91 kdy: 20. říjen 2009, 22:00:22 »

Plevely sou legrace, nejhorší byla poznávačka z trav v junenilnim stádiu (jen stonek s lístkama, bez květů), miliarda obilí a semena všeho možnýho. Vlastnoručně vyrobený tréninkový sbírky sem uchránila i teď při stěhování před pepanem Cool!
Co je na tom za srandu, květy to v tuhle dobu nemá Cheesy A místo plevelů jsme na stole měli uschlý cosi Cheesy Podle obrázků jsem jich uměla všech padesát Cheesy Ale to co mi předložili na stůl tomu vůbec neodpovídalo Cheesy Takže už se těšim na zvířatka Cheesy
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #92 kdy: 21. říjen 2009, 06:57:58 »

Jak, tenhle rok? Dyť školní rok teď začal Huh? ?

no respektive ten příští ale přijímačky jsou už v lednu takže...
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #93 kdy: 21. říjen 2009, 06:59:07 »

neřikej tomu hnojárna Cheesy Hezky česká zemědělská univerzita Cheesy Není nad to tam studovat ekonomiku Cheesy Dneska jsem měla "zkoušku" z plevelů Cheesy

dyť to je hnojárna. co bys chtěla  Grin
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 21. říjen 2009, 08:07:40 »

Co je na tom za srandu, květy to v tuhle dobu nemá Cheesy A místo plevelů jsme na stole měli uschlý cosi Cheesy Podle obrázků jsem jich uměla všech padesát Cheesy Ale to co mi předložili na stůl tomu vůbec neodpovídalo Cheesy Takže už se těšim na zvířatka Cheesy
tak jsem zvědavá v jakým stavu vám je předložej  Lips Sealed
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 21. říjen 2009, 08:56:12 »

tak jsem zvědavá v jakým stavu vám je předložej  Lips Sealed

Tak vo tom nežertuj - za nás měli na anatomii v obřim kontejneru ve formaldehydu naložený celý tele, psa a kdoví co. Před hodinou se to vytáhlo na kladce, nechalo trochu okapat a šup na stůl a už sme si promrskávali svaly... kdo ustál pohled na vypitvaný nebožtíky, toho porazil smrad formalínu (mě z toho slzely voči eště dva dny)...
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 21. říjen 2009, 09:14:34 »

Tak vo tom nežertuj - za nás měli na anatomii v obřim kontejneru ve formaldehydu naložený celý tele, psa a kdoví co. Před hodinou se to vytáhlo na kladce, nechalo trochu okapat a šup na stůl a už sme si promrskávali svaly... kdo ustál pohled na vypitvaný nebožtíky, toho porazil smrad formalínu (mě z toho slzely voči eště dva dny)...
On to nebyl moc vtip, něco takovýho jak popisuješ bych čekala Lips Sealed
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 21. říjen 2009, 09:23:54 »

No až budeš dělat tráy, tak uvidíš. Přece jenom, pampeliška se vod jánevim jitrocelu pozná i bez kvetu trochu líp, než třeba... lipnice roční vod lipnice luční Grin...

... jo holka, vítej do vopravdovýho života. Realita je relativní pojem Cheesy...
Zaznamenáno

LuckyMonty
Super pes
*

Lucky (*18.3.2007) Monty (*27.6.2004)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #98 kdy: 21. říjen 2009, 09:30:33 »

No až budeš dělat tráy, tak uvidíš. Přece jenom, pampeliška se vod jánevim jitrocelu pozná i bez kvetu trochu líp, než třeba... lipnice roční vod lipnice luční Grin...

... jo holka, vítej do vopravdovýho života. Realita je relativní pojem Cheesy...

ty jo, na ty trávy taky nerada vzpomínám... to byla snad nejhorší poznávačka.. jo a ještě semena, taky nic moc... Tongue
Zaznamenáno

bělouš, knír a já :-))
www.luckygrisom.estranky.cz
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #99 kdy: 21. říjen 2009, 09:32:03 »

ty jo, na ty trávy taky nerada vzpomínám... to byla snad nejhorší poznávačka.. jo a ještě semena, taky nic moc... Tongue
No ty budou taky dobrý Cheesy Jako dostat hromadu kuliček bude veselý Cheesy

no ale mi tam samozřejmě neměli pampelišky a jitrocele, páč to by bylo moc jednoduchý Cheesy Ale teď fakt nevim co mám od zvířátek čekat Cheesy Ve stáji byli samozřejmě živý, ale tam to byl taky samej hybrid Cheesy Tak tam to asi určovat nebudeme Cheesy
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 21. říjen 2009, 09:35:31 »

U trav nevim, esi byl horší tenhle zápočet nebo pak zkouška u toho experta, dělala sem asi 4x, naposled 14 dní před státnicema. Většího kreténa sem tam (krom jedný výjimky) snad nepotkala. Jako já nebyla žádnej šprt, moc sem tam nechodila, ale většinu zkoušek sem dala na poprvý nebo na podruhý. Víckrát sem dělala snad jenom tohle a to, jakkoliv sem sebekritická, vopravdu bylo jeho zásluhou. Šílená katedra Angry Angry Angry!!!

(ale to voni budou mít jen tak šup šup, ekonómové Wink)...
Zaznamenáno

LuckyMonty
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #101 kdy: 21. říjen 2009, 09:37:46 »

No ty budou taky dobrý Cheesy Jako dostat hromadu kuliček bude veselý :Dno ale mi tam samozřejmě neměli pampelišky a jitrocele, páč to by bylo moc jednoduchý Cheesy Ale teď fakt nevim co mám od zvířátek čekat Cheesy Ve stáji byli samozřejmě živý, ale tam to byl taky samej hybrid Cheesy Tak tam to asi určovat nebudeme Cheesy

hele, u nás se poznávačka zvířat dělala podle obrázků.. Na cvíkách sme si je prohlížely a pak byly i u zápočtu..ale estli to budete mít stejný, to nevim..Každopádně, jak říká Radecha..vy to budete mít lehoučký... Tongue
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #102 kdy: 21. říjen 2009, 09:39:56 »

hele, u nás se poznávačka zvířat dělala podle obrázků.. Na cvíkách sme si je prohlížely a pak byly i u zápočtu..ale estli to budete mít stejný, to nevim..Každopádně, jak říká Radecha..vy to budete mít lehoučký... Tongue
no samozřejmě, že to máme lehčí než agro apod Cheesy Ty se to učej i latinsky apod Cheesy Ale já šla studovat ekonomiku a né plevele a kravičky Cheesy Ale neudělám nic Cheesy
A zkoušce z fytotechniky se snažím vyhnout Cheesy Když budu mít nějakej počet bodů z poznávačky plevelů, testu a projektu hnojení Cheesy Tak nemusim na zkoušku Cheesy Cheesy
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 21. říjen 2009, 09:41:35 »

no samozřejmě, že to máme lehčí než agro apod Cheesy Ty se to učej i latinsky apod Cheesy Ale já šla studovat ekonomiku a né plevele a kravičky Cheesy Ale neudělám nic Cheesy
A zkoušce z fytotechniky se snažím vyhnout Cheesy Když budu mít nějakej počet bodů z poznávačky plevelů, testu a projektu hnojení Cheesy Tak nemusim na zkoušku Cheesy Cheesy

Grin Grin Grin jémináčku, projekt hnojení Grin Grin Grin - ten mi ani nepřipomínej!!! To se upočítáš a zblázníš se z toho, to byl snad nejhorší projekt vůbec!!!
Zaznamenáno

LuckyMonty
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #104 kdy: 21. říjen 2009, 09:43:23 »

Grin Grin Grin jémináčku, projekt hnojení Grin Grin Grin - ten mi ani nepřipomínej!!! To se upočítáš a zblázníš se z toho, to byl snad nejhorší projekt vůbec!!!

zaplaťbůh, tenhel projekt nás nějak minul... Roll Eyes

a co se divíš, si na agru, mám pocit, že ti to tu každej říkal, že se v prváku budeš učit takovýhle kokotiny... Wink Ale bereš to s úsměvem, to ej dobře... Grin
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!