HafBezObav.cz
23. Září 2019, 04:03:25 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 26 27 [28] 29   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kynologie na ZU v Suchdole  (Přečteno 70933 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #405 kdy: 26. únor 2012, 12:40:08 »

já sem popravdě z těch vysokejch škol krapet zklamaná - studium oboru ošetřovatelství na 3LF jsem si taky před nástupem představovala trochu jinak, asi jsem moc náročná no Roll Eyes Smiley

Jako nechcu bejt chytrá, ale zemědělka je zemědělka, náplň toho oboru byla známá předem, někteří kantoři taky... tzn. že třeba já bych od toho nic velkýho nečekala (jak už sem sem psala před těma třema rokama nebo kolika, co to mělo začít), takže bysem zklamaná nebyla Grin
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #406 kdy: 26. únor 2012, 12:44:12 »

S tim bych tak úplně nesouhlasila, Leňule, nemyslim si, že by na matice bazírovali víc než na čemkoli jinym. Já mám pocit, že to stojí na jiných předmětech, jako je třeba fyzio, anatomie, zoologie, zoohygiena, ... jako člověk se musí prokousat i jinýma předmětama, který ho třeba až tak nebaví, ale třeba tu matiku má potřebnou ke genetice, kterou máš zas potřebnou ke šlechtění, ..., atd. Podle mě všechno se všim souvisí. Asi na žádný škole se člověk neučí jen to, co ho baví Wink

já tvůj názor beru, jen ho mám ale prostě jinej ... matiku ke genetice a šlechtění bych pochopila, kdyby jsme měli nejdřív matiku, a pak genetiku a šlechtění, jenže tyhle dva předměty, už máme dávno za sebou ... v oboru kynologiie se v anatomii a fyziologii zaměřit na krávu a koně a psa uplně vynechat mi taky prostě nepřijde šťastný ... stejně tak ve výživě, propravdě jsem čekala, že se dozvim něco o tom, jak krmit psa, ale o tom padla asi jedna věta za celejch 5 nebo 6 přednášek, zato krmný směsi pro krávy, prasata a drůbež máme zmáknutý ... zoologii chápu, proti tý bych neřekla ani popel ... zoohygienu jsme neměli a ani nevim, jestli budeme mít ... já neřikám, že se chci učit jen to co mě baví, to jsem nikde nenapsala doufám. Já se jen snažim říct, že pokud jdu na obor kynologie, očekávám prostě učivo zaměřený na psy, s tim, že se samozřejmě dotkne ostatního hospodářskýho zvířectva a ne naopak prostě. A pokud vyslovim dotaz, slušnej dotaz, proč to je tak, jak to je, tak čekám slušnou odpověď a ne odseknutí, že o tom se s náma jako bavit nikdo nebude. Vždyť jsme lidi ne? ... Ale jak řikám, asi jsem moc náročná no.
« Poslední změna: 26. únor 2012, 12:56:13 od Leňule :-) » Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #407 kdy: 26. únor 2012, 12:45:38 »

Jako nechcu bejt chytrá, ale zemědělka je zemědělka, náplň toho oboru byla známá předem, někteří kantoři taky... tzn. že třeba já bych od toho nic velkýho nečekala (jak už sem sem psala před těma třema rokama nebo kolika, co to mělo začít), takže bysem zklamaná nebyla Grin

já zas jako ale nechci říct, že by zemědělka byla uplně špatná škola, spíš, že tenhle obor trochu nezvládla Roll Eyes Grin ... a já od toho taky vpodstatě nic velkýho nečekala, ale i z toho mála, co jsem čekala, jsem prostě trochu zklamaná
« Poslední změna: 26. únor 2012, 12:51:21 od Leňule :-) » Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #408 kdy: 26. únor 2012, 13:13:54 »

já tvůj názor beru, jen ho mám ale prostě jinej ... matiku ke genetice a šlechtění bych pochopila, kdyby jsme měli nejdřív matiku, a pak genetiku a šlechtění, jenže tyhle dva předměty, už máme dávno za sebou ... v oboru kynologiie se v anatomii a fyziologii zaměřit na krávu a koně a psa uplně vynechat mi taky prostě nepřijde šťastný ... stejně tak ve výživě, propravdě jsem čekala, že se dozvim něco o tom, jak krmit psa, ale o tom padla asi jedna věta za celejch 5 nebo 6 přednášek, zato krmný směsi pro krávy, prasata a drůbež máme zmáknutý ... zoologii chápu, proti tý bych neřekla ani popel ... zoohygienu jsme neměli a ani nevim, jestli budeme mít ... já neřikám, že se chci učit jen to co mě baví, to jsem nikde nenapsala doufám. Já se jen snažim říct, že pokud jdu na obor kynologie, očekávám prostě učivo zaměřený na psy, s tim, že se samozřejmě dotkne ostatního hospodářskýho zvířectva a ne naopak prostě. A pokud vyslovim dotaz, slušnej dotaz, proč to je tak, jak to je, tak čekám slušnou odpověď a ne odseknutí, že o tom se s náma jako bavit nikdo nebude. Vždyť jsme lidi ne? ... Ale jak řikám, asi jsem moc náročná no.

hmm, to jo, no, komunikace tam v tomhle směru trochu pokulhává  Roll Eyes
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #409 kdy: 26. únor 2012, 13:22:53 »

Když Leni, musíš si říct, proč to vlastně studuješ, jestli jsi od toho čekala něco jinýho a přidaná hodnota pro Tebe je malá, tak není o čem.

Já třeba ten titul fakt potřebuju - kdybych teď odešla z práce, prakticky v žádný pořádný firmě mě bez toho nevezmou (na tohle místo) a jak právě rostu v týhle, tak mi moje vědomosti přestávají stačit, proto studuju. Prostě je nutnost, abych si min. to Bc. udělala, ale problém je v tom, že nejsem nejchytřejší, no... Roll Eyes
Zaznamenáno
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #410 kdy: 26. únor 2012, 13:34:57 »

Když Leni, musíš si říct, proč to vlastně studuješ, jestli jsi od toho čekala něco jinýho a přidaná hodnota pro Tebe je malá, tak není o čem.

Já třeba ten titul fakt potřebuju - kdybych teď odešla z práce, prakticky v žádný pořádný firmě mě bez toho nevezmou (na tohle místo) a jak právě rostu v týhle, tak mi moje vědomosti přestávají stačit, proto studuju. Prostě je nutnost, abych si min. to Bc. udělala, ale problém je v tom, že nejsem nejchytřejší, no... Roll Eyes

máš pravdu, ta první věta mi uplně mluví z duše Smiley, a vpodstatě od půlky zimního semestru druháku si řikám "eště vydrž, třeba teď začne to, proč si sem šla", takže jsem ve fázi čekání Smiley ... šla jsem na tenhle obor ze zvědavosti a protože mě kynologie zajímá, a taky mi tak trochu chybělo se "něco učit" Smiley, nešla jsem sem, protože potřebuju titul (možná proto mě to taky tak zklamalo). Bc. titul mám, v oboru ve kterém pracuju ... a ten jsem studovala s podobným cílem jako ty - protože jsem ho potřebovala, abych dostala aspoň trochu rozumný peníze, ale já zas musím říct, že mě víc naučila praxe, než škola, ale bez školy to nejde.
Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Marek p.
Host
« Odpověď #411 kdy: 26. únor 2012, 13:56:30 »

máš pravdu, ta první věta mi uplně mluví z duše Smiley, a vpodstatě od půlky zimního semestru druháku si řikám "eště vydrž, třeba teď začne to, proč si sem šla", takže jsem ve fázi čekání Smiley ... šla jsem na tenhle obor ze zvědavosti a protože mě kynologie zajímá, a taky mi tak trochu chybělo se "něco učit" Smiley, nešla jsem sem, protože potřebuju titul (možná proto mě to taky tak zklamalo). Bc. titul mám, v oboru ve kterém pracuju ... a ten jsem studovala s podobným cílem jako ty - protože jsem ho potřebovala, abych dostala aspoň trochu rozumný peníze, ale já zas musím říct, že mě víc naučila praxe, než škola, ale bez školy to nejde.
A co třeba nějaká psychologie, antropologie?
To bys využila i v práci.
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #412 kdy: 31. Leden 2013, 22:32:31 »

Holky - Lenule, Alča a možná i další,
vy jste toho asi nechali co? A můžu se zeptat proč?
Já bych chtěla od dalšího šk.roku zkusit dvě vysoké a právě nejraději bych zoorehabilitaci a asistenční aktivity se zvířaty ( na to jsem se hlásila hned po SŠ ), ale to nemají dálkově  Sad Tak by mě zajímalo, jaká je ta kynologie? Podle jejich popisu, by to mělo být relativně podobný, i když v té  zoorehabilitaci se zaměřují ještě na pedagogiku, fyzioterapii atd, což mě víc zajímá.
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #413 kdy: 31. Leden 2013, 22:53:07 »

Holky - Lenule, Alča a možná i další,
vy jste toho asi nechali co? A můžu se zeptat proč?
Já bych chtěla od dalšího šk.roku zkusit dvě vysoké a právě nejraději bych zoorehabilitaci a asistenční aktivity se zvířaty ( na to jsem se hlásila hned po SŠ ), ale to nemají dálkově  Sad Tak by mě zajímalo, jaká je ta kynologie? Podle jejich popisu, by to mělo být relativně podobný, i když v té  zoorehabilitaci se zaměřují ještě na pedagogiku, fyzioterapii atd, což mě víc zajímá.

Alča nestudovala, já skončila v letním semestru druháku, studoval se mnou ještě Tomáš Kašpar od Berta a Ika a ten skončil chvíli po mě ... a jednoduše řečeno - nesplnilo to mé očekávání ... hlásila jsem se s tím, že se dozvím "něco nového", neměla jsem velká očekávání, ale nesplnilo mi to ani to málo, co jsem očekávala (stačí si přečíst příspěvky výše) ... spíš jde o to, co od toho čekáš a proč to chceš studovat ... jestli na ten obor chceš jít s úmyslem - "dozvědět se něco o psech", tak za mě - nedělej to, i když zase, není nad vlastní zkušenost ... ale slyšela jsem, že ta Zoorehabilitace je lepší, co je na tom pravdy, nevim ... ale Krisis studuje, Bc. má za sebou, tak ta bude asi fundovanější k odpovědi Wink
Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #414 kdy: 31. Leden 2013, 23:05:11 »

Alča nestudovala, já skončila v letním semestru druháku, studoval se mnou ještě Tomáš Kašpar od Berta a Ika a ten skončil chvíli po mě ... a jednoduše řečeno - nesplnilo to mé očekávání ... hlásila jsem se s tím, že se dozvím "něco nového", neměla jsem velká očekávání, ale nesplnilo mi to ani to málo, co jsem očekávala (stačí si přečíst příspěvky výše) ... spíš jde o to, co od toho čekáš a proč to chceš studovat ... jestli na ten obor chceš jít s úmyslem - "dozvědět se něco o psech", tak za mě - nedělej to, i když zase, není nad vlastní zkušenost ... ale slyšela jsem, že ta Zoorehabilitace je lepší, co je na tom pravdy, nevim ... ale Krisis studuje, Bc. má za sebou, tak ta bude asi fundovanější k odpovědi Wink
dík =))
Tak já jsem kvůli té zoorehabilitaci ve spojení s Kristýnou od Cosmiho, tak snad zjistím, proč tam není dálkové studium  Grin
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #415 kdy: 01. únor 2013, 11:14:18 »

No jako takhle, ve spojení s tím, kde pracuju a co o psech potažmo o zvířatech vím, jsem se asi nic moc nového nedozvěděla. Ta zoorehab. dle mě nejde dálkově z jednoho prostého důvodu - potřebuješ mít asi cvika, na kterých si vše vyzkoušíš, ošaháš atd.
Jinak tenhle semestr je masakr, v podstatě stejné předměty jako v prváku, jen víc do hloubky a samé hnusy  Puke 
Zaznamenáno
Tereza90
Vítěz výstavy (BIS)

Wiktoria *9.6.2010 + Adina *6.6.2011

Zobrazit profil
« Odpověď #416 kdy: 01. únor 2013, 11:26:55 »

Tak nám teda teďka třeba i na Praktickým využití psů říkali že obor zoorehabilitace je jednoduše řečeno naprd. Těch důvodů je asi víc a na delší povídání. Myslim že hodně záleží na tom proč bys tu školu dělala. Já jsem šťastná že jsem na Speciálních chovech. A ještě teď ve druháku jsem měla 90% předmětů společných s kamarádkou z kynologie, což věřim že naštve učit se vypočítat krmnou dávku pro krávu. A nevim jak vy dálkaři to máte přesně s cvikama, ale když vidim co všechno děláme na cvikách nebo dělali jsme třeba především v tom prváku, anatomie, fyziologie, mikrobiologie, nedokážu si představit co z toho maj dálkaři, asi bych to ani dálkově nechtěla. Na druhou stranu teďka v tom druháku už tolik těch cvik dobrých nebylo a spousta vůbec nebyla no...

Btw. jak to vůbec dálkaři mají s praxema?
Zaznamenáno
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #417 kdy: 01. únor 2013, 11:49:38 »

Tak nám teda teďka třeba i na Praktickým využití psů říkali že obor zoorehabilitace je jednoduše řečeno naprd. Těch důvodů je asi víc a na delší povídání. Myslim že hodně záleží na tom proč bys tu školu dělala. Já jsem šťastná že jsem na Speciálních chovech. A ještě teď ve druháku jsem měla 90% předmětů společných s kamarádkou z kynologie, což věřim že naštve učit se vypočítat krmnou dávku pro krávu. A nevim jak vy dálkaři to máte přesně s cvikama, ale když vidim co všechno děláme na cvikách nebo dělali jsme třeba především v tom prváku, anatomie, fyziologie, mikrobiologie, nedokážu si představit co z toho maj dálkaři, asi bych to ani dálkově nechtěla. Na druhou stranu teďka v tom druháku už tolik těch cvik dobrých nebylo a spousta vůbec nebyla no...

hele, já už si to vůbec nepamatuju Roll Eyes ... ale "neco" jsme mít ve druháku měli ...
Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #418 kdy: 01. únor 2013, 12:01:09 »

Máme v každém sem. blokové cvičení, kde se ty praktický stránky toho předmětu doladí, ale jako jasně, nestihnem toho tolik, co vy, takže je to hlavně o samostudiu.
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #419 kdy: 01. únor 2013, 13:31:35 »

No jako takhle, ve spojení s tím, kde pracuju a co o psech potažmo o zvířatech vím, jsem se asi nic moc nového nedozvěděla. Ta zoorehab. dle mě nejde dálkově z jednoho prostého důvodu - potřebuješ mít asi cvika, na kterých si vše vyzkoušíš, ošaháš atd.
Jinak tenhle semestr je masakr, v podstatě stejné předměty jako v prváku, jen víc do hloubky a samé hnusy  Puke 
a to dálkaři cvičení nemají?
možná se ptám blbě, ale já teda zatím studuji prezenčně, takže jsem se o kombinované studium moc nezajímala =)
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Stran: 1 ... 26 27 [28] 29   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!