HafBezObav.cz
23. říjen 2019, 18:38:38 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kynologie na ZU v Suchdole  (Přečteno 71646 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 04. říjen 2008, 21:51:18 »

No a na práva se zase dělaj přijímačky a nejspíš tě nevezmou  Grin
A pořád je to tak, že dostaneš dopředu asi milion otázek a je na tobě jak se je dokážeš naučit, když u testu jsou pak tytéž? Dělalo tam tenkrát přijímačky spoustu kamarádů a pišlo mi takový nějaký všelijaký.. jako v autoškole Undecided
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 04. říjen 2008, 21:52:53 »

.. no a na VSCHT se nedelaj prijimacky a nejspis te i vezmou... to ze je na ni jedna z nejvyssich "umrtnosti" hned v prvaku je vec jina :-D
fakt ne? A co je to za zvláštní "politiku"? A jaktože to všechno takhle víš?  Smiley
Zaznamenáno

ZuzanaZK
Vítěz výstavy (BIS)

www.winnie-briard.estranky.cz

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 04. říjen 2008, 21:53:55 »

A pořád je to tak, že dostaneš dopředu asi milion otázek a je na tobě jak se je dokážeš naučit, když u testu jsou pak tytéž? Dělalo tam tenkrát přijímačky spoustu kamarádů a pišlo mi takový nějaký všelijaký.. jako v autoškole Undecided

No já nevím, jak je to teď. Já jsem končila fakultu v roce 2000 a navíc jsem nestudovala pražskou  Roll Eyes Pokud vím, tak každá fakulta to má jinak...
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 04. říjen 2008, 21:54:59 »

No já nevím, jak je to teď. Já jsem končila fakultu v roce 2000 a navíc jsem nestudovala pražskou  Roll Eyes Pokud vím, tak každá fakulta to má jinak...
Aháá, já myslela že to nějak víš, protože to by mě fakt zajímalo... Přišlo mi to právě strašně zvláštní.
Zaznamenáno

ZuzanaZK
Vítěz výstavy (BIS)

www.winnie-briard.estranky.cz

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 04. říjen 2008, 21:58:57 »

Aháá, já myslela že to nějak víš, protože to by mě fakt zajímalo... Přišlo mi to právě strašně zvláštní.

No můžu se zeptat studentů co pracují i mně v kanceláři, jestli chceš...Jsou teď 3-5 ročník ( takže taky to nebude úplně aktuální onformace)
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 04. říjen 2008, 22:02:55 »

No můžu se zeptat studentů co pracují i mně v kanceláři, jestli chceš...Jsou teď 3-5 ročník ( takže taky to nebude úplně aktuální onformace)
ne, to je dobrý  Grin
Zaznamenáno

oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 04. říjen 2008, 22:17:03 »

fakt ne? A co je to za zvláštní "politiku"? A jaktože to všechno takhle víš?  Smiley
vim to, protoze jsem sama 2x neumrela :-D
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 05. říjen 2008, 09:40:08 »

fakt ne? A co je to za zvláštní "politiku"?

Mně to nepřijde špatný. Vono na tý zemědělce je to teď v tomhle směru dost podobný, teda co se tejče agra. Vezmou fakt skoro každýho, ale v prváku se to proseje. Nás bylo v prváku v kruhu 18 a skončili jsme 3.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 05. říjen 2008, 09:56:14 »

Mně to nepřijde špatný. Vono na tý zemědělce je to teď v tomhle směru dost podobný, teda co se tejče agra. Vezmou fakt skoro každýho, ale v prváku se to proseje. Nás bylo v prváku v kruhu 18 a skončili jsme 3.
Přijde mi na tom špatný to, že pokud se nepletu tak škola dostává dotace na studenta - proto se snažej školy mít co nejvíc prváků - aby měli co největší dotace. Pak je stejně vyhoděj, takže ty vynaložený peníze jsou spláchnutý do záchoda. Navíc ty studenti, ketrý sou přijatý aniž by dělali zkoušky nemusej tu školu vůbec chtít dělat, respktive třeba nechtěj dělat vůbec žádnou školu, jen mít statut studenta - takhle můžou být 4 roky pořád v prváku a ždímat ostatní...
Zaznamenáno

oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 05. říjen 2008, 10:04:23 »

Přijde mi na tom špatný to, že pokud se nepletu tak škola dostává dotace na studenta - proto se snažej školy mít co nejvíc prváků - aby měli co největší dotace. Pak je stejně vyhoděj, takže ty vynaložený peníze jsou spláchnutý do záchoda. Navíc ty studenti, ketrý sou přijatý aniž by dělali zkoušky nemusej tu školu vůbec chtít dělat, respktive třeba nechtěj dělat vůbec žádnou školu, jen mít statut studenta - takhle můžou být 4 roky pořád v prváku a ždímat ostatní...
s penezi mas pravdu.
Se studenty - konkretne u nas - mas i nemas. K postupu do dlasiho semestru..rocniku musis nasbirat urcity pocet kreditu, jinak dal nejdes. Pak samozrejme existuje podmineny zapis pro ty co nenasbirali dost, ale zase ne uplne malo, i tak se da studovat, ale ja nevim, moc tech, kdo by takto lajdali, uz ve vyssich rocnicich neznam.
Nicmene... aby nekdo vystudoval vscht jen proto, aby mel nejakou skolu a nebavilo ho to/neumel to... nevim, na to je ta skola asi narocna. Nemyslim ani tak na vedomosti, ucit se clovek musi vsude, ale jen absolvovat vsechny povinne laboratore. Na pismenka okolo jmena jsou lepsi skoly, i pres ty prijimacky.
Zaznamenáno
oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 05. říjen 2008, 10:08:40 »

to byla reakce na prijimani bez prijimacek a velkou umrtnost. Basnik oliva tim nejspis chtel rici, ze s prijimackama by tam nikdo nelezl :-D
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 05. říjen 2008, 10:34:56 »

To jo, s penězma je to fakt. Ale zase daj prostě šanci každýmu, ale vyhoděj jen ty flákače, který se neučej.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 05. říjen 2008, 10:49:45 »

s penezi mas pravdu.
Se studenty - konkretne u nas - mas i nemas. K postupu do dlasiho semestru..rocniku musis nasbirat urcity pocet kreditu, jinak dal nejdes. Pak samozrejme existuje podmineny zapis pro ty co nenasbirali dost, ale zase ne uplne malo, i tak se da studovat, ale ja nevim, moc tech, kdo by takto lajdali, uz ve vyssich rocnicich neznam.
Nicmene... aby nekdo vystudoval vscht jen proto, aby mel nejakou skolu a nebavilo ho to/neumel to... nevim, na to je ta skola asi narocna. Nemyslim ani tak na vedomosti, ucit se clovek musi vsude, ale jen absolvovat vsechny povinne laboratore. Na pismenka okolo jmena jsou lepsi skoly, i pres ty prijimacky.

Já to myslela tak, že nastoupí někam do prváku bez přijímaček, nechá se vyhodit. Nastoupí jinam do prváku bez přijímaček, nechá se vyhodit...atd atd. je sice pořád vyhazován, ale vždycky u zápisu si sežene potvrzení o studiu, které mu platí minimálně půl roku... Jen aby byl "student", jinak studovat ani vystudovat nic nechce, s tímhle skončí po 4 letech, protože by si to musel začít platit.
V tom o čem píšeš ty s tebou souhlasím  Smiley

Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 05. říjen 2008, 11:08:26 »

Každopádně si podobně jako Oliva myslim, že z hlediska uplatnění v budoucnosti je studium oboru kynologie trochu vachrlatý. Fakt spíš pro zajímavost, jako hobby, ale to se zas dá dělat mnohem víc prakticky, k provozování aktivní kynologie dle mě škola potřeba nejni.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 05. říjen 2008, 11:32:17 »

Každopádně si podobně jako Oliva myslim, že z hlediska uplatnění v budoucnosti je studium oboru kynologie trochu vachrlatý. Fakt spíš pro zajímavost, jako hobby, ale to se zas dá dělat mnohem víc prakticky, k provozování aktivní kynologie dle mě škola potřeba nejni.
tak to každopádně souhlasím
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!