HafBezObav.cz
05. Duben 2020, 11:49:10 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 615   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Témátko pro ŽENY a dívky :-)))  (Přečteno 710420 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #2880 kdy: 27. Srpen 2009, 20:59:01 »

Nic extra, jen dle svého Grin
Demižonek JEŠTĚ nezahučel, ale aby se to dřív nezkazilo :-/ Takže, co ty na to Huh???!

Sem s nim! Do malešek kdykoliv večír. Nebo spojit s venčenim, ale to teď nestíhám, hoří mi za prdelí ta autoškola Sad.
Zaznamenáno

MichaelaMik
CACIB
**

Endy&Lara

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2881 kdy: 28. Srpen 2009, 07:03:06 »

Sem s nim! Do malešek kdykoliv večír. Nebo spojit s venčenim, ale to teď nestíhám, hoří mi za prdelí ta autoškola Sad.

No jako dobrý, to mi říkáš až ted, mobil asi nemám, co ? Sem ti říkala, že se máš ozvat, kdy?! chjo s tebou....
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2882 kdy: 28. Srpen 2009, 20:33:55 »

Ty šaty s tím zeleným se mi líbí,to že je tam ta zelená,ale jinak mi přišli takoví obyč..  Undecided
A jak je ta družička stejně to je super.. takhle to teď bude mít moje budoucí švagrová a její dcera bude mít taky stejné jako ona.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #2883 kdy: 28. Srpen 2009, 21:37:55 »

No jako dobrý, to mi říkáš až ted, mobil asi nemám, co ? Sem ti říkala, že se máš ozvat, kdy?! chjo s tebou....

Nekřič na mě Embarrassed Cry... já vůbec nestíhám, už skoro ani nechodim venčit Roll Eyes... to ti tu můžou zlí jazykové potvrdit Grin...
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #2884 kdy: 28. Srpen 2009, 22:11:19 »

Tak ja jsem zamilovana tady do ty pani:

Presne se v ni vidim. Grin

Ty jo baru, souhlasim s tebou! To je fakt nádherná nevěsta Shocked Kiss
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Marek p.
Host
« Odpověď #2885 kdy: 29. Srpen 2009, 20:28:59 »

Já jsem jeden čas pracovala ve firmě, co organizovala svatby a tam jsem se naučila mít ráda věci jednoduché, především šatičky. Hodně se mi líbily svatební časopisy z Anglie, tam byly šaty jedna báseň.

Jinak svateb je teď kolem mě hrooozně moc, mám pocit, že se bere snad každý Smiley
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #2886 kdy: 30. Srpen 2009, 08:24:44 »

Já jsem jeden čas pracovala ve firmě, co organizovala svatby a tam jsem se naučila mít ráda věci jednoduché, především šatičky. Hodně se mi líbily svatební časopisy z Anglie, tam byly šaty jedna báseň.

Jinak svateb je teď kolem mě hrooozně moc, mám pocit, že se bere snad každý Smiley

Já se neberu Cheesy...
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2887 kdy: 30. Srpen 2009, 09:24:49 »

Tak jsme to tchýni oznámili oficiálně, že se fakt za necelej rok vezmem a žádný "gratuluju, to mám radost, vítej do naší rodiny!!!" ale "nevim, kam spěcháte, nemáte ani na svatbu ani na založení rodiny". No ... já mlčela, Jarouš se do ní pustil, řval na ní, že to jen kvůli nim nemáme peníze, když nás vyhodili, že jsme si museli hledat horko těžko ještě během studií byt, že na nás ona jen sere, že neustále jen upřednostňuje Jiříčka, kterýmu je úplně u prdele, jestli má nebo nemá prachy, že mu je stejně cpou horem dolem a že jim tohle do konce života neodpustí. Ona řekla, že si za to můžem sami, že jsme hrubě porušili pravidla, když jsme si pořídili psa, ať ho teda prodáme a nastěhujem se tam. On na ní zaryčel, že tohle ať už v životě nevypouští z pusy, že to je jako prodat vlastní dítě. Ona se naštvala a odešla. My taky odešli. Jarouš se ožral a ještě spí. A takhle já si žiju...
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #2888 kdy: 30. Srpen 2009, 10:05:32 »

Tak jsme to tchýni oznámili oficiálně, že se fakt za necelej rok vezmem a žádný "gratuluju, to mám radost, vítej do naší rodiny!!!" ale "nevim, kam spěcháte, nemáte ani na svatbu ani na založení rodiny". No ... já mlčela, Jarouš se do ní pustil, řval na ní, že to jen kvůli nim nemáme peníze, když nás vyhodili, že jsme si museli hledat horko těžko ještě během studií byt, že na nás ona jen sere, že neustále jen upřednostňuje Jiříčka, kterýmu je úplně u prdele, jestli má nebo nemá prachy, že mu je stejně cpou horem dolem a že jim tohle do konce života neodpustí. Ona řekla, že si za to můžem sami, že jsme hrubě porušili pravidla, když jsme si pořídili psa, ať ho teda prodáme a nastěhujem se tam. On na ní zaryčel, že tohle ať už v životě nevypouští z pusy, že to je jako prodat vlastní dítě. Ona se naštvala a odešla. My taky odešli. Jarouš se ožral a ještě spí. A takhle já si žiju...
Koukám jak se Jarouš zachoval Shocked - podle popisu jsem ho měla za "mouchy snězte si mě, hlavně když je klid", ale tímhle u mě výrazně stoupl! Ať si baba políbí Wink

A gratuluju!!!
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2889 kdy: 30. Srpen 2009, 10:08:21 »

Koukám jak se Jarouš zachoval Shocked - podle popisu jsem ho měla za "mouchy snězte si mě, hlavně když je klid", ale tímhle u mě výrazně stoupl! Ať si baba políbí Wink

A gratuluju!!!

Děkuju!  Smiley Za "MSSM" (mouchy snězte si mě) jsem ho měla v podstatě taky. V duchu mi spadla brada až na zem a s každým dalším jeho slovem jsem si říkala "tak, do ní, pořádně, konečně..."  Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #2890 kdy: 30. Srpen 2009, 10:19:30 »

Děkuju!  Smiley Za "MSSM" (mouchy snězte si mě) jsem ho měla v podstatě taky. V duchu mi spadla brada až na zem a s každým dalším jeho slovem jsem si říkala "tak, do ní, pořádně, konečně...Grin
Wink Můžeš na něj bejt pyšná...a jen doufat, že si to baba uvědomí a zalekne se, že "ztratí" synka a začne se chovat alespoň trochu normálněji...
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2891 kdy: 30. Srpen 2009, 10:24:50 »

Wink Můžeš na něj bejt pyšná...a jen doufat, že si to baba uvědomí a zalekne se, že "ztratí" synka a začne se chovat alespoň trochu normálněji...

Popravdě, jí je to úplně jedno. Kdyby se tam 10let neukázal, ona snad bude i ráda. Vážně, všechno, co jsem sem o ní psala a ještě lehce v žertu, zdaleka nevystihne tu obludnou surovost toho, jak normální (tím myslím žádná fetka ani alkoholička, či asociální žena) matka může kašlat na jednoho syna a druhýho vyzdvihovat na piedestal, ač je to lempl a je mu všechno u zadku, hlavně, že má peníze,bydlení a hromadu času pro sebe.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2892 kdy: 30. Srpen 2009, 10:31:55 »

Tak to je síla.. jeho mámu vážně nepochopím.. dobře může být naštvaná za psa,ale to je celí..
A Jarouš se zachoval skvěle..
A gratujulu!!  Smiley
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #2893 kdy: 30. Srpen 2009, 11:10:03 »

A gratuluju!!!

Překvapil kluk jeden ušatá, což Shocked??? No jen tak dál Smiley!

Přidáváme se s děvčaty ke gratulantum Smiley!
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2894 kdy: 30. Srpen 2009, 11:42:25 »

Holky, díky za gratulace  Kiss Fakt.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 615   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!