HafBezObav.cz
01. Duben 2020, 13:22:07 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 615   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Témátko pro ŽENY a dívky :-)))  (Přečteno 707701 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« kdy: 28. Srpen 2008, 23:16:06 »

A je to tady!!! Prostor, kde můžeme nerušeně probírat ženské záležitosti Grin!

Např. mně teďkonc dochází řasenka - jakou používáte nejradši? S huňatym kartáčkem, zatočenym, nebo ty nový s tim plastovym hřebínkem? A jakou značku?
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Srpen 2008, 06:27:56 »

Tak já zase potřebuju ostříhat a strašně nerada se někam objednávám - pač mi do toho dycky něco vleze a pak se musim přeobjednávat...
A řasenky moc neřeším, často nějakou dostanu darem, takže už ani nepamatuju kdy jsem si nějakou sama kupovala.
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #2 kdy: 29. Srpen 2008, 07:06:57 »

Takze rasenku si kupuju zasadne jen Loreal Volumissime, jina ty moje ridky rasy nenamaluje.   Undecided A ted jsem jeste dostala od mamy Chanel a ta je teda taky uuzasna, ale pochybuju, ze si ji nekdy koupim sama.  Grin
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 29. Srpen 2008, 07:14:21 »

řasenku už pár let používám tuto: http://www.krasa.cz/rasenka-pro-maximalni-objem-ras-volume-shocking-x.html a jsem naprosto spokojená. Nedávno jsem někde dostala řasenku s klasickým štětečkem a vůbec jsem se s tím už neuměla namalovat  Grin
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #4 kdy: 29. Srpen 2008, 07:15:55 »

Takze rasenku si kupuju zasadne jen Loreal Volumissime, jina ty moje ridky rasy nenamaluje.   Undecided A ted jsem jeste dostala od mamy Chanel a ta je teda taky uuzasna, ale pochybuju, ze si ji nekdy koupim sama.  Grin

Tak na tuhle neřest jsem objevila dobrou...myslim, že je taky od Lorealu a je to taková ta dvoufázovka (případný přesný název zjistím) - bílá a pak černá. Od nikoho jinýho mi to nevyhovovalo a i tuhle jsem chtěla předat dál, ale zkusila jsem jí a super. Fígl je v tom, že černý (pokud naneseš bílou) musíš otřít přebytečnou řasenku ze štětečku, pokud sis předtím nanesla bílou..
No a teď to nejlepší - ta bílá je taková spešl, že vám jakoby doplní chybějící řasy a kratší prodlouží:o)

Jinak o kadeřnících nechci ani slyšet...v toho svého jsem měla takovou důvěru a on mi to teď tak zmršil:o((
Zaznamenáno
šíza
BOB, BIG

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Srpen 2008, 09:12:49 »

řasenku už pár let používám tuto: http://www.krasa.cz/rasenka-pro-maximalni-objem-ras-volume-shocking-x.html a jsem naprosto spokojená. Nedávno jsem někde dostala řasenku s klasickým štětečkem a vůbec jsem se s tím už neuměla namalovat  Grin

tak já sice nevim kde a jakou řasenku mam, ale jestli si budu někdy nějakou pořizovat, tak rozhodně tudle...už z toho názvu na mě dou mdloby Smiley...to musej bejt řasy jako žíně Shocked Grin
« Poslední změna: 29. Srpen 2008, 09:17:49 od šíza » Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #6 kdy: 29. Srpen 2008, 09:18:20 »

Kdyz uz jsme u ty kosmetiky...

Tak jakej pouzivate makeup? Ja to furt nak stridam a hledam ten nej...
Zaznamenáno
Kaťa B.
CAC
*

22.5.2006 3.7.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 29. Srpen 2008, 09:20:25 »

tak a teď to otočím Grin, a která z nich nejvíc sluší vašemu pejskovi na čumáčku Huh?  Grin Grin, no to víte, aby neměl alergickou reakci Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Kaťa B.
CAC
*

22.5.2006 3.7.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 29. Srpen 2008, 09:22:15 »

Né vážně, já jsem ráda, když se namaluju, když jedu někam do světa, třeba na výstavu, jinak na to nemám čas, tak to většinou řeším jen pudrem a maximálně tužkou, ale pak se mi nechce večer odličovat, bo bývám mrtvá tak, že komunikuju s manželem a přitom spím... Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 29. Srpen 2008, 09:24:35 »

Vy fakt něco takového používáte? Smiley Já doma nemám ani řasenku, ani make-up (či jak se to píše), atd...... Jediné co dělám je, že si barvím vlasy, ale to jen proto, že jsem v 15 měla debilní nápad obarvit se na červeno a teď to musím nějak udržovat (podomácku samozřejmě Smiley) jelikož ty odrosty jsou fakt síla Sad Ke kadeřnici jdu na ostříhání (na kratičko Smiley)jednou do roka či jednou za dva roky (podle toho jaké jsou kdy odměny a kolik mi zbude), ale miluju krátké vlasy a mít peníze mám je krátké stále Smiley
Teď si nenaříkám, vrážím peníze raději do psů než do sebe Smiley
Zaznamenáno

Nikola a Bohoušek
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Srpen 2008, 09:26:49 »

jednoznačně nejlepší je od Clinique, protože tam si vybereš ten, který bude vyhovovat tvé pleti...je to i na problematickou pleť..citlivou..atd...ale je to znát na ceně..
Zaznamenáno
Kaťa B.
CAC
*

22.5.2006 3.7.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 29. Srpen 2008, 09:27:54 »

Vy fakt něco takového používáte? Smiley Já doma nemám ani řasenku, ani make-up (či jak se to píše), atd...... Jediné co dělám je, že si barvím vlasy, ale to jen proto, že jsem v 15 měla debilní nápad obarvit se na červeno a teď to musím nějak udržovat (podomácku samozřejmě Smiley) jelikož ty odrosty jsou fakt síla Sad Ke kadeřnicic jdu na ostříhání jednou do roka či jednou za dva roky (podle toho jaké jsou kdy odměny a kolik mi zbude), ale miluju krátké vlasy a mít peníze mám je krátké stále Smiley
Teď si nenaříkám, vrážím peníze raději do psů než do sebe Smiley
jo taky už se chystám ke kadeřnici asi dva měsíce, ale nějak mi to nevychází, raděj du na ty dvě hodiny ven s psíkama, znáte to...
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #12 kdy: 29. Srpen 2008, 09:31:27 »

jednoznačně nejlepší je od Clinique, protože tam si vybereš ten, který bude vyhovovat tvé pleti...je to i na problematickou pleť..citlivou..atd...ale je to znát na ceně..
Clinique maj jednoznacne vsechno nej, ale je to drahota...  Embarrassed
Zaznamenáno
Nikola a Bohoušek
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Srpen 2008, 09:35:14 »

Clinique maj jednoznacne vsechno nej, ale je to drahota...  Embarrassed

je to síla...já vždycky když si něco koupim, tak si to šíleně šetřim...
poslední věc, kterou sem si pořídila, je krém na otelký oči a kruhy..no je to úúžasná věc...ale ta cena za tak malej kalíšek...fuj hnus Embarrassed
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #14 kdy: 29. Srpen 2008, 09:35:43 »

Kdyžtak vezmu dneska s sebou nebo napíše odpo značku, ale zaručeně nej zkušenosti mám s pěnovým makeupem (možná maybeline, nebo jak se to píše), je lehkej, prodišnej a fakt suprově kryje - vydrží celej den, vypadá přirozeně. Začala ho používat i kolegyně, co má problémy s pletí a v pohodě..
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 615   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!