HafBezObav.cz
23. Září 2019, 04:22:36 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 5   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pojištění psa  (Přečteno 26320 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Barush
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. únor 2009, 18:05:46 »

No my jsme v tom jeste za levno, s tou komplikovanou utrzenou slezinou bychom normalne dali urcite 20 000,-. Ale v tu chvili bych za ni dala vsechny penize sveta aby ji pomohli...

Mas je pojisteny? By me zajimalo, co na to pojistovna? My zatim, musim zaklepat, zadny problemy s pojistovnou nemeli. Zaplatili vsechno, co jsme ji poslali.
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
greenangel
Host
« Odpověď #16 kdy: 23. únor 2009, 18:47:20 »

Mas je pojisteny? By me zajimalo, co na to pojistovna? My zatim, musim zaklepat, zadny problemy s pojistovnou nemeli. Zaplatili vsechno, co jsme ji poslali.
Pojisteny je nemam, takze pojistovna nic...
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. únor 2009, 19:13:44 »

Pojisteny je nemam, takze pojistovna nic...

Tak to je pak palka.... Undecided
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
greenangel
Host
« Odpověď #18 kdy: 23. únor 2009, 19:15:59 »

Tak to je pak palka.... Undecided
Ja kdybych musela pojistit vsechny 3 tak bych se uz za ten mesic vazne nedoplatila. Nebo by sla cela vejplata na psy. Grin
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. únor 2009, 19:18:05 »

Ja kdybych musela pojistit vsechny 3 tak bych se uz za ten mesic vazne nedoplatila. Nebo by sla cela vejplata na psy. Grin

To je fakt, ze tri psiska uz je dost...Ale treba asi Sofie bych, byt tebou, pojistila, chces na ni chovat a je mlada... Wink U me je vyhoda, ze pes je nasich, ne muj, takze tyhle zakladni veci cvakaj nasi (jidlo, pojisteni, vystavy a obcas i cvicak a vybaveni)
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
greenangel
Host
« Odpověď #20 kdy: 23. únor 2009, 19:27:07 »

To je fakt, ze tri psiska uz je dost...Ale treba asi Sofie bych, byt tebou, pojistila, chces na ni chovat a je mlada... Wink U me je vyhoda, ze pes je nasich, ne muj, takze tyhle zakladni veci cvakaj nasi (jidlo, pojisteni, vystavy a obcas i cvicak a vybaveni)
Ja uz vidim, ze pojistim Sofii a zbyly dva budou muset na nakou operaci... Roll Eyes

Tezka zavist! Ja mam pocit, ze uz za nic jinyho prachy ani nedavam. Undecided Kdyz to sectu, granule, pamlsky, obrany, agility atd. tak jsem v tom mesicne standartne za 6000,- a to nezapocitavam benzin a vycvikace... no hruza a pak ze si za penize lasku nekoupis. Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 23. únor 2009, 19:31:11 »

Ja uz vidim, ze pojistim Sofii a zbyly dva budou muset na nakou operaci... Roll Eyes

Tezka zavist! Ja mam pocit, ze uz za nic jinyho prachy ani nedavam. Undecided Kdyz to sectu, granule, pamlsky, obrany, agility atd. tak jsem v tom mesicne standartne za 6000,- a to nezapocitavam benzin a vycvikace... no hruza a pak ze si za penize lasku nekoupis. Grin
Jenže ony by tě měli rády i bez toho, teda akorát jíst by musely Tongue Grin
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 23. únor 2009, 19:36:20 »

To je taky pravda, neni dobre drazdit osud  Wink Hele, je to vyhoda, ale pokud se odstehuju, tak Berry zustava u nasich....pamlsky jsou desne drahy a jediny stesti, ze Berry ma chlupy, jinak by mel jeste hafec obojku a voditek  Grin  Pokud si poridim psa, az budu bydlet sama tak neco malyho  Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 23. únor 2009, 19:41:36 »

mě jerďa stojí 3 litry ročně u čp
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #24 kdy: 23. únor 2009, 19:46:28 »

mě jerďa stojí 3 litry ročně u čp

Ale stejně je to hrozný...to bude trojku pojištění pes, deset pojištění byt, osmnáct pojištěný auto plus naše důchodový, úrazový, penzijní...sakra!! To je hroznej kapitalismus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grin
Zaznamenáno
Blaňule, Beďule a Kadlik
CAC
*

Beďulka a Kadlik

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 23. únor 2009, 20:05:33 »

nemáte někdo přehled, srovnání, jak jsou na tom cenově a plněním jednotliv pojišťovny? Já dám za Béďu za rok přes 4ku..., ale vzhledem k tomu, že plánuji druhou příšeru, začínám to řešit :-)
Zaznamenáno

"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. Jsi zodpovědný za svou růži."
Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 23. únor 2009, 20:06:06 »

Ale stejně je to hrozný...to bude trojku pojištění pes, deset pojištění byt, osmnáct pojištěný auto plus naše důchodový, úrazový, penzijní...sakra!! To je hroznej kapitalismus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grin

kdybych zrušila pojistky, tak to bude vypadat následovně: ráno sednu do auta, do kufru psa, vyrazíme a někdo nás zruší - já zlámaná, pes zlámaný, auto na odpis, ještě nám spadne letadlo na barák, pak přijde povodeň, stát vyhlásí bankrot a já přijdu i o důchod a pak se půjdu oběsit, protože životka bude na houby Wink
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 23. únor 2009, 20:13:03 »

kdybych zrušila pojistky, tak to bude vypadat následovně: ráno sednu do auta, do kufru psa, vyrazíme a někdo nás zruší - já zlámaná, pes zlámaný, auto na odpis, ještě nám spadne letadlo na barák, pak přijde povodeň, stát vyhlásí bankrot a já přijdu i o důchod a pak se půjdu oběsit, protože životka bude na houby Wink
Napodobne  Cheesy cely roky jsem si platila pojistku a kdyz mi nahodou neco vyplaceli, tak to bylo vic papiru nez penez, takze jsem se rozhodla ji zrusit a dva mesice na to me sundal nakladak z kola  Undecided
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #28 kdy: 23. únor 2009, 20:14:24 »

Napodobne  Cheesy cely roky jsem si platila pojistku a kdyz mi nahodou neco vyplaceli, tak to bylo vic papiru nez penez, takze jsem se rozhodla ji zrusit a dva mesice na to me sundal nakladak z kola  Undecided

Ježiš to je hrozný Embarrassed
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. únor 2009, 20:18:04 »

Ježiš to je hrozný Embarrassed
No jo ted mam invalidku, kupu operaci a pojisteni zruseny  Grin mohlo to dopadnout hur, ale rikam si, ze bych diky pojistce mela aspon na vylohy, ktere me to do dneska stoji..no jo  Undecided Tak mam aspon Kerynku pojistenou, protoze me uz nikdo nepojisti  Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!