HafBezObav.cz
25. Březen 2019, 10:53:55 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Zdravá strava pro psy  (Přečteno 2283 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Petra Stoklasová
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 24. Duben 2015, 08:19:26 »

Ahoj,

ráda bych vám představila nové krmivo pro psy Healthfordog.cz. Vaříme zdravé jídlo pro psy, které je plné vitamínů, ovoce, zeleniny a důležitých látek pro zdraví vašeho pejska. Tepelně upravená strava je pro psa snadno stravitelná a je doporučována veterináři jako alternativa klasických granulí.

Kromě podpory trávení se strava projevuje i na kvalitě srsti, zlepšení spánku a na celkové pohodě vašeho čtyřnohého miláčka.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem se rozhodla vařit stravu pro svého psa (http://www.healthfordog.cz/pribeh/) a další zajímavé články o výživě psů (http://www.healthfordog.cz/poradna/).

Pěkný den přeje Petra Stoklasová
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 24. Duben 2015, 20:06:10 »

už jsem na to narazila, docela mě zaujalo odvážné tvrzení - "vařená strava je pro psy přirozená" - podle čeho se dneska usuzuje, co je pro psy přirozené?? ... nicméně na(ne)štěstí by mě tohle zruinovalo, takže zůstaneme u (ne)přirozeného masa syrového ... nicméně vám přeju spoustu spokojených zákazníků ...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Duben 2015, 20:47:02 »

už jsem na to narazila, docela mě zaujalo odvážné tvrzení - "vařená strava je pro psy přirozená" - podle čeho se dneska usuzuje, co je pro psy přirozené?? ... nicméně na(ne)štěstí by mě tohle zruinovalo, takže zůstaneme u (ne)přirozeného masa syrového ... nicméně vám přeju spoustu spokojených zákazníků ...
Myslim, že tohle by zruinovalo většinu normálně pracujících lidí, nejen tebe Smiley. Dyť i ty mrňavý pseudopsi by žrali aspon za 2500,- měsíčně, o mých 12 000,- ani nemluvim
Zaznamenáno

Evina
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 25. Srpen 2015, 11:22:07 »

Hehe, to mě taky pobavilo....To by mě zajímalo, kdo vaří vlkům a jiným psovitým  Grin My jsme taky na BARFu a vyjde mě to mnohem levněji, než granule (které by mi pes stejně nevzal do huby  ) nebo cokoli jiného. Zeleninu a ovoce mám částečně z vlastních zdrojů...
Zaznamenáno

Evík
Dominik64
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. únor 2019, 23:23:14 »

Hehe, to mě taky pobavilo....To by mě zajímalo, kdo vaří vlkům a jiným psovitým  Grin My jsme taky na BARFu a vyjde mě to mnohem levněji, než granule (které by mi pes stejně nevzal do huby  ) nebo cokoli jiného. Zeleninu a ovoce mám částečně z vlastních zdrojů...
Já dávám teda psovi Brit a s tím neměl nikdy problém, navíc to má vysoký podíl masa v sobě, takže já jsem "Briťák"
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!