HafBezObav.cz
25. Březen 2019, 11:20:04 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 13 14 [15]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Brit CARE  (Přečteno 38860 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 05. Duben 2013, 20:47:16 »

Jj, promin, nejak sem zapomnela napsat. Posli mi cu a ja ti poslu prasule, at to mam pojisteny Grin a jak si na tom s casem pristi tyden?
v pohodě-příští týden mám zatím jen v plánu ve středu něco, takže jinak volno Wink ču ti poslu na fcb, jo? tady mi to s těma zprávama nějak nejde vždycky Grin
Zaznamenáno
LuckyMonty
Super pes
*

Pohlaví: Ženské

Lucky (*18.3.2007) Monty (*27.6.2004)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #211 kdy: 05. Duben 2013, 20:52:29 »

v pohodě-příští týden mám zatím jen v plánu ve středu něco, takže jinak volno Wink ču ti poslu na fcb, jo? tady mi to s těma zprávama nějak nejde vždycky Grin

Ok Wink
Zaznamenáno

bělouš, knír a já :-))
www.luckygrisom.estranky.cz
korinek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 20. Listopad 2013, 16:14:41 »

Ahoj, krmíme Brit Care Puppy naseho skoro 3mesicniho Russela. Jen mi prijde, ze ma porad hlad, davate vetsi davku nez je doporucenna denni? Nebo nechavate cely den plnou misku, at si vezme, kolik a kdy chce?
Zaznamenáno
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 20. Listopad 2013, 16:37:43 »

Ahoj, krmíme Brit Care Puppy naseho skoro 3mesicniho Russela. Jen mi prijde, ze ma porad hlad, davate vetsi davku nez je doporucenna denni? Nebo nechavate cely den plnou misku, at si vezme, kolik a kdy chce?
Já jsem dávala větší, ale ne kvůli hladu, ale kvůli vychrtlosti. Hlad není úplně vhodný měřítko, kterým se orientovat, moje štěně bylo schopný do sebe na posezení narvat  3/4 kila granulí  Smiley. Kolikrát denně krmíte?
Zaznamenáno

korinek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 22. Listopad 2013, 09:39:39 »

Já jsem dávala větší, ale ne kvůli hladu, ale kvůli vychrtlosti. Hlad není úplně vhodný měřítko, kterým se orientovat, moje štěně bylo schopný do sebe na posezení narvat  3/4 kila granulí  Smiley. Kolikrát denně krmíte?

Krmime 3x denne, bohuzel casteji nemame moznost kvuli praci...a co nejdrive budeme muset najet na rezim 2xdenne.
Zaznamenáno
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #215 kdy: 22. Listopad 2013, 11:02:22 »

Krmime 3x denne, bohuzel casteji nemame moznost kvuli praci...a co nejdrive budeme muset najet na rezim 2xdenne.
3x je ok. spíš se řiďte tim, jak pes vypadá, jestli neni moc vychrtlej (ne že by to v růstu bylo na škodu, ale s mírou Smiley) a jestli nemá moc odpadu (bobků), to pak znamená, že část psem jen prošla a měl to vážně spíš jen jako výplň na hlad, než že by si z toho něco vzal
Zaznamenáno

Janina88
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 18. Prosinec 2018, 21:26:42 »

ja som vyskúšala britky vďaka podobným diskusiám, keď už bruno vyzeral ako vyhladovený pes, granule brit začal papať (aj v našej prítomnosti, čo inokedy bol nonsens), hlavne v zime mu zalievam vývarom, pretože aj s vodou z misky má problém, ale klop klop, teraz už vyzerá dobre živený!
Zaznamenáno
Dominik64
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #217 kdy: 05. Leden 2019, 14:54:24 »

Dobrý den, koukám, že už tady je spousta příspěvků o granulích Brit care, chtěl bych se ale přesto zeptat jestli s nimi máte někdo vyloženě nějakou špatnou zkušenost...?Chtěl jsem krmit štěně Firstmatem, začli jsme, ale vůbec mu nesedly. EmbarrassedTo jsem nečekal.. Tak hledám nějaký jiný řešení.Díky předem
já Brit Care kupuji odjakživa nejen kvůli ceně, ale i jeho kvalitě, pes s tím nemá problém vůbec, takže bych se nebál to do něj jít
Zaznamenáno
Dominik64
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 05. Leden 2019, 14:55:16 »

Jaké jsou vaše zkušenosti? Co si myslíte, že je Brit CARE zac?  ???Setkávám se s tím, že ho spousta lidí vůbec nezná, všichni zanjí jenom ekonomickou řadu Brit, kterou krmit nechci... Cool
Brit je kvalitní výrobce, já osobně neznám psa, který by se z Britu poblil, nebo ho nesežral
Zaznamenáno
Cutarinek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 24. Leden 2019, 08:38:51 »

Dobrý den. Nějaké zkušenosti se značkou Eukanuba? V životě jsme o ní neslyšeli, ale podle Heuréky a nebo např. https://www.arecenze.cz/krmiva-pro-psy/ jsou kvalitní, je to pravda nebo blbost?
Zaznamenáno
Majakovka
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 28. Leden 2019, 13:59:02 »

Brit je kvalitní výrobce, já osobně neznám psa, který by se z Britu poblil, nebo ho nesežral

Ty hele, to já bych takhle plošně netvrdila. Jako Brit jsou hodně kvalitní krmiva, ale ne každému psovi sedí. Jako nemyslím přímo Brit, ale třeba jen jiná příchuť. Jinak jsem se taky teda nesetkala zatím s tím, že by Brit někomu vysloveně nechutnal, spíš nesedla příchuť. Chce to zkoušet a ne hned zatracovat.
Zaznamenáno
Dominik64
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 28. Leden 2019, 22:26:17 »

Ty hele, to já bych takhle plošně netvrdila. Jako Brit jsou hodně kvalitní krmiva, ale ne každému psovi sedí. Jako nemyslím přímo Brit, ale třeba jen jiná příchuť. Jinak jsem se taky teda nesetkala zatím s tím, že by Brit někomu vysloveně nechutnal, spíš nesedla příchuť. Chce to zkoušet a ne hned zatracovat.
určitě jsou kvalitní, navíc ted i ty jejich konzervy Pate and Meat zachutnali všem mým známým co vlastní psa, já právě příchutě střídal, a psovi chutnali všechny
Zaznamenáno
Keporkak
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 20. únor 2019, 08:43:00 »

Já nevím, o Britu jsem zas takovou chválu obecně neslyšel.  Ale je pravda, že stačí mrknout na kdejaký test https://www.arecenze.cz/krmiva-pro-psy/ a je vidět, že prostě v poměru ceny ku výkonu dominuje no. Asi mu dáme šanci Smiley.
Zaznamenáno
Dominik64
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 25. únor 2019, 23:20:21 »

Já nevím, o Britu jsem zas takovou chválu obecně neslyšel.  Ale je pravda, že stačí mrknout na kdejaký test https://www.arecenze.cz/krmiva-pro-psy/ a je vidět, že prostě v poměru ceny ku výkonu dominuje no. Asi mu dáme šanci Smiley.
Popravdě jsem o Britu neslyšel nikde jakoukoliv negativní zkušenost, ať už o granulích nebo konzervách, je paráda, že ty jejich granule mají vysoký podíl masa, takže si jsem jistý, že psovi dávám kvalitu
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 13 14 [15]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!