HafBezObav.cz
20. říjen 2019, 10:16:25 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 180   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Border kolie  (Přečteno 332311 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 05. Leden 2006, 17:43:19 »

Prostě borderky...
Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Leden 2006, 17:43:19 »

Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden 2006, 17:46:09 »

Ahojte. Založila jsem tohle téma, protože tu chybělo. Border kolie jsou jedni z nejlepších psů, a tak si myslim, že by se na ně nemělo zapomínat. A tak všichni kdo borderky máte nebo po nich toužíte, pište sem. Zatim se loučim. Ahoj.
Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Leden 2006, 10:28:59 »

Ahoj. Jsem tu zas. Ale trochu mě mrzí, že tu není žádnej novej příspěvek... To nikdo nemáte rád BC? Nebo jste jenom líný sem něco napsat? Kdo máte nějakou borderku, napište sem její barvu a jméno. Prosím, jen tak...
Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Leden 2006, 15:03:28 »

Ahoj, já sice borderu nemám a ani po ní nějak netoužím... Mám raději beardedky, ale neva.. Můžem pokecat i o borderách. Jaký se ti třeba líbí barvy??? Mě hnědá, redtrikolor, blue merle, LILA- ta je fakt boží... hlavně tenhle pes Ghost of Pinewood Country - Grey( ale asi víš) .... mno a pak se mi líbí etě trochu trikolorka černá... ale musí se povést... černy jsou taky pěkný, ale když je možnost mít barevného psa, tak proč ne:o) a ty máš borderu???
Zaznamenáno
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Leden 2006, 15:45:01 »

Ahoooj! Tak já Borderku nemám,ale pořádnej borderholik ze mě je:) Snad bude co nejdřív,páč takový super krásnýho dokonalýho psa prostě mít musim:) Co psa..To je něco víc:) Tak pa a napiš co máš za borderýsku:)
Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Leden 2006, 16:19:41 »

Nazdar holky. Díky moc za první příspěvky. Já borderku sice nemám, ale moc po ní toužim. Barvy se mi líbí hnědá, lila (Ghost je fakt super!!!), hnědá s pálením a sable (tahle barva není moc známá, můžete se na ní podívat na http://www.bordercollie.cz/prvnicz.htm). Jak jsem říkala moc po ní toužim, ale náš dementní soused je totálně neschopnej a zřejmě je pro něj obrovskej problém udělat pár metrů plotu, takže zatim si o BC můžu nechat jen zdát...
Zaznamenáno
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Leden 2006, 13:35:20 »

Icouch

Proč myslíš? Já Po Borderce taky moc toužim a ty barvy znám všeci neboj ;)Mám vybranej už druhej vrh,ze kterýhobych si štěndo vzala,ale musim nějakym způsobem našetřit penízky:(
Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Leden 2006, 17:21:21 »

Ptáš se, proč myslim, že je pro něj problém udělat plot? Protože náš pozemek sousedí z levé i pravé strany, a obecně platí, že pravou stranu oplotíme my a druhou soused. Ten se ale k tomu nemá a my nemáme tolik peněz na to, aby jsme dělali plot ještě za něj. Nestojim o to, aby se mi moje borderčátko někam zatoulalo... Jaké jsou ty vrhy? Já jsem si nevyhlídla vrh, ale chovatelsou stanici, odkud bych si pejska brala, ale pak jsem si všimla, že ta fenka už štěňata mít nebude...smůla, musim najít něco jinčího. Kolik ti je? Jo, aby jsi mi nemusela řekat Icouchu, jmenuju se Aneta. :-)

Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Leden 2006, 10:00:51 »

Ahoj Anetko....

jo je to hrozny, kdyz touzis po pejskovi a nemuzes ho mit... ja take touzis.. ne po borderce, ale po jinem a vim jake to je....

Jinajk na barvicky mame stejny vkus... az teda na sable... mno.. musi byt hezky...

jo a nezapon, ze nezalezi na ch.s. a na tom jak jí kdo polouva, ale vzdy vybirej podle rodicu!!!! Ja vzdy hledala dobrou ch.s., ale v tom to nejni!! Tak drzím palečky!!!!
Zaznamenáno
nikolka rauerová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Leden 2006, 20:23:46 »

Já  miluju  borderky .

Chtěla  bych  borderu  od  Foxy  Fox , toužím  po  ní  již  od  svých  šesti  let .

Zatím  mám  jen  devítiletého  křížence , se  kterým  se  sice  věnuji  agility , záchranařině . . . , ale  nabaví  ho  to . :-(

Jestli  si někdo  chtete  dopisovat  přes  mailík , nebo  znáte  nějáké  dobré  borderčí  stránky , tak  mi  je  prosím  napište  na  agility.nero@seznam.cz .

(  www.nero.estranky.cz  -  naše  stránečky )
Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Leden 2006, 21:45:19 »

ahoj niki, a proc vubec nemuzes mit borderu?Huh? jedes na tabor??? na jaky turnus???

ted maji hezky stenatka ve foxy fox(hezky hlavicky, ale u borderek asi nebudou tak hezky jako u beardedk... maji je moc bili, ale jsou fakt sladky) mno a jinak i z Bengasu sou pekny... ta modra fenka je fakt super....
Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Leden 2006, 11:11:06 »

Ahoj holky.

Konečně se to tu trochu rozproudilo, co? :-)

Vážně to nezáleží na chov. st.? To by mě nikdy nenapadlo. Dík za radu. Já ale asi moc na výběr mít nebudu, protože štěňata po kvalitních rodičích jsou dost drahý, a já nevim, kde by jsem vzala třeba 10 000.- :-(
Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Leden 2006, 14:20:50 »

to jsi jako myslela vazne nebo ironicky???

Já nemyslela jako kvalitni rodice kolik maji titulu atd... na tom nezalezi... zalezi na povaze a taky na tom k cemu tu borderu chces. Takze aby meli rodice treba DKK:0/0,aby byli dobrí na praci, ne agresivni atd, to jsem myslela...

a myslím si, ze borderu s PP levnejc jak za 10 000,- stejne nesezenes... a bez PP jsou vetsinou, tak okolo 5 000,- a take je to podle rodicu a co delaji.. kdyt je to jen pasak, tak jsou vetsinou levnejsi... teda apson kdyz jsem jednou borderu schanela, tak to tak bylo....
Zaznamenáno
Aneta
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Leden 2006, 15:42:09 »

Myslela jsem to vážně, protože jsem tě nepochopila...Já bych nechtěla nějakou borderku, která by byla v linii výstavních šampionů nebo aby měla předpoklady k výtězství v mistrovství ČR v agility. Chtěla bych průměrnou borderku, né moc línou, né hyperaktivní a zdravou. Nejspíš bez papírů. Chtěla bych s ní dělat agility (spíš rekreačně), možná flyball. V červnu mi bude 18, takže si o ní řeknu. Jestli soused ten plot neudělá, natáhnu tam nějakou provizorní drátěnku. Myslíš, že by nevadilo držet borderku celoročně venku v boudě? (ne v kotci)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 180   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!