Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY





 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
11 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

III. noční výlet Prahou

Vydáno dne 09. 07. 2015 (908 přečtení)

Propozice.

Reklama


 

KDY:
25. 7. 2015

ČAS:
cca 20:00 – 8:00

Trasa:
cca 30 km (nebo tolik, kolik zvládnete)

Start bude tentokráte na Zbraslavském náměstí (dobře dostupné MHD ze Smíchovského nádraží, nebo autem, přímo na náměstí je parkoviště)

Celá trasa má cca 30 km a trasa je opět pěvně daná (až na drobné výjimky, kde je více možných cest). NENÍ POVOLENO POUŽÍVÁNÍ MHD V PRŮBĚHU CESTY, MHD můžete využít jen po předchozím ukončení soutěžení. 

Podrobný itinerář, případné mapy a instrukce obdrží každý účastník na startu. Trasa tentokrát povede okrajovými částmi Prahy, podíváme se do Radotína, Velké Chuchle, na Barandov, do Prokopského údolí a skončíme na Ladronce (opět dobře dostupná, jak autem - možno nechat si auto naulici Podbělohorská, z Vypichu jezdí i noční MHD). 

Počítat se bude, kolik kontrolních stanovišť projdete (budete si zaznamenávat do kartičky, kterou dostanete na startu), těm, kdo dojdou až do cíle, bude měřen čas – podle toho se bude vyhodnocovat pořadí. Každý účastník, který dojde až do cíle, dostane diplom a cenu ihned na místě, protože v neděli v noci/ráno moc podniků otevřených nebývá - nebudeme dělat celkové vyhodnocení. Cíl bude na Ladronce – bližší info v itineráři. Ti, kteří do cíle nedojdou, dostanou diplom a drobnost za účast. Celkové pořadí a kdo kam došel, pak bude vyvěšeno na internetu na webu HafBO nebozitjepsina.weebly.com. Znamená to tedy, že můžete trasu kdekoli ukončit a využít MHD, nebo cokoli jiného k návratu domů, soutěž můžete ukončit pomocí SMS :). 

Do 8:00 v neděli 26.července musí všichni odevzdat svou kartičku v cílovém bodě. 8:00 je nejzazší bod pro dojití do cíle! Start je libovolný od 20:00, záleží na tom, jak se cítíte, že trasu zvládnete.

Doporučená výbava: ČELOVKA – ne všude musí být světlo, nabitý mobilní telefon, tramvajenka nebo lístek na MHD, košík pro možnost využití MHD. Doporučuji si s sebou vzít i botičku pro psa pro jistotu a pohodlnou, nepromokavou obuv. TRASA VEDE MĚSTEM, BERTE TO PROSÍM V POTAZ, bude tam i asfalt :)  
                

S sebou nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním – věk psa neomezuji, ale zvažte jeho možnosti, akce není vhodná pro štěňátka, trasa je poměrně dlouhá a pevný městský povrch není nejlehčí !

  
Max počet lidí: 20

 Minimální počet účastníků pro konání akce – 5.

Cena: 150 Kč/os. + libovolný počet psů

 

Přihláška:

Přihlašování proběhne přes HafBO (http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/detail/49), zároveň prosím zašlete přihlášku na e-mail tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, telefon, který budete mít u sebe i na trati, jméno psa/psů). Minimální počet účastníků pro konání akce je 5, maximální počet účastníků je 20.

 

 

Startovné musí být připsáno na účtu 35-6172060277/0100 nejpozději 20.7.2015 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Po tomto datu již se peníze nevrací.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT !

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1508  (1508 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1184  (1184 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
990  (990 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1062  (1062 hl.)
Neřeším to
1093  (1093 hl.)

Celkem hlasovalo: 5837


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie