Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
83 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Kutnohorské klání

Vydáno dne 09. 04. 2015 (1139 přečtení)

Propozice.

Tento trek je zařazen do seriálu Soutěž o nejvšestrannější pár pes člověk

Reklama


 

Pojďte se s námi podívat na historické i přírodní zajímavosti nedaleko Kutné Hory. Trasa II nás zavede i do historického centra Kutné Hory, ostatní trasy nám naopak ukážou přírodní zajímavosti v okolí. Krátká trasa nás zase zavede po stopách Jana Roháče z Dubé na zříceninu hrádku Sion.

KDY:

25. 4. 2015 v 9–10.30 hod.

KDE:

Malešov u Kutné Hory

 

       Trasa I cca 21 km          Trasa II cca 15 km            Trasa III cca 10 km

Trasu 21 km si můžete zvolit i v průběhu závodu. Když budete mít pocit, že máte dost sil, prostě půjdete dál… Trasy budou vedeny po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami v okolí Kutné hory. Na trase bude opět několik kontrolních bodů. Potřebný výřez mapy a itinerář dostane každý účastník na startu. Občerstvení bude domluveno v některé z blízkých hospůdek či restaurací.
 

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa) s platným očkováním.

S sebou nezapomeňte pevnou a nepromokavou obuv, v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU! :-)
 

Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie. Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky. Na start budou jednotliví závodníci pouštěni po 2 minutách. Každý obdrží diplom a drobnost za účast, větší cenu obdrží první tři nejrychlejší závodníci všech tří tras.

Budeme opět dodržovat některá pravidla dogtrekkingu – a to zejména, že psi budou po celou dobu na vodítku (postroje, obojky, šňůry, vodítka – dle libosti) a po trase se mohou pohybovat spolu maximálně dva závodníci.


Pro registrované do soutěže HafBO o nejvšestrannější pár pes člověk – hodnocení:

V této soutěži pro Vás půjde jak o rychlost, tak i o počet ujitých kilometrů. Nebude předem zveřejněno, kolik účastníků soutěže si zvolilo jednotlivé trasy, aby nedocházelo ke kalkulacím – můžete jen předpokládat . Každý si může vybrat libovolnou trasu a klasické hodnocení v cíli proběhne dle stanovených pravidel a k tomu navíc hodnocení počítané do soutěže.

 Hodnotit se budou dohromady všichni účastníci soutěže o nejvšestrannější pár. Primární kritérium je zvolená délka trasy, tedy závodníci na nejdelší trase budou v hodnocení nejvýše, za nimi účastníci střední trasy a nakonec ti, kdo půjdou krátkou trasu. V rámci stejné trasy pak rozhoduje pořadí na trase. Neregistrovaní účastníci do pořadí ani počtu získaných bodů nijak nezasáhnou, takže podstatné je pouze to, jak se umístíte v rámci ostatních registrovaných do soutěže.


Příklad:

Hafbo soutěž registrovaní

Délka trasy

Umístění

Body v soutěži o nejvšestrannější pár

NE
21km
1.místo
----
ANO

21 km

2.místo
15
ANO

21 km

3.místo
14
ANO

15 km

1.místo
13
NE

15 km

2.místo
----
ANO

15 km

3.místo
12
ANO

10 km

1.místo
11
NE

10 km

2.místo
----


Takže neváhejte, můžete být oceněni hned dvakrát!  :-)


Přihláška
:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zároveň prosím zašlete přihlášku na e-mail tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, telefon, který budete mít u sebe i na trati, jméno psa/psů a ZVOLENOU TRASU). Minimální počet účastníků pro konání akce je 5.

Startovné:

200,- / tým (za osobu a jednoho psa)


Startovné musí být připsáno na účtu č
35-6172060277/0100 nejpozději 20.4.2015 , přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Po tomto datu již se peníze nevrací.

 


PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT!


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
04.02.2020: ZMĚNA TERMÍNU - Anatomie strachu a Hersenwerk
Přednáška s praktickým workshopem. Sobota 1.8.2020
Více informací ZDE.

01.11.2019: ZRUŠENO! On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2815  (2815 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
2119  (2119 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
2087  (2087 hl.)
Odčervuji nepravidelně
2090  (2090 hl.)
Neřeším to
2293  (2293 hl.)

Celkem hlasovalo: 11404


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie