Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
36 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pet food Oscar pro českou značku

Vydáno dne 10. 02. 2014 (730 přečtení)

Brit získal světové ocenění Global PETS Forum Award 2014

Reklama


 

Praha, 27. ledna 2014 - Český výrobce superprémiových krmiv značky Brit, společnost VAFO PRAHA, reprezentoval na konferenci Global PETS Forum, kde získal hlavní ocenění světové úrovně. Cenu každoročně uděluje prestižní B2B magazín PETS International na základě nezávislého hodnocení odborníků z Nizozemska. Global PETS Forum Award 2014 je jakýmsi Oscarem v  byznysu pro domácí mazlíčky. Světovým králem pro rok 2014 se stala rodinná firma z Chrášťan u Prahy.

 

PETS International působí v oblasti potřeb pro domácí zvířata ve 136 zemích světa. Každoročně při příležitosti konference Global PETS Forum vyhlašuje soutěž, ve které jsou posuzovány otázky strategie, obchodně-partnerské vazby, marketing, flexibilita a adaptace na nové podmínky. Letošním tématem konference byla budoucnost oboru a jak se na ni připravit volbou správné strategie. Ze všech světových uchazečů byla cena udělena poprvé české společnosti. V Amsterodamu si ji osobně převzal majitel VAFO PRAHA Pavel Bouška.

Firma v soutěži mimo jiné představila i svůj projekt Brit Training Snack&Tips, který nyní startuje na hlavních trzích Evropy. Tento unikátní koncept kombinuje produkt a službu pro spotřebitele. Brit Training Snack je produktová řada pamlsků navržená speciálně pro výcvik psů. Pomocí QR kódu na obalu, přes web či mobilní aplikaci má zákazník přístup do vícejazyčného tréninkového programu. Uživatelé také mohou nahrávat a sdílet vlastní videa z výcviku. „Pomocí tohoto edukativního nástroje chceme podpořit odpovědný a správný přístup k výchově a společnému soužití se psem,“ představuje nový koncept Pavel Bouška.

Společnost získala ocenění také na základě pet-friendly přístupu a podpory chovatelství. Pavel Bouška říká: „I přes poměrně dynamický růst stále zůstáváme rodinnou firmou a naše práce je pro nás koníčkem. Naší základní filozofií je výroba kvalitních krmiv s důrazem na zdraví a kondici zvířat.“ Proto například všechny používané komponenty pocházejí z Evropské unie s výjimkou jehněčí moučky dovážené z Nového Zélandu. V případě obilnin a drůbežích surovin firma preferuje lokální dodavatele. Stejně tak u obalového materiálu, který by jinak byl levnější z asijského dovozu.

V minulém roce společnost investovala do softwaru, výrobních technologií, ale i skladovacích kapacit. Nedaleko svého největšího závodu v Chrášťanech u Prahy vybudovala centrální sklad o kapacitě 20 tisíc paletových míst. Již za první měsíc se ukázala vysoká účinnost logistického kroku – došlo k nárůstu vyexpedovaných kamionů o 25 % a navýšení obratu o 32 %.

Společnost VAFO PRAHA se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiv pro psy a kočky už  20 let. V roce 2013 vyprodukovala 48 tisíc tun krmiva s obratem 48,5 milionů EUR. Pro představu se jedná zhruba o 2 400 plných kamionů. Výrobu zajišťuje 82 zaměstnanců ve třech moderních závodech. Zhruba 30 % produkce připadá na český trh a Brit tak patří k tuzemským lídrům v oblasti pet foodu. Zbylých 70 % tvoří úspěchy ve sféře zahraničního obchodu na evropských i exotických trzích: značka Brit je zastoupena ve Skandinávii, Polsku, Německu, Francii, Pobaltí, Rusku, ale třeba i v Malajsii – celkem v 50 zemích světa.

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1509  (1509 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1185  (1185 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
993  (993 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1062  (1062 hl.)
Neřeším to
1095  (1095 hl.)

Celkem hlasovalo: 5844


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie