Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
53 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

SOFA Dog Wear

Vydáno dne 04. 02. 2013 (1092 přečtení)

Kdo má psa a podniká s ním venkovní aktivity i v zimě, tak ví, že bez kvalitního oblečení se neobejde… a to ani člověk, ani pes. My lidé si můžeme vybírat oblečení podle aktivity, barvy, trendů, materiálů, teplot… ale naši psi tento výběr neměli. Hledali jsme na trhu psí oblečení, takové, které by uspokojilo naše představy o kvalitě, nicméně nám na výrobcích vždy něco chybělo.

Reklama


 Tak vznikly první výrobky vhodné pro dostihy a coursing, zpočátku především pro naše psy a plemena jim podobná. K naší radosti nám začal trh kladně odpovídat. V roce 2009 tedy započalo naše úsilí pod značkou SOFA Dog Wear.

Jako hlavní cíl jsme si předsevzali obléct naše psy, dále pak psy, kteří jsou velmi aktivní, ale už po  poměrně krátkém čase jsme se mohli pochlubit širokým sortimentem nejen oblečení, ale také obojků, vodítek, pelechů, chladících pomůcek, krmiva, hraček a dalších věcí. U všeho, na čem pracujeme, sledujeme základní rysy kvality. Oblečení, obojky, vodítka jsou věci, které musí splňovat mnoho faktorů, musí být funkční a praktické, musí být odolné (testováno v nejtvrdších podmínkách našich nejmladších psích přírůstků) a také šetrné ke psovi, jeho srsti a kůži. Z praktického hlediska musí být tyto výrobky jednoduché na oblékání a zapínání, aby se z přípravy tří psů na zimní výlet nestala noční můra a nesmíme zapomínat na to, že by mělo vše být také hezké a slušivé. Kromě nepromokavého a outdoorového oblečení vyrábíme i „luxusní“ kousky na nedělní nošení.

V současné době jsou výrobky SDW nabízeny nejen u našich prodejců, v našem kamenném obchodě, ale především v e-shopu na stránkách www.sofadogwear.eu. Také se často objevujeme na psích výstavách, dostizích a jiných akcích. Informace, kde přesně nás můžete potkat, najdete na našich webových stránkách v části „KALENDÁŘ“.

Kromě naší velikostní řady umíme vyrobit i oblečení na zakázku tak, abychom maximálně vyšli vstříc potřebám konkrétního psa a jeho pána. Takže pokud je váš psí společník příliš dlouhý, ať má krátké nohy nebo kilo navíc, u nás ho jistě dokážete obléci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1577  (1577 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1226  (1226 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1054  (1054 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1104  (1104 hl.)
Neřeším to
1152  (1152 hl.)

Celkem hlasovalo: 6113


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie