Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
59 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

V. "Sranda výstava" Haf Bez Obav - report

Vydáno dne 19. 09. 2012 (1778 přečtení)

Když jsme na Hafbu začínali, účastnili jsme se II. sranda výstavy, kde Kessynka vystupovala ve štěňátkách a protože byla ve skupině sama, vyhrála ji. Je neuvěřitelné, jak strašně moc to letí, letos proběhl už V. ročník! ... A my se po delší době vrátili zpátky do srandavýstavních kruhů  Tentokrát nejen jako vystavovatelé, ale hlavně jako pomocníci. .....

Reklama


 

 

 

Neděle slibovala bezva počasí (oproti loňsku objednávka vyšla na jedničku) a kolem půl osmé začali po stodůleckém cvičáku kmitat první lidičky a lítat první pejskové - ti naši  ... Vše potřebné bylo rychle připraveno a od devíti jsme začali vítat první účastníky, dorazili sponzoři, kteří měli zájem si na výstavě postavit stánek a ani rozhodčí nás nenechali ve štychu a zavítali mezi nás - Pepa Honner a Jájina Malinská .

 

Po 10. hodině byli všichni na svých místech, účastnící po přejímce, stánky rozložené, rozhodčí natěšení ... mohlo se tedy začít! ... Alča si vzala úvodní slovo a představila svůj tým, všechny náležitě přivítala, představila sponzory, kteří věnovali spoustu báječných cen nejen pro vítěze, ale pro všechny zúčastněné a nastínila program akce. A mohlo se začít posuzovat.

 

Dopoledne bylo věnováno jednotlivým kategoriím FCI, včetně neuznaných plemen a kříženců ... posuzovalo se ve dvou kruzích - v prvním hodnotila Jájina Malinská dospěláky ve třídě otevřené, v druhém kruhu Pepa Honner štěňátka a seniory ... musím říct že to neměli vůbec jednoduché, všichni pejskové byli prostě báječní!  ... I Kessynku jsem vystavila, a tentokrát nebyla ve třídě sama, ale s dalším maďárkem, Jerrym ... a i tentokrát se jí podařilo vyhrát svou třídu  Jsem na ní pyšná, když vezmu v potaz, že výstavní postoj viděla asi tak 0krát v životě ... nechala si ukázat zuby a pěkně klusala při předváděcích kolečkách - myslim, že si tu kokardu za 1. místo právem vysloužila . Přehled vítězů jednotlivých kategorií bude k vidění na stránkách magazínu Haf Bez Obav.

 

Po polední pauze se pokračovalo předváděčkami - o své práci nám povídali lidé z Vet-Servisu a Kristýnka Hávová a Sunny nám předvedli moc hezkou dogdancingovou sestavu ... moc jim to holkám šlo . A pak přišli na řadu opět naší účastnící a vystavovatelé. Pepa, Jájina a Kristýnka měli další nelehký úkol, vybrat nejšikovnějšího juniorhandlera, pejska šikulku a nejkrásnější pár. Zhostili se toho statečně a poctivě vybrali ty nejlepší. Dále bylo na programu vyhlášení nejsourodější dvojice, pejsek-pán, výstavy ... vítěze této kategorie vybírali sami účastnící a návštěvníci pomocí hlasovacích lístečků. Zkrátka nepřišli ani hlasující, z kterých jsme vylosovali jednoho a odměnili jej slevovou poukázkou.

 

Před samotným vyvrcholením výstavy - vyhlášením absolutních vítězů jednotlivých kategorií - předvedli své umění i naši rozhodčí. Oba se věnují se svými psy dogfrisbee a ukázali nám všem něco málo ze svého repertoáru, byli skvělí .

 

A jdeme do finále ... Na rozhodčích teď je, aby ze všech vítězů jednotlivých tříd v každé kategorii vybrali ty nej - tenhle úkol jim závidím ještě méně!  Šeptají si, špitají si, šuškají si, radí se ... a už tu máme nejkrásnější štěně výstavy (bíglík Reggi), nejkrásnějšího seniora výstavy (kříženec Rexík) a nejkrásnějšího psa/fenu výstavy (dobrmanka Achita).

 

Ceny jsou rozdány (nezbylo nám u stanu absolutně vůbec nic), účastníci i jejich pejskové vypadají spokojeně a i my jsme spokojení  ... Bylo mi ctí podílet se na této báječné akci! ... Závěrem ještě snad poděkování, jen se bojím, že na někoho zapomenu - to první patří Alče - ona ví ; to druhé vystavovatelům - byli jste super!; to třetí všem spolupracovníkům a rozhodčím (jmenovitě to vypisovat nebudu, protože bych mohla na někoho zapomenout a to by mě mrzelo) - dík, dík, dík za prima den, byla pro mě radost s vámi spolupracovat! ; a to čtvrté patří našim sponzorům, protože bez nich by to nebylo tak dokonalé, jak to bylo - a tady bych už jmenovitě měla - Brit Care, Haf&Mňau, nakladatelství Plot, Alkion centrum, Vet-servis, Mira Mar, Teoušov, Aptus, Orion Pharma, Comfort 4 dog, Alavis, 4dox - Vám všem strašně moc děkujeme za spoustu báječných cen, je nám velkým potěšením s Vámi spolupracovat 

 

Za tým HafBezObav Lenka 

 

 

 

 

 [Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1585  (1585 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1229  (1229 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1060  (1060 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1107  (1107 hl.)
Neřeším to
1157  (1157 hl.)

Celkem hlasovalo: 6138


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie