Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
52 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Představení Darlings.cz - eshopu chovatelských potřeb

Vydáno dne 27. 07. 2012 (1077 přečtení)

Pro toho, na kom nám záleží, chceme to nejlepší. Ne jinak je to u majitelů zvířecích mazlíčků.

Reklama


 

 

Chov zvířat není snadnou ani levnou činností. To určitě potvrdí každý majitel nějakého toho zvířecího mazlíčka. Nakupování v kamenných obchodech se zvířecím sortimentem není vždy nejpohodlnější a časové nejideálnější. Při hledání něčeho speciálnějšího se člověku ne vždy zadaří. V místě bydliště určitě nemá každý velkou prodejnu s chovatelskými potřebami, kde mají snad všechno. Záchranu skýtá internet. Přestože většina kupujících dává přednost tuzemským elektronickým obchodům, je samozřejmě možné nakupovat i v těch zahraničních, pokud to umožňují.

 

Vraťme se ale na český trh, na něm operuje velký počet malých i velkých prodejců zvířecích potřeb. Odlišují se v šířce sortimentu, poskytovaných doprovodných službách a cenách. Podívejme se například na elektronický obchod darlings.cz. Darlings.cz je mladý progresivní obchod s bohatým sortimentem. Díky jednoduchému, přehlednému a pěknému designu se v něm dobře nakupuje. Nehrozí, že byste frustrovaně odešli, protože byste se na stránce ztratili.
Na své si v tomto e-shopu přijdou chovatelé psů, koček, hlodavců, ryb, plazů, ptáků a fretek. Například majitelé psů zde mohou zakoupit kvalitní krmivo, pamlsky a doplňky stravy, misky, obojky, vodítka, pelechy, oblečky, postroje, náhubky, ohlávky, hračky, kosmetiku, hygienu, dávkovače a kontejnery na krmivo, výstražné tabulky, psí prostírání, potřeby pro štěňata a pomůcky pro výchovu a výcvik psů. Chovatelé koček zde pořídí kočičí škrabadla, pelíšky, přepravky, hračky, kosmetiku, odpočívadla, WC, misky, obojky, vodítka, postroje, léky a vitamíny, hygienu, dávkovače krmiv, prostírání, oblečky, tunely, pamlsky, průchozí dvířka, ochranné sítě, mříže do oken, potřeby pro koťata a přívěsky na obojky.

 

Bylo by zbytečné vyjmenovávat všechny kategorie produktů, které v tomto elektronického obchodu naleznete. Nejlepší bude, když tento obchod navštívíte sami a přesvědčíte se na vlastní oči.

 

 

 

 


 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Reklama | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1577  (1577 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1226  (1226 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1054  (1054 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1104  (1104 hl.)
Neřeším to
1152  (1152 hl.)

Celkem hlasovalo: 6113


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie