Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
35 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pestré agility HAFBO léto 2012

Vydáno dne 16. 06. 2012 (1999 přečtení)

Pro příznivce agility jsme připravili na léto pestrý rozvrh a přizvali ke spolupráci nové, ale velmi zkušené instruktory. Na koho se tedy můžete těšit?

Reklama


 

 

 

Andrea Rezková
Andrea cvičí aktivně se psy zhruba 10 let. Se svojí smečkou se věnuje sportovní kynologii, agility, obedience a dogdancingu. Ze všech těchto sportů mají složené zkoušky a účastní se závodů. Andrea předsedá Dogdancing clubu a působí rovněž jako rozhodčí pro dogdancing. Se svou dobrmankou závodí v agility v kategorii LA2. Kromě výcviku má za sebou úspěšně odchovány dva vrhy štěňat.
Andrea vám tedy kromě agility nabídne i lekce dogdancingu a lekce sportovní kynologie s možností přípravy na zkoušky.

 

Líza Švejdová
Líza se kynologii věnuje již 18 let. Se svou smečkou se úspěšně věnuje agility, obedience, dogfrisbee, flyballu, výstavám a poslušnosti.
Po dlouholetých závodních zkušenostech (několik svých psů dovedla do kategorie A2 a to ve více velikostech – small a large) působí Líza od roku 2011 jako instruktor Klubu agility ČR. Se svou první fenkou Whippeta Warinka z Hedvábí byla úspěšná nejen na výstavách, ale i agility a dostizích.
Velkou slabost má Líza pro všechna plemena teriérů, proto ve svých kurzech ráda uvítá je i jejich páníčky (samozřejmě ale nezavírá dveře ani ostatním plemenům všech velikostí). Kromě výcviku agility nabídne Líza i kurzy přípravy vás i vašich psů na výstavy.

 

Pavla Vašíčková
Pája u HAFBO vede pravidelné lekce dogfitness a v létě se bude věnovat také agility pro štěňátka a obří plemena. Divíte se? Netřeba, máme speciální tunel pro „obříky“ a molosy. Proto se Páji lekce budou jmenovat AGI hrátky a budou střídány s dogfitness. Více o Páje najdete v sekci instruktoři na našich stránkách.

 

Prosíme, sledujte změny v rozvrhu cvičení, především místa, kde se které cvičení koná.

Lekce budou vesměs pravidelné kromě případných dovolených uvedených instruktorů a budou se konat na našem cvičišti v Řeporyjích.

A kdo ví… možná přijdou další překvapení.

 

Krásné léto všem.

Tým HafBezObav

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
04.02.2020: ZMĚNA TERMÍNU - Anatomie strachu a Hersenwerk
Přednáška s praktickým workshopem. Sobota 1.8.2020
Více informací ZDE.

01.11.2019: ZRUŠENO! On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2907  (2907 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
2206  (2206 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
2186  (2186 hl.)
Odčervuji nepravidelně
2172  (2172 hl.)
Neřeším to
2395  (2395 hl.)

Celkem hlasovalo: 11866


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie