Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
106 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pestré agility HAFBO léto 2012

Vydáno dne 16. 06. 2012 (1927 přečtení)

Pro příznivce agility jsme připravili na léto pestrý rozvrh a přizvali ke spolupráci nové, ale velmi zkušené instruktory. Na koho se tedy můžete těšit?

Reklama


 

 

 

Andrea Rezková
Andrea cvičí aktivně se psy zhruba 10 let. Se svojí smečkou se věnuje sportovní kynologii, agility, obedience a dogdancingu. Ze všech těchto sportů mají složené zkoušky a účastní se závodů. Andrea předsedá Dogdancing clubu a působí rovněž jako rozhodčí pro dogdancing. Se svou dobrmankou závodí v agility v kategorii LA2. Kromě výcviku má za sebou úspěšně odchovány dva vrhy štěňat.
Andrea vám tedy kromě agility nabídne i lekce dogdancingu a lekce sportovní kynologie s možností přípravy na zkoušky.

 

Líza Švejdová
Líza se kynologii věnuje již 18 let. Se svou smečkou se úspěšně věnuje agility, obedience, dogfrisbee, flyballu, výstavám a poslušnosti.
Po dlouholetých závodních zkušenostech (několik svých psů dovedla do kategorie A2 a to ve více velikostech – small a large) působí Líza od roku 2011 jako instruktor Klubu agility ČR. Se svou první fenkou Whippeta Warinka z Hedvábí byla úspěšná nejen na výstavách, ale i agility a dostizích.
Velkou slabost má Líza pro všechna plemena teriérů, proto ve svých kurzech ráda uvítá je i jejich páníčky (samozřejmě ale nezavírá dveře ani ostatním plemenům všech velikostí). Kromě výcviku agility nabídne Líza i kurzy přípravy vás i vašich psů na výstavy.

 

Pavla Vašíčková
Pája u HAFBO vede pravidelné lekce dogfitness a v létě se bude věnovat také agility pro štěňátka a obří plemena. Divíte se? Netřeba, máme speciální tunel pro „obříky“ a molosy. Proto se Páji lekce budou jmenovat AGI hrátky a budou střídány s dogfitness. Více o Páje najdete v sekci instruktoři na našich stránkách.

 

Prosíme, sledujte změny v rozvrhu cvičení, především místa, kde se které cvičení koná.

Lekce budou vesměs pravidelné kromě případných dovolených uvedených instruktorů a budou se konat na našem cvičišti v Řeporyjích.

A kdo ví… možná přijdou další překvapení.

 

Krásné léto všem.

Tým HafBezObav

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
01.11.2019: On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2439  (2439 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1805  (1805 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1729  (1729 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1732  (1732 hl.)
Neřeším to
1833  (1833 hl.)

Celkem hlasovalo: 9538


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie