Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
124 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Bye-bye Summer DiscDog Fun Weekend 2010

Vydáno dne 29. 10. 2010 (1388 přečtení)

16.-17.10.2010 - krátký report z akce.

Reklama


 

 

Jelikož byla předpověď počasí dost nepříznivá, rozhodly jsme se se Zuzkou od Jonáše, že vyrazíme do Dvora Králové nad Labem až v sobotu brzy ráno. Ani jsme nebloudily a včas dorazily na přejímku. Potkali jsme se se spoustou kamarádů nejen z ČR. 

 

Sobota byla pod mrakem, ale naštěstí pršet začalo až večer. Ani vítr tentokrát nefoukal, a tak se parádně házelo. V Dogdartbee se nám s Fráňou povedla naše první stovka :o) (nejvyšší počet bodů na jeden hod). Celkový počet 200 bodů nás posunul do semifinále mezi 8 nejlepších. Tam se nám již tolik nedařilo a 100 bodů na postup do finále nestačilo. Další sobotní soutěží bylo Super MiniDistance, kde jsme podali vyrovnaný výkon v obou kolech a součet 38 bodů nám zajistil krásné 5. místo (náš dosavadní nejlepší výsledek). Po vyhlášení výsledků jsme se se Zuzkou vydaly ubytovat do hotelu/ubytovny na náměstí a po teplé sprše jsme se přesunuly do restaurace na večeři. Nejlepší francouzská cibulačka jakou jsem kdy jedla - mňam! Franco s Jonášem zůstali na pokoji a nabírali síly na druhý den. Po večeři jsme se vrátily zpět mezi ostatní do KK Nový Svět a při dobrém svařáčku (já u ledového čaje) jsme poseděli až do půlnoci. Navštívil nás i šaman a předpověděl nám dobrou další sezónu i ideální frisbee podmínky - bezvětří.

 

V neděli jsme si zabalily věci a z ubytovny se přesunuly zpět na závodní plac. Počasí bylo sice slunečné, ale foukal silný vítr, který nadělal starosti nejednomu závodnímu týmu. V Quadruped jsme si vyházeli osobní rekord - 43m. Ale ani tato vzdálenost nestačila na účast ve finále. I přesto, že je tato soutěž rozdělena na muže a ženy, házelo se v ženské kategorii i přes 55m. Time Trial byl propadák. Házelo se proti větru, tudíž mi první dva hody málem přistály zpět na hlavě. Takže jsme měli skóre 4 hozené a dva chycené a čas něco přes ¾ minuty.

 

Bohužel jsme nemohly se Zuzkou zůstat až do vyhlášení. Kolem 14.00 hod. jsme odjížděly směr Praha. I bez "bedny" to pro nás byl velmi krásný a úspěšný víkend, plný našich osobních rekordů :o). Super zakončení závodní sezóny 2010.

 

Děkuji všem organizátorům (všech závodů uplynulé sezóny) za super závody, všem účastníkům za super atmosféru a již se těšíme na další rok. 

 

 

Fotogalerie (Autor: Pavel Humpolec)
Fotogalerie (Autor: Ondra Uhlíř
 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Pavla Gašpárkova | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.rustyfranco.unas.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
01.11.2019: On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2429  (2429 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1799  (1799 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1721  (1721 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1726  (1726 hl.)
Neřeším to
1827  (1827 hl.)

Celkem hlasovalo: 9502


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie