Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
67 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

II. ročník Výstavy voříšků a psů bez PP - Louny

Vydáno dne 31. 08. 2010 (3567 přečtení)

Report z akce

Reklama


 

 

Na II. ročník Výstavy voříšků a psů bez PP se o třetí srpnovou neděli sjelo do působivého prostředí Masarykových sadů v Lounech 84 pejsků, z toho celkem 10 svěřenců z útulku Litvínov a Jimlín. Akci již podruhé v rámci lounských letních slavností pořádala místní kynologická organizace.

Akci moderoval oblíbený herec a moderátor Zdeněk Srstka a členka ZKO Louny Jitka Kržová.
Do výstavního klání se zapojil i starosta německého města Zschopau Klaus Baumann, který je velkým fandou lounských kynologů.

 

Protože první ročník se setkal s úspěchem, zaznamenali organizátoři vyšší počet přihlášených a také více lidí se hlásilo do doplňkových soutěží. V každé soutěži bylo minimálně o deset účastníků více než v loňském roce.

Bylo vidět, že se všichni pečlivě připravovali, což se dalo hlavně ocenit v Módní přehlídce, kde se majitelé svých pejsků skutečně vyřádili. K vidění bylo spousta zajímavých módních kreací - od makové panenky, přes šípkovou Růženku, vězně, policisty či piráty.

Překážkový běh byl okořeněný průlezem obručí či skokem přes pytel slámy. Soutěžící také museli sesbírat plyšové pejsky a odnést je do improvizované boudy.

V rychlostním běhu přišlo na řadu hecování pejsků, přivolání a také závislost na páníčkovi. Ani jeden pejsek se na svého páníčka nevykašlal a běžel za ním vytyčenou trasou, co mu síly stačily.

V dovednostní soutěži Superpes, kde byla k vidění obrovská škála psích kusů, zaujala pětičlennou porotu fenka křížence JRT JeSSika von DarX, která předvedla se svou paničkou Lucií Zochovou nejen působivou sestavu kousků z tance se psem, ale i si dokázaly pinkat nafukovacím balónkem. Tento pár nakonec získal i titul nejvyšší a to Absolutní vítěz výstavy.

 

Diváci mohli hlasovat o nejsympatičtějšího čtyřnohého miláčka. Nejvíce hlasů dostal útulkový pejsek „Starouš“, který na svého páníčka čeká již několik měsíců v Jimlíně. Jeden pejsek z tohoto útulku na akci našel nový domov.

I přes avízovanou nepřízeň počasí bylo po celou dobu výstavy krásně, pětiminutový deštík přišel až ve chvíli, kdy organizátoři sčítali výsledky, hned co bylo vše sečteno, jako by bylo počasí objednané, znovu vysvitlo slunce, a tak se vyhlášení neobešlo bez slunce na obloze a na úsměvech všech zúčastněných.

 

Každý si odnesl z výstavy pozornost od sponzorů - dobrotu pro pejska, samolepku na auto s logem výstavy a časopis Psí kusy. Ti na stupních nejvyšších i poháry, medaile, věcné ceny a také předplatné časopisu.

 

Text: Jitka Kržová
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1577  (1577 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1226  (1226 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1054  (1054 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1104  (1104 hl.)
Neřeším to
1152  (1152 hl.)

Celkem hlasovalo: 6113


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie