Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
80 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pet fashion show 2008

Vydáno dne 29. 12. 2008 (3802 přečtení)

Ve středu 17.12. jsme společně s Pavlou Gašpárkovou vyrazily jako zástupkyně HafBezObav na módní přehlídku psích oblečků, která se konala v pražských Hájích. .....

Reklama


Místo konání jsme za deštivého počasí nakonec lehce promoklé našly a chvilku jsme uvažovaly jestli jsme skutečně na správném místě. Sice jsme akorát zastihly tři italský chrtíky při zkoušce oblečení podle nejnovějších trendů, ale jinak se nám zdálo, že je tam dost málo lidí a psů, a že jsme tedy možná někde vedle. Ale naštěstí tomu tak nebylo. Brzy začali přicházet další modelky a modelové, reportéři začali dělat rozhovory s organizátory a módními návrhářkami a vůbec tak nějak začalo být rušno, a také v malé hale mírně těsno.

 

Přehlídky se zúčastnily tři firmy. Jako první se nám představily modely od Patricie Malysové a Miroslavy Šmírové pod značkou „Boogie Doggie.“ Tato firma fungující na našem trhu zhruba rok představila svoji různorodou kolekci. Jako první nám italští chrtíci a čínský chocholatý pes předvedli zateplené vestičky a po nich následovala jack russell teriérka a šarpej ve vystylovaných mikinách. Hvězdami této značky byli dva krásní vipeti ve vestičkách, které měli ušité na míru. Také německá doga nám ukázala svou vestu šitou přesně pro ni, a to dokonce s vyšitým vlastním jménem. Boogie Doggie vyrábí také různé svetříky a župánky, které nám pěkně předvedli yorkové nebo vesty s reflexními pruhy, které jsme mohli obdivovat na krásném boxeřím těle. Závěr této kolekce měli na svých bedrech oblíbení vipeti, kteří měli na sobě vestičky se svými jmény a k tomu dokonce sladěné obojky.

 

Kolekce „Dog design“ prezentována Olgou Hlaváčovou byla na programu jako druhá. Tato firma existuje již 6 let a specializuje se na kombinézky "na všechny 4 nožičky" pro psy všech velikostí. Olga nám svoji kolekci představovala společně se štěňátkem brabantíka, které bylo uplně k sežrání - taková krásná malá držtička. Kombinézky v různých variantách nám postupně předvedli yorkšírci, grifonek a již zmíněný brabantík. Byly k vidění různé barevné variace od sladce růžové až po maskáčový model zřejmě určený pro zálesáky :o).

 

 Závěr patřil Nikole Říhové a její firmě „Ailyn Collection“ působící na našem trhu 3 roky. Při představování své kolekce Nikola uvedla, že firma (která má název po její fence Ailyn) vznikla díky tomu, že její pes potřeboval něco na sebe, a v té době nebyly psí oblečky příliš dostupné. Také dodala, že její kolekce je určena běžným lidem, protože je levná, tudíž je i lehce dostupná všem. Po těchto úvodních slovech jsem se těšila na nějaké praktické oblečky do tuhé zimy.
Na pódiu se objevila modelka s pudlíkem v tričku s potiskem lebek či čínský chocholatý pes v šedé mikině s klokanem a kapucí. V této kolekci šlo především o módní trendy a dokonalou sladěnost psa a pána. Následovala modelka s fenkou pudla - obě v růžových bundách, různé modely svetříků, které byly opět dokonale sladěny s oblečením modelek. Také velmi slušivá byla domácí tepláková souprava či růžový domácí oděv. Dalšími z této kolekce byly růžové blýskavé šaty modelky a samozřejmě pes v podobném modelu, a také leopardí kožich jak pro paničku tak pro pejska. Vrcholem celé kolekce byla modelka v dresu Bílých tygrů Liberec a fenka pudla v tom samém dresu.

 

S Pavlou jsme se věnovaly nejen psím modelům, ale i menšímu pohoštění, které pro nás bylo připraveno.

 

Na závěr se křtila hala (foto studio) a také se hlasovalo, která se tří firem se publiku nejvíce líbila, a tím pádem vyhraje poukaz na focení právě v této nové hale. Nejvíce hlasů (i ten můj) získala Boogie Doggie, a to hlavně díky tomu, že velkou část kolekce tvořily různé praktické vesty. Obzvlášť vesty pro vipety se mi líbily a silně uvažuji o tom, že nechám Elince nějakou takovou ušít na míru. Protože svého psa rozmazluji, jsem ochotna nechat jí na vestu vyšít její jméno. :o)

 

 

Fotogalerie (HafBezObav)

 

www.boogiedoggie.eu
www.psimoda.cz
www.clothesfordogs.eu
Pořádající agentura: Animmed Production (www.animmed.com)

 

 

 

 


[Akt. známka: 3,67] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Iva Paboučková | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
01.11.2019: On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2526  (2526 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1862  (1862 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1804  (1804 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1852  (1852 hl.)
Neřeším to
1922  (1922 hl.)

Celkem hlasovalo: 9966


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie