Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
69 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

HafBO tábor očima bělouše Luckyho

Vydáno dne 13. 08. 2008 (3558 přečtení)

reportáž

V termínu od 12.7. - 18.7. jsme se s paničkou a Montikem účastnili super akce, a to psího tábora. No, co Vám budu povídat, bylo to vážně moooc prima..... ale od začátku.....

 

Reklama


 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 12.7. jsme vyrazili na dlouhou cestu. Když jsme dorazili, přivítala nás teta Hanka a strejda Martin s labroušem Andym, se kterými jsme byli na pokoji. Nejdřív jsme si vše vybalili a šli se podívat po okolí, tam Vám bylo taaak krásně :-). No, ale abych to nezdržoval. Ten den už se nic nedělo, jen se sjelo dalších háfo psů s páníkama (jako opravdu háááfooo, viz fotečka) a šlo se spát.

 

Celý týden jsem vstávali brzy, přeci nebudeme chrnět do osmi, ne? Tak jsem celou smečku budil už v půl šesté, ale nějak se jim to nelíbilo, tak jsem jim dával ještě tak půl hoďky, ale pak už jsme vážně chodili ven. No, s postupujícím časem jsem to trochu natahoval, ale dýl jak v 7.30 jsme nevstávali. Ráno nás celkem 3x čekala poslušnost u Viktora.  Jednou byl Montik s Martinem na jiné hodině poslušnosti a velice si to pochvaloval. Taky aby ne. Já dřel jako kůň a on dostával buřtíky, to je teda spravedlnost.

 

Odpo byli vždy nějaké soutěže, agility nebo byl klid a spalo se. Celý týden se prostě dělali nějaké voloviny, jako že sme měli jít spolu s páníčkama jakousi opičí dráhu na vodítku a nesměli sme zatáhnout, běhali jsme na čas, nechali se nosit, jíst chleby, plavat a dalších spoustu sranda věciček :-). Psina musí být. Jo a nesmím zapomenout na to, že paničce zavázali oči a já ji jako měl poslouchat. No, moc se mi nechtělo, to víte, ale prej jsem byl šikovný. Jen na lehni a vstaň jsem se jí vybodl, no řeknětě..... když mě nevidí..... :-) Za celý týden jsem si taky byli 2x zaplavat, a zkusil jsem si coursing a agility. Ty jo, to bylo dobrý. Hlavně ten coursing. To takhle běžíte za něčím strašně rychlým (prý střapec, říkala panička) a nikdo vám nehubuje, že nesmíte. Naopak Vás ještě povzbuzují..... to bylo super, to mě moc bavilo. Montika už toliko ne. Místo něho to celé odběhla panička, taky byla celá zadýchaná :-). Montik se alespoň pořádně vyvenčil :-). Já pak běžel ještě jednou ve dvojici s Ginnou (moje veliká láska), start jsem měl opravdu bleskový, ale pak se mi nějak zamotaly nožičky a já se pěkně natáhnul..... chvíli jsem nevědel, co se děje, ale nakonec jsem doběhl taky. Zato agility už mi tolik nešlo, ale v tom se zase vyžíval Monty. Tomu to šlo. Já to alespoň pořádně okomentoval přivázanej u sloupu.

 

No a než jsme se nadáli, byl týden u konce a my jeli domů. Panička bohužel musela domů už v pátek, takže ani nevím, jak jsme dopadli v soutěžích a taky jsme nedostali žádné ceny..... :-( Tak snad příště.....

 

Lucky

 

 

 [Akt. známka: 2,33] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Monika Boháčková | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek | Zdroj: http://www.luckygrisom.estranky.cz/ )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
04.02.2020: ZMĚNA TERMÍNU - Anatomie strachu a Hersenwerk
Přednáška s praktickým workshopem. Sobota 1.8.2020
Více informací ZDE.

01.11.2019: ZRUŠENO! On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2815  (2815 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
2119  (2119 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
2087  (2087 hl.)
Odčervuji nepravidelně
2090  (2090 hl.)
Neřeším to
2293  (2293 hl.)

Celkem hlasovalo: 11404


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie