Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
109 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

1.Bíglí dogtrekking (nejen pro bígly)

Vydáno dne 10. 04. 2005 (3945 přečtení)

Beagle dog-trekking
Pojizeřím za sluncem
(+ open kategorie pro ostatní plemena)

Reklama


Kdy: 9. – 11. 9. 2005
 
Kde: Železný Brod (okres Jablonec nad Nisou)
 
Ubytování: Ve vlastních stanech a spacácích v areálu skautského střediska Údolí. K dispozici je kuchyňka, sprchy, WC. Předběžná cena ubytování 50 Kč/osoba/noc
 
Délka trasy: cca 35 km, časový limit 15 hodin
 
Povinná výstroj: 3 l vody, čelovka nebo baterka, žrádlo pro psa, jídlo, mapa KČT 19, oblečení, pláštěnka, mobil, náhubek, miska.
 

O co jde: Dog – trekking je ve své podstatě ideální sport pro bígly(a nejen pro ně), je to vlastně takové větší venčení. Páníček nese povinnou výbavu, která mu je kontrolována, a jde po předem vytyčené trase podle itineráře a mapy většinou po značených turistických cestách, po celou dobu vede psa na vodítku nebo je s ním spojen šňůrou, pokud pes táhne, tím líp. Na trati jsou různě rozmístěny check pointy( kontrolní body), i tajné, kde se zaznamenává, zda dvojice prošla. Vítězí samozřejmě první v cíli, i když je to hlavně o atmosféře a kochání se krajinou, u nás i tak trošku členitou. Vypsány jsou 2 kategorie – muži a ženy ( bez rozdílu věku). Pokud jde 1 člověk s více psy, je nutno mít veškeré vybavení pro psy (kromě vody) v přiměřeném počtu. S jedním psem může jít i více lidí, do výsledku se však započítává pouze ten, který vedl psa a nesl veškerou povinnou výstroj!!!
 

Startovné: 200 Kč za tým, startovné zasílejte zároveň s přihláškou
 
Příjezd: V pátek 9. 9., prezentace od 17:00 do 21:00. Kdo to má blízko, může dojet až v sobotu ráno rovnou na start, čili do 7:30,ale tuto skutečnost sdělte předem.
 

Podmínky startu: 100% zdravotní stav obou členů týmu, veterinární potvrzení pro závodníky z jiného než Libereckého kraje, platné povinné očkování, zaplacené startovné, u účastníků mladších 18-ti let písemný souhlas rodičů, dobrá nálada.
 

Uzávěrka přihlášek: Závazné přihlášky a startovné posílejte nejpozději do 15. srpna na adresu:
 
Jana Vodvárková
Příčná 367
Semily
513 01
 
tel. 481-625 226, 723-599123
 
 
všechny informace a přihláška na www.ibeagle.info - sledujte změny!

[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
01.11.2019: On-line zimní škola hrou
On-line kurz pro začátečníky, mladé psy a štěňata. Rádi byste se svým pejskem cvičili i v zimních měsících, ale v pohodlí svého domova? Pak je pro Vás tento kurz skvělou volbou. V průběhu kurzu budete dostávat různé úkoly z odvětví základní poslušnosti, triků a socializace. Zábavnou formou tak můžete posílit vzájemný vztah a důvěru a trénovat různé cviky za pomoci našich instruktorů.
Více informací ZDE.

17.10.2019: Hersenwerk
Nově budeme od listopadu otevírat lekce Hersenwerku. Co je Hersenwerk, k čemu sloučí a co vše se díky němu můžete o vztahu se svým psem dozvědět, si můžete přečíst ZDE!

18.06.2019: Seminář Napadení psem
Jak číst v chování psa jeho úmysly? Jak předejít napadení osoby či psa agresivním psem? Jak se zachovat pokud k napadení dojde?
Na tyto a další otázky vám odpoví a v praktických ukázkách předvede zkušený psovod a členka dobrovolných hasičů Ing. Zuzana Hrubešová.
Více info: ZDE

16.05.2019: Den otevřených dveří
Neděle 9. června 2019
Všechny srdečně zveme!
Můžete se těšit na ukázky výcviku a psích sportů z nabídky našeho výcvikového centra. Vše si budete moci vyzkoušet se svými pejsky pod dozorem našich zkušených lektorů. Více info ZDE

30.04.2019: Tréninky dogpulleru
Už jste slyšeli o tréninkové pomůcce, potažmo hračce jménem Puller? Umíte ho správně používat? Chcete, aby Váš pes měl super kondici, ale abyste nemuseli běhat desítky kilometrů? V Hafbu začínáme s pullerovými tréninky. Přijďte na úvodní hodinu, kde se dozvíte, jak budou pullerové tréninky probíhat, ale také se pobavíme o tom, jaké cíle máte vy. Hodiny jsou určeny všem majitelům psů, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, chtějí se svým psem navázat lepší vztah, zlepšit jeho fyzickou kondici. Je jedno zdali máte závodní ambice nebo ne, tréninky jsou tu pro všechny. Nezáleží na rase a velikosti psa, ani na věku psa či psovoda :o) Více info o pulleru ZDE Lekce budou vypsány v následujících dnech, sledujte rozvrh lekcí. Na úvodní hodinu a tréninky se na Vás všechny těší Iveta


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
2439  (2439 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1805  (1805 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
1728  (1728 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1732  (1732 hl.)
Neřeším to
1833  (1833 hl.)

Celkem hlasovalo: 9537


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie