Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
52 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

    Počet zobrazených článků: 9 (z celkem 84 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|

Já, komtesa. Já, štěně.
(Michaela WEIDNEROVÁ, Psí příběhy, 20.05.2005)
Tak už mě tu zase máte. Doufám, že se jste se na mě těšili stejně jako já na vás, a že se vám mé minulé povídání líbilo přinejmenším stejně jako redakční radě magazínu Hafbo. Představte si, že mě dokonce požádali, zda bych se odpovědně nezhostila velmi důležitého úkolu a to seznámit širokou čtenářskou veřejnost se vším, co se týká života štěněte a mladého psa (vlastně feny) v jeho nové smečce. Já jsem samozřejmě poctěna důvěrou ve mne vloženou a budu se snažit ze všech sil vás nezklamat. Jsem přece štěně jak má být a se vším všudy a tak si vlastně myslím, že jsem ta pravá, a na slovo vzatá, odbornice. Vždyť přece pocházím ze šlechtického a velmi vzdělaného rodu. To jsem se ale hezky vychválila, že? A teď už honem do práce.

Já, Komtesa. Kdo jsem ?
(Michaela WEIDNEROVÁ, Psí příběhy, 25.04.2005)
Tak jsem se konečně dostala ke slovu, vlastně co to tady plácám, chtěla jsem samozřejmě říct k „hafu“ v Hafbu. No to je taky dost, moje panička sem pořád něco píše a mě už má půl roku a teprve dneska mě pustila ke klávesnici. Tedy vlastně nepustila, já jsem se sem sama vetřela, ona totiž není doma. Tak honem!

Jak jsme jely do Psár aneb Titanik na čtyřech kolech
(Michaela WEIDNEROVÁ, Psí příběhy, 07.04.2005)
Hurá!!! Letní výcvikový tábor! To zní ale hezky, ne? To je pravda, zní to opravdu hezky, ale zkusme si také trochu poodhalit zákulisí takového tábora. Vše zajistit a zorganizovat vůbec není jednoduché a rozhodně se to nesfoukne za půl dne, tedy v našem případě rozhodně ne. Přesto jsme se ale rozhodli pro vás takový tábor zorganizovat. Ono když se všechno nakonec povede, je to velká legrace, spousta zážitků a nových kamarádů a ještě se dozvíme a naučíme mnoho užitečného. Ale jen když klape organizace, že?! Vždyť na dobrých organizátorech vždy leží úspěch celé akce, ne?

Pověry, pořekadla a kynologové aneb kam s nimi?
(Michaela WEIDNEROVÁ, Psí příběhy, 11.02.2005)
Fejeton Odpověď je jednoduchá. Pověry a podobné „nesmysly“ patří na smetiště dějin. Jejich rozšiřování a propagace zejména mezi mládeží je zvlášť nežádoucí, neboť to odporuje materialistickému výkladu světa. Protože mé myšlení je pokrokové, bojuji s pověrami prakticky už od narození. Dá se vlastně říci, že ještě mnohem dříve.

Maggie – zachráněná & zachraňující
(Lucia ZABOVÁ, Psí příběhy, 05.01.2005)
„Je mi hrozná zima. Kde je moje maminka, kde je můj pelíšek, proč mi to udělali? Proč mě vyhodili sem, na tohle místo? Co jsem provedla? Muselo to být asi něco hrozného. Tělíčko mám ve vodě a marně se škrábu ven. Svah je příliš prudký a já jsem tak slabá a maličká. Je tma a všude kolem se ozývají podivné hlasy. Hrozně se bojím. Pláču, tiše pláču, ale nikdo mě neslyší. Kde jsou všichni, proč mě nejde maminka hledat? Mám hlad a je mi hrozná zima.“

BASTARD
(Božena Fanfrdlová, Psí příběhy, 13.12.2004)
Takřka hororová povídka ze života, aneb těžký je život dobrodruha, právě tak jako může být těžký život majitelů háravých fen. Aneb povídání poněkud frivolní, leč zcela pravdivé, pro školní dítka mírně nevhodné.

Společný víkend ve vesničce Čenkovice v Orlických horách
(Ladislav FAIGL, Psí příběhy, 03.12.2004)
Se Sunnynkou jsme vyrazili již v pátek v poledne, abychom dorazili brzy. První překážkou pro nás ale byl autobusák, kterého nelze nazvat jinak než diletant. Hrál si totiž na „pana důležitého“ a nechtěl nás pustit do autobusu s tím, že se ho nikdo neptal. No … nazvali byste ho jinak??? Po krátké slovní potyčce, a po pohledu na rozzuřené lidi za mnou, udělal „veliký ústupek“ a pustil nás do autobusu. Jelikož byl „pan řidič“ velice namyšlený a arogantní, tak si nevzal od jedné slečny pětikorunu pro štěstí a odbyl ji s tím, že on štěstí nepotřebuje a že ho má až až.

Ako si mohol?
(Jim Willis, Psí příběhy, 28.10.2004)
Keď som bola šteniatko, zabávala som ťa svojím šantením a rozosmievala som ťa. Nazýval si ma svojím dieťaťom a napriek mnohým rozkúsaným topánkam a niekoľkým "zavraždeným" vankúšom som sa stala tvojím najlepším priateľom. Vždy, keď som bola zlá, pokýval si nado mnou prstom a spýtal si sa: "Ako si mohla?!" - ale nakoniec si mi vždy odpustil, zvalil si ma na chrbát a poškrabkal na bruchu.

Naše první výstava aneb jak se nenechat odradit hned na začátku
(Michaela WEIDNEROVÁ, Psí příběhy, 25.10.2004)
Dnes, s odstupem několika let, vzpomínám na naši první výstavu již s úsměvem a ráda tuto historku přidávám „k lepšímu“ (nebo k horšímu?) na různých kynologických akcích nebo když slyším obavy začínajících vystavovatelů z možného neúspěchu.

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie