Soutěž – 3x Balíček superprémiového krmiva Brit Care pro psy
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Soutěž, Vydáno dne: 13. 12. 2016Gratulujeme výhercům, kterými jsou:

 

Jaroslav Čelechovský

 

Pavla Suttrová

 

Lucka Pokorná

 


Superprémiová krmiva značky Brit Care jsou už několik let oblíbenou výživovou prevencí profesionálních chovatelů i všech psích milovníků. Řada hypoalergenních krmiv obsahuje i grain-free receptury. Ty předcházejí potravní přecitlivělosti i alergiím a pro svůj nízký glykemický index snižují riziko jedné z nejčastějších civilizačních chorob – obezity. Zároveň receptury obsahují vysoké procento masa. Stálou součástí receptur jsou funkční složky na podporu imunitního systému a celkové kondice. Alfou a omegou krmiv je nejen vyvážený poměr všech ingrediencí, ale i kvalitní suroviny od lokálních i přímých světových dodavatelů. A výsledkem je strava předcházející nejčastějším výživovým problémům.

 

 

Brit Care je také odpovědí na výživu pro specifické nutriční potřeby psů. Těm nemusí vzhledem k energetickému výdeji či kondici běžné krmivo stačit. Proto řada disponuje variantami pro snížení nadváhy (králičí maso a rýže), aktivní život (kachní maso s rýží), ve jménu výstavní kondice (maso z lososa a sledě s rýží), nebo pro psy s citlivým zažíváním (zvěřina s bramborami).

 

Všechny receptury obsahují extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který má protizánětlivé účinky, podporuje imunitu a ochraňuje játra. Dále vitamín C, účinnou ochranu membrán, buněčné imunity a kloubních chrupavek. Jen nejvyspělejší technologie dokáže do krmiv zapracovat vitamín C a zároveň nezničit jeho účinnost tepelnou úpravou. Růst pozitivní střevní mikroflóry, respektive optimální trávicí procesy, zajišťují prebiotika (fruktooligosacharidy a mannanoligosacharidy) doplněná inulinem, který zlepšuje funkci prebiotik a podporuje imunitu.

 

Prostřednictvím receptur Brit Care můžete vybrat výživovou variantu na míru věku, plemeni a kondici psa. Superprémiové krmivo jej pak bude po celý život podporovat v dobrém zdraví a znamenité duševní i fyzické formě.

 

 

 

Soutěžní otázka:

 

Co se přidává do krmiv Brit Care Dog Show Champion pro zmírnění stresu psa během výstav?

 

a) omega-3 nenasycené mastné kyseliny, kyselina lsitová a vitamíny skupiny B

 

b) extrakt ze semen ostropestřce mariánského

 

c) prebiotika

 

 

 

 

Co můžete vyhrát?

 

Balíček superprémiového krmiva Brit Care pro psy a pamlsků Brit Let's Bite!

 

 

 

Brit Care Dog Show Champion 3 kg

 

Hypoalergenní receptura losos a sleď pro výstavní kondici vašeho psa.

 

O špičkové kondici ví své každý chovatel, který se se svými psy věnuje výstavnictví. Výstavní kondice znamená udržení exteriéru i charakteru psa v nejvyšších parametrech chovu a standardech plemen. Základním kamenem této péče je na míru připravená výživa (Brit Care Dog Show Champion Salmon & Herring), dostatek pohybu a péče o psychiku psa po celý jeho život. Průběh výstavy je spojen se zvýšeným stresem, který zmírňuje zvýšený obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin, kyseliny listové a vitamínů skupiny B. Kromě živočišných olejů je do krmiva pro hustou, lesklou a hedvábnou srst přidávaný i pupalkový olej. Výživou balancovanou na míru lze podpořit celkovou kondici, postoj, svalstvo, srst, chrup i povahové vlastnosti psa typické pro dané plemeno.

 

 

 

Nové pamlsky Brit Let's Bite!

 

Zábava a odměna v jednom. Pamlsky splní všechny tajné psí sny a fantazie. Pejskům chutnají, prospívají jejich zdraví, a hlavně je baví.

 

Na výběr jsou pamlsky ze 100 % masa, dentální i funkční pamlsky prospívající zdraví psa. Při výcviku psa jsou pamlsky výbornou pomůckou a mohou být i přínosem pro jeho zdraví, pokud věnujete pozornost jejich vhodnému výběru.

 

 

 

 

 

 

 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: soutez@hafbezobav.cz.

 

Do soutěže budou zařazeny jen e-maily, které budou v předmětu zprávy označeny heslem a doručeny do data uzávěrky.

 

Do předmětu zprávy uveďte heslo: SoutezBrit2016

 

Uzávěrka soutěže je 18. 12. 2016 ve 23.59 hod.

 

 

 

Výherci budou zveřejněni na webu HafBezObav a kontaktováni e-mailem.