Jak poznat kvalitní krmivo pro psy, aneb selský rozum vítězí nad reklamou
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Reklama, Vydáno dne: 01. 06. 2016Vybrat kvalitní a obsahově plnohodnotné krmivo pro psy představuje pro nejednoho majitele chlupatého čtyřnohého kamaráda velké dilema...

 


... Všichni chceme pro naše mazlíčky jen to nejlepší, ovšem často se v pestré nabídce psích krmiv přestáváme orientovat. Ne vždy je nutné utrácet za stravu pro vašeho psa nekřesťansky vysoké sumy – reklamy a mediální tlak mají za následek rozšířenou představu, že jen to nejdražší krmivo je ve skutečnosti to nejlepší. Pamatujte – ne vždy je tomu skutečně tak!

 

 
 
 
 
 
 
Výběr kvality není otázkou deseti minut
 
 

 
V současné době je k dostání široké množství průmyslově vyráběných krmiv pro psy, které se od sebe navzájem liší nejen značkou, ale i cenou, kvalitou a složením. Výběr krmiva pro vašeho psího kamaráda neuspěchejte a najděte si čas na přečtení složení – kvalita stravy má totiž výrazný vliv na jeho zdraví. Nesnažte se ušetřit každou korunu na úrok spokojenosti vašeho mazlíčka.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prémiová krmiva pro psy, aneb spokojený psí život
 
 
 
Na trhu můžete pořídit různorodé typy psích krmiv. Zatímco u některých je kvalita natolik nízká, že si jich svědomití majitelé psů ani koutkem oka nevšimnou, dají se koupit i tzv. krmiva vyšší střední třídy rovněž nazývaná jako prémiová krmiva. Prémiová krmiva pro psy slibují hned několik výhod – jejich složení je obsahově bohaté a obsahuje přesně takové složky, které psy potřebují. Strava psa musí být vyvážená a měla by obsahovat odpovídající poměr vody, energie, bílkovin, minerálních látek a vitamínů.
 
 
 

 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
Investice do budoucnosti vašeho psa
 
 
 
 
Mnoho lidí si pohrává s myšlenkou, zda se vyplatí investovat peníze do prémiových krmiv. Je pravda, že za kvalitní prémiová krmiva značek Calibra, Brit Care, BARKING HEADS, Naturea či Carnilove si nějaký peníz připlatíte, jedná se ale o investici do budoucnosti vašeho psího miláčka. Podáváním kvalitního prémiového krmiva mu zajistíte dlouhodobý přísun vyvážené stravy, díky čemuž můžete předejít mnoha zdravotním problémům či alergiím. Váš pes tak může žít dlouhý a spokojený život bez zdravotních komplikací. A za to ty peníze stojí.
 
 
 

 

 

 

 

K nákupu krmiva za výhodné ceny doporučujeme internetový obchod PetHome.cz.