Krajem kocoura Mikeše
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 15. 02. 2016Propozice.

 


 

 

Přijďte si s námi užít jarního Posázaví, objevit některé z místních zřícenin a pokochat se probouzející se přírodou. Brzy nás čeká první z oficiálních letošních dogtrekků, tak se přijďte trochu protáhnout na naši akci s prvky dogtrekkingu! Nechodíte na dogtrekky? Vůbec nevadí, přijďte si užít začátek jara do krásné přírody, projít se s Vašimi psími kamarády a na konci posedět s prima lidmi, které spojuje jedna důležitá věc - láska k pejskům a přírodě!

 

 

 

 

KDY: 19. 3. 2016

 

 
KDE: Lštění (Benešov) – nádraží; 8:30 – 10:00 (mapa)
 

 
(vlakem z Praha hl. n. – 8.25 (příjezd 9.15) s přestupem v Čerčanech; autem pak po dálnici D1 exit 21 na Mirošovice, parkování možné u mostu Čtyřkoly – Lštění, kde bude zároveň i start) 
 

 
Trasa I
 

 
délka: cca 12 km
 

 
časový limit: bez limitu
 

 
Trasa II
 

 
délka: cca 27 km
 

 
časový limit: 10 hodin
 

 

 
 Možnost občerstvení v cíli bude v Hospůdce pod Hradištěm (49°51'52.852"N, 14°42'53.468"E, ul. Grégrova 10) dle otevíracích hodin.www.hospudkapodhradistem.cz 
 

 
Odměněni budou všichni účastníci diplomem a drobným dárkem, první tři místa pak budou ohodnoceny medailí a větším dárkem. Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané trasy.
 

 
Hodnocení proběhne buďto v hospůdce nebo někde poblíž, bude upřesněno na startu.
 

 
Pes BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM pomocí šňůry nebo vodítka. Po trati se můžete pohybovat v libovolně velkých skupinkách, ale startovat bude každý sám v intervalu 3 minut. Počet psů na osobu není omezený.
 

 
Povinná výbava není, každý nechť si vezme, co uzná za vhodné :-)
 
Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa (pokud půjdete se psem), můžete s sebou vzít mapu KČT 40 – Benešovsko a Dolní Posázaví.
 

 
Na startu každý účastník dostane výřez mapy s vyznačenou trasou a informace ke kontrolním bodům.
 

 
Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou.
 
S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak případně pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!

 

 

 

Max počet lidí: 20

 

 
Minimální počet účastníků pro konání akce – 10.
 

 
Cena: 200 Kč
 

 
  
 

 
Peníze musí být připsány na účet 35-6172060277/0100 do 12.3.2016, jinak bude přihláška považována za neplatnou.
 

Přihlašování proběhne přes HafBO.  Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. S jakýmikoli dotazy se můžete obracet na mě na telefonu 732803857, nebo na výše zmíněném emailu.

 

Po přihlášení v systému a zaplacení startovného mi prosím do mailu tereza.vidimska@centrum.cz napište zvolenou trasu!!