VII. „Sranda dogfrisbee závody“ HafBezObav
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 01. 2016Propozice.

 


 

 

Kdy: sobota 7. 5. 2016

 

Kde: Výcvikový areál Praha-Řeporyje (MAPA)

 

Rozhodčí: Pavla Gašpárková

 

Soutěže: TimeTrial, DogDartbee

 

 

Vyhlášení: Vyhlašovat se bude po ukončení poslední disciplíny, oceněni budou nejlepší 3 z každé soutěže a Absolutní vítěz

 

Začátek: registrace od 9.00 hod. do 9:20 hod., soutěžit se začne od 9:30 hod.

 

UZÁVĚRKA: 4. 5. 2016 ve 12:00 hod.

 

 

Startovné:

 

TimeTrial: 100,- Kč/tým

 

DogDartbee: 100,- Kč/tým

 

 

Platby a Přihlášky:

 

Pro registrované na HafBezObav:

 

http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled

 

Souběžně prosíme o zaslání e-mailu na pavla.r@hafbezobav.cz s těmito údaji: jméno, příjmení, jméno psa, věk psa, disciplínu na kterou se hlásíte.

 

Pro neregistrované:

 

Zašlete e-mail na pavla.r@hafbezobav.cz s těmito údaji: jméno, příjmení, jméno psa, věk psa, disciplínu na kterou se hlásíte. Následně budete e-mailem vyzváni k platbě.

 

Platbu zašlete na č.ú.: 107-9867930287/0100 (KB) pod VS 440577 (DogDartbee,) VS 440507 (TimeTrial) do zprávy pro příjemce: příjmení hráče + jméno psa.

 

 

 

 

 

 

 

Soutěžní disky: Je možné používat jakýkoliv z dostupných plastových disků určených na dogfrisbee o průměru 21-24 cm (např. Wham-O - Frisbee fastback standard, Flex fastback, Super Flex fastback, Recycled Reflyer Fastback, Eurablend; Hero - Hero Air, Hero Xtra, Hero Praxis, SuperHero, SuperStar, SuperSwirl; Hyperflite - Competition standard, SofFlite disc, FrostBite disc, Jawz). Malí psi do kohoutkové výšky 37 cm mohou používat disky menšího průměru (Hero - Hero Sonic; Hero SuperSonic; Hyperflite - Jawz Pup Disc).

 

Doplňující informace: Organizátor není zodpovědný za úraz vzniklý Vám nebo Vašemu psovi, každý účastník je zodpovědný za bezpečnost a zdraví svého psa. Pes musí být zdravý a v kondici odpovídající zátěži při soutěži, háravé feny se nesmí soutěže zúčastnit. Volné venčení psů je povoleno pouze v prostorách k tomu vymezených. Psi, kteří právě nesoutěží, se nesmí v areálu pohybovat na volno. Musí být na vodítku nebo v kenelkách. Během soutěžního vystoupení nesmí být použito žádného pamlsku ani jiné pomůcky k motivaci psa. Na soutěžním poli může být v průběhu soutěže jen rozhodčí a právě soutěžící tým. Závodů se může zúčastnit pes starší 18 měsíců, u plemen do 37 cm kohoutkové výšky pes starší 12 měsíců.

 

Veterinární podmínky: Soutěž se koná dle zákona č.246/1992 Sb. Nesmí se účastnit psi s kupírovanýma ušima. Pes musí být klinicky zdraví. Psi pocházející z ČR musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem nebo platným pasem pro malá zvířata. Psi z členských zemí EU a třetích zemí musí splňovat podmínky dané nařízením Evropského parlamentu a Rady 998/2003 ze dne 26. 5. 2003. Pes musí mít platné očkování proti vzteklině (ne starší jak 1 rok). Očkovací průkazy nebo PetPasy předloží každý soutěžící během veterinární přejímky.

 

 

Informace: Pavla Gašpárková, pavla.r@hafbezobav.cz