HAFBO kouzelný víkend
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 15. 05. 2011Přinášíme vám nový projekt, který bychom rádi zavedli jako pravidelnou HAFBO akci. Propozice. Přihlašování spuštěno.

 

 


 

 

 


 
Ne nadarmo se říká, že pes je obrazem svého pána. Na internetu jsou fotky páníčků a jejich pejsků, kde podoba je opravdu neskutečná. Je to však podoba čistě obrazová tzv. facová. Ve skutečnosti se nám naši čtyřnozí přátelé podobají mnohem více. Jsou citlivější na naši vnitřní energii a jejich chování je často obrazem této energie aniž bychom si to uvědomovali a mnozí si to kolikrát ani nechtějí přiznat.

 

Malé štěně si přináší do svého života vjemy od matky, sourozenců a chovatele, ale další utváření je čistě na nás a na naší vnitřní energii. Pokud chceme své soužití s psím přítelem obohatit, změnit nebo posunout, musíme začít především u sebe. Naše zkušenosti s výchovou a výcvikem psů a trápením mnoha páníčků nás přivedli na tento projekt.

 

Rádi bychom vám byli pomocníky a pomohli obohatit nebo zlepšit cestu, na které vás váš čtyřnohý kamarád doprovází.

 

Připravili jsme pro vás víkend, kde se budeme věnovat především vám a vy pak následně svým psům. Co doopravdy zažijete, je čistě na vás a vaší vnitřní energii, my budeme pouze vašimi průvodci a podporou se svými zkušenostmi.

 

 

 

Kdy: 24. 6.- 26.6.2011

 

 

 

Kde: Camp Javorová Skála

 
(http://www.levneubytovani.net/ubytovani/camp-javorova-skala.htm)

 

 

 

Zaměření:

 
 
 • Práce se psem v novém nebo neznámém prostředí
 •  
 • Stres psů a vliv na zdraví psů
 •  
 • Cvičení v přírodě s procházkou zaměřené na energické a klidové fáze
 •  
 • Masáže psů
 •  
 • Skupinová cvičení zaměřená na konkrétní problematiku práce člověka se psem
 •  
 • Večer pro páníčky
 •  
 • Pro vybití energie - coursing
 •  
   

   

   

  Proč kouzelný? Chtěli bychom vám předat energii takovou, aby se další cesta vašeho společného života se čtyřnohým kamarádem ubírala tím správným směrem a byla pro vás obohacující a radostná. A protože práce s energií, kterou máme v sobě je takové kouzlo každého z nás, věříme, že čas strávený s námi bude pro vás kouzelný.

   
   

   

  Vaše kouzelnice Kačka, Martina a Míša

   

   

   

  _______________________________________________________________________________________

   

   

   


   
  PROPOZICE

   

   

   

  Prosíme, čtěte pozorně. Vzhledem k tomu, že se budeme snažit vytvořit vyrovnanou skupinu je velmi důležité sladit časový harmonogram a podmínky. Děkujeme předem za pochopení.

   

   

   

  Pátek 24.6.2011

   

  Příjezd: 24.6.2011 tak, abychom v 19.00 hod. byli všichni i se psy připraveni na společnou socializační procházku. Proto doporučujeme čas příjezdu mezi 17.00 - 18.00 hod.

   
  20.00 hod.: večeře
   
  21.00 hod.: seznámení s programem

   


   
  Sobota 25.6.2011

   

  8.30 - 9.30 hod.: snídaně

   
  9.45 hod.: sraz na dopolední aktivitu (10.00 - 13.00 hod.)
   
  13.00 - 15.30 hod.: oběd a odpočinek
   
  15.30 - 16.30 hod.: pejsci stále odpočívají a páníčci dostanou informace o práci s energií
   
  16.30 - 17.30 hod.: cvičení se psy
   
  18.00 hod.: večeře
   
  19.30 hod.: večerní program pro páníčky. Budou zapojeni i pejsci dle individuální potřeby (masáže psů, workshop) a zábava.

   

   

   

  Neděle 26.6.2011

   

  9.00 hod.: snídaně

   
  10.00 - 13.00 hod.: coursing, vycházka (v případě nepříznivého počasí náhradní program)
   
  13.00 hod.: oběd
   
  14.00 - 16.00 hod.: co nám víkend dal nebo vzal :o), poradenství
   
  16.00 hod.: příprava na odjezd, odjezd

   

   

   

  Podmínky a doporučení: Každý si za svého psa zodpovídá sám. Při aktivitách určených jen pro páníčky musí psi zůstat na pokojích nebo v chatkách. Doporučujeme 1 psa na člověka. Samozřejmě, že v případě, že majitel má více pejsků, budeme se snažit práci se psy nějak podělit. Pro pochopení celého konceptu není vhodné odjíždět nebo přijíždět později mimo stanovený harmonogram.

   

   

   

  Co s sebou: Deku pro psa na spaní a na masáže, případně cestovní přepravku pro umožnění většího klidu psovi, pohodlné oblečení pro sebe pro sezení v místnosti, ale i venku. Pamlsky, náhubky pro pejsky zlobily.

   

   

   

  Ubytování: V chatkách nebo na pokojích. Bude řešeno přímo na místě dle příjezdu účastníků.

   

   

   

  Strava: Plná penze ve vegetariánském duchu

   

   

   

  Přihlášení a platba: V sekci Výchova a výcvik/Rozvrhu cvičení na stránkách magazínu. Pokud nemáte kredity, stačí si je navýšit převodem přes účet dle instrukcí na stránkách. Následně se budete moci přihlásit.

   

   

   

  Cena zahrnuje: Ubytování / Program / Stravu (začínáme večeří v pátek a končíme obědem v neděli) , počítáno na 1 osobu a 1 psa. Další pes navíc : 150,00 Kč na cellou akci