Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
86 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Jak poznat kvalitní krmivo pro psy, aneb selský rozum vítězí nad reklamou

Vydáno dne 01. 06. 2016 (840 přečtení)

Vybrat kvalitní a obsahově plnohodnotné krmivo pro psy představuje pro nejednoho majitele chlupatého čtyřnohého kamaráda velké dilema...


... Všichni chceme pro naše mazlíčky jen to nejlepší, ovšem často se v pestré nabídce psích krmiv přestáváme orientovat. Ne vždy je nutné utrácet za stravu pro vašeho psa nekřesťansky vysoké sumy – reklamy a mediální tlak mají za následek rozšířenou představu, že jen to nejdražší krmivo je ve skutečnosti to nejlepší. Pamatujte – ne vždy je tomu skutečně tak!

 
 
Výběr kvality není otázkou deseti minut

V současné době je k dostání široké množství průmyslově vyráběných krmiv pro psy, které se od sebe navzájem liší nejen značkou, ale i cenou, kvalitou a složením. Výběr krmiva pro vašeho psího kamaráda neuspěchejte a najděte si čas na přečtení složení – kvalita stravy má totiž výrazný vliv na jeho zdraví. Nesnažte se ušetřit každou korunu na úrok spokojenosti vašeho mazlíčka.
 

 
 
 
 
 
 
Prémiová krmiva pro psy, aneb spokojený psí život
 
Na trhu můžete pořídit různorodé typy psích krmiv. Zatímco u některých je kvalita natolik nízká, že si jich svědomití majitelé psů ani koutkem oka nevšimnou, dají se koupit i tzv. krmiva vyšší střední třídy rovněž nazývaná jako prémiová krmiva. Prémiová krmiva pro psy slibují hned několik výhod – jejich složení je obsahově bohaté a obsahuje přesně takové složky, které psy potřebují. Strava psa musí být vyvážená a měla by obsahovat odpovídající poměr vody, energie, bílkovin, minerálních látek a vitamínů.
  
 
Investice do budoucnosti vašeho psa
 
Mnoho lidí si pohrává s myšlenkou, zda se vyplatí investovat peníze do prémiových krmiv. Je pravda, že za kvalitní prémiová krmiva značek Calibra, Brit Care, BARKING HEADS, Naturea či Carnilove si nějaký peníz připlatíte, jedná se ale o investici do budoucnosti vašeho psího miláčka. Podáváním kvalitního prémiového krmiva mu zajistíte dlouhodobý přísun vyvážené stravy, díky čemuž můžete předejít mnoha zdravotním problémům či alergiím. Váš pes tak může žít dlouhý a spokojený život bez zdravotních komplikací. A za to ty peníze stojí.
 

 

 

K nákupu krmiva za výhodné ceny doporučujeme internetový obchod PetHome.cz.

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1439  (1439 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1134  (1134 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
894  (894 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1012  (1012 hl.)
Neřeším to
988  (988 hl.)

Celkem hlasovalo: 5467


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie