Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
57 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Pelech pro psa není jen místem na spaní

Vydáno dne 04. 02. 2016 (820 přečtení)

Pelech pro psa je jednou z nejzákladnějších chovatelských potřeb

Reklama


 

Pelech pro psa je jednou z nejzákladnějších chovatelských potřeb. Bez něj se neobejde žádný kynolog, který chová svého psa v bytě nebo domě. Protože, i když svému psímu miláčkovi povolíte sdílet s vámi všechna místa, určena pro relax, které ve vašem obydlí existují, pes i přesto potřebuje vlastní místečko, které je pro něj útočištěm ve chvílích pohody i nepohody. V pelechu by váš pes měl najít vše pro domácí pohodlí, odpočinek, spánek i relaxaci.

 

Při výběru berte v úvahu všechny skutečnosti, které jsou pro funkčnost pelechu důležité z pohledu vašeho psa. Aby se váš pes v pelechu cítil útulně a pohodlně, kromě základní vlastnosti, jakou je velikost, je důležité vzít v potaz také návyky vašeho psa při odpočinku. Sledujte, jestli váš pes raději odpočívá o samotě, bez rušivých faktorů, anebo při odpočinku dává přednost vaší přítomnosti a přehledu o tom, co se děje v nejbližším okolí. To by mělo při výběru pelechu pro psa rozhodnout o tom, jestli pro svého miláčka vyberete otevřený pelech, anebo uzavřený, ve tvaru tunelu, kukaně, iglú anebo boudy.

Při volbě velikosti pelechu zkuste vysledovat oblíbenou polohu svého psa ve spánku a při odpočinku a změřit prostor, který u toho na podložce zabere. Pokud k těmto rozměrům přidáte ještě pár centimetrů navíc, získáte rozměry ideálního pelechu, ve kterém se váš pes může cítit pohodlně.

Pokud vybíráte pelech pro štěně, počítejte s tím, že pelíšek časem budete muset vyměnit za větší.

 

Z bohaté nabídky stylů, motivů, barev a vzorů vyberte svému psovi k odpočinku a relaxaci to nejlepší, aby v pelechu našel nejen relax, ale také pocit pohody a bezpečí.

Obchody a e-shopy s potřebami pro psy nabízí široký výběr z mnoha typů a značek pelechů pro psy z kvalitních materiálů, v originálních designech a různých velikostech. Na výběr máte kvalitní značkové pelechy pro psy, lehátka, psí sedáky a pohovky, polštáře, doupata a koše pro psy všech plemen a velikostí. V nabídce jsou také různé typy psích bud a klecí pro psy.

 

Pelech pro psa vybírejte podle barvy, velikosti a vlastností, které jsou pro vašeho psího kamaráda nejdůležitější. Někteří pejsci rádi odpočívají v měkoučké peřince, jiní upřednostňují relaxaci na tvrdší podložce či matraci. Pro některé hafany je důležité, aby povrch deky či pelechu byl protiskluzový, jiní ocení hřejivou kožešinu nebo plyš, do kterého se můžou zachumlat. Pokud máte staršího psa, anebo psa s citlivými klouby, vyberte mu speciální zdravotní ortopedickou matraci.

 

Abyste se při nákupu pelechu pro psa neobávali, že uděláte chybu, někteří prodejci nabízejí možnost vyzkoušení pelechu v prodejně, anebo při nákupu přes e-shop také doma, s možností vrácení anebo výměny do 3 týdnů (například www.rogz.cz).

 

 

 

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1444  (1444 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1140  (1140 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
907  (907 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1015  (1015 hl.)
Neřeším to
1002  (1002 hl.)

Celkem hlasovalo: 5508


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie