Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
12 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Na Valentýna do Českého krasu

Vydáno dne 26. 01. 2015 (581 přečtení)

Propozice.

ReklamaZima otálí se sněhovým závojem, rok se přehoupl do dalšího a za chvíli nás čeká oficiální začátek všech možných závodů, treků, dogtreků a všeho možného, proto pojďte se s námi protáhnout nedaleko Prahy do krásného Českého krasu. Pro ty, kdo neslaví celý valentýnský víkend, ale chtějí se projít „zimní“ přírodou, ať už ve dvou, nebo sami a na konci posedět s ostatními závodníky v příjemné hospůdce pod hradem Karlštejn J. V závodu budeme opět dodržovat některá z pravidel dogtrekkingu – a to hlavně neustálé spojení psa a psovoda vodítkem nebo tažnou šňůrou. Povinná výbava žádná nebude, jelikož bude opět na výběr ze tří nijak dlouhých tras, jak kvůli počasí, tak i kvůli dřívější tmě. Na vlastním uvážení je i množství vody a použití ochranných psích botiček.

Cesty Vás zavedou po největších zajímavostech v okolí hradu Karlštejn, pokocháte se např. pohledem na zatopené lomy Malá a Velká Amerika. Krajina Českého krasu stojí za to v jakémkoli ročním období, o to víc v době, kdy není obléhána davy turistů, když nám i v únoru terén zatím poměrně přeje.

Těšíme se na Vás a Vaše čtyřnohé kamarády!

KDY:

 

  14. 2. 2015  v 9–10 hod.

 

KDE:

Karlštejn (přesné místo bude včas upřesněno)

 

 

 

 

            Trasa I  cca 26km                   Trasa II cca 18km                   Trasa III cca 10km

 

Trasy budou vedeny převážně po turistickém značení lesními a zpevněnými cestami CHKO Karlštejn, některé části povedou po loukách nebo polních cestách po vlastním značení. Na trase bude opět několik kontrolních bodů. Potřebný výřez mapy a itinerář dostane každý účastník na startu.

STARTOVNÉ:

 

  200,- / osoba

 

Celý závod se bude řídit některými pravidly dogtrekkingu, tzn.  že závodníci se po trati mohou pohybovat maximálně po dvojicích (počet psů na osobu není omezen). Každý do závodu vstupuje na vlastní nebezpečí a psi budou po celou dobu trvání závodu připoutáni ke svému psovodovi ať už na postroji a šňůře, nebo na vodítku. Pes musí mít s sebou platný očkovací průkaz.

 

 

 

 

PŘIHLÁŠKY:

 

Přihlašování proběhne přes HafBO (http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/detail/40), přihlásit je možné do 9. 2. 2015, do tohoto data musí být startovné připsáno na účet č. 35-6172060277/0100 jinak je přihláška považována za neplatnou, startovné se po tomto datu již nevrací.

PŘIHLÁŠENÍM ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie