Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
77 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Božíhodyáda

Vydáno dne 11. 12. 2014 (921 přečtení)

Přijďte se protáhnout po štědrovečerní večeři a hordách cukroví a vydovádět se spolu se svými pejsky na krátkou zimní procházku s několika veselými soutěžemi!

Propozice.

Reklama


 

7km dlouhá trasa letos opět Divokou Šárkou s několika soutěžními disciplínami. Při soutěžení si opět zabrousíme do vánočních zvyků a tradic, anebo využijeme náměty různých zimních radovánek :)

Startovat se bude po libovolném počtu lidí (klidně můžete vyrazit jako jedna velká skupinka :-)) a po cestě narazíte na několik stanovišť, kde Vám odpovědná osoba vysvětlí, o jakou disciplínu půjde. Za provedený úkol obdržíte určitý počet bodů, který se Vám zapíše do kartičky, a na konci se body sečtou. Nejde tedy o soutěž na čas. Na konci bude vyhlášena nejšikovnější dvojice, avšak odměněna bude za snahu každá dvojice :-)

 

 

KDY:

25.12.2014

 

KDE: 

sraz bude v Divoké Šárce u McDonalda cca ve 11h.

 

Pejsci mohou být při celé procházce na volno, ale každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM. Na stanovištích, kde se budou konat disciplíny, je nutné dodržovat pokyny těch, kteří to tam budou mít na starosti, u některých disciplín bude vodítko vyžadováno, u jiných naopak zakázáno J

Psi, kteří honí zvěř nebo utíkají by měli být na vodítku, nebo stopovací šňůře, pokud je to nutné, nezapomeňte náhubky (pokud pojedete MHD, tak jsou náhubky povinné).

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří, s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu)

S sebou nezapomeňte ani nějaké ty motivační dobrůtky či hračky pro pejsky, případně vodu pro pejsky i pro sebe; teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!J

 

 

 

 

Startovat můžete hned, jak dorazíte, na startu pro Vás bude připravena hned první disciplína. Trasa je koncipována jako okruh, tzn. že tam, kde vystartujete, bude i cíl.

 

Přihláška:

 

Přihlašování probíhá přes HafBO (http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/detail/38). Počet psů na osobu je omezen na jednoho soutěžícího psa (pokud máte pejsků vícero, pak je nutné vybrat jednoho, který bude soutěžit, ostatní mohou samozřejmě jít jako doprovod).

 

Startovné:

150,- (za osobu a psa). Startovné musí být připsáno na účet č. 35-6172060277/0100 nejpozději 23. 12. 2014, startovné je nevratné.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1210  (1210 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
917  (917 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
693  (693 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4401


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie