Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
61 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

II. Noční výlet po pravém břehu Vltavy

Vydáno dne 04. 11. 2014 (1099 přečtení)

Propozice.

Reklama


 

Trasa: cca 30km (nebo tolik kolik zvládnete)

Kdy: 13.12.2014

Čas: cca 20:00 – 8:00

Pro velký zájem je tu konečně druhá slibovaná část putování noční Prahou – pravý břeh řeky Vltavy J. Na trase bude opět několik kontrolních bodů, které je třeba projít. Start bude tentokráte v centru, kam se všichni dostanete – u Národního divadla (tram, pěšky od metra Národní třída,…). 

Celá trasa má cca 30km a trasa je tentokráte daná (až na drobné výjimky, kde je více možných cest). NENÍ POVOLENO POUŽÍVÁNÍ MHD V PRŮBĚHU CESTY, MHD můžete využít jen po předchozím ukončení soutěžení.

Podrobný itinerář, případné mapy a instrukce obdrží každý účastník na startu. Trasa povede přes známé památky v centru Prahy (Národní divadlo, Mánes, Tančící dům, Vyšehrad, ad.), ale také přes městskou zeleň jako je Kunratický a Michelský les, nebo park Folimanka, i přes některé z našich pražských přírodních památek (Branické skály, Podolský profil).

Počítat se bude, kolik kontrolních stanovišť projdete (budete si zaznamenávat do kartičky, kterou dostanete na startu), těm, kdo dojdou až do cíle, bude měřen čas – podle toho se bude vyhodnocovat pořadí. Každý účastník, který dojde až do cíle, dostane diplom a cenu ihned na místě, protože v neděli v noci/ráno moc podniků otevřených nebývá - nebudeme dělat celkové vyhodnocení. Cíl bude v Libuši v ulici Opařanská – bližší info v itineráři. Ti, kdo by si zde chtěli nechat auto, můžou – v okolních ulicích, nebo na parkovištích vyznačených v mapě. Ti, kteří do cíle nedojdou, dostanou diplom a drobnost za účast. Celkové pořadí a kdo kam došel, pak bude vyvěšeno na internetu na webu HafBO nebo zitjepsina.weebly.com. Znamená to tedy, že můžete trasu kdekoli ukončit a využít MHD, nebo cokoli jiného k návratu domů, soutěž můžete ukončit pomocí SMS J. Do 8:00 v neděli 14.prosince musí všichni odevzdat svou kartičku v cílovém bodě. 8:00 je nejzazší bod pro dojití do cíle! Start je libovolný od 20:00, záleží na tom, jak se cítíte, že trasu zvládnete.

Doporučená výbava: ČELOVKA – ne všude musí být světlo, nabitý mobilní telefon, tramvajenka nebo lístek na MHD, košík pro možnost využití MHD. Doporučuji si s sebou vzít i botičku pro psa pro jistotu, teplé oblečení a pohodlnou, nepromokavou obuv. TRASA VEDE MĚSTEM, BERTE TO PROSÍM V POTAZ J  - pravý břeh povede více přes centrum než břeh levý. Po cestě snad opět poznáte jinou tvář Prahy – tichou a klidnou, případně pěkně osvětlenou z vyhlídky na Vyšehradě, a pokud budeme mít štěstí, tak nám tentokráte Praha i trochu zasněží.

               

S sebou nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním – věk psa neomezuji, ale zvažte jeho možnosti, akce není vhodná pro štěňátka, trasa již je poměrně dlouhá a pevný městský povrch není nejlehčí !

 

Max počet lidí: 20

 Minimální počet účastníků pro konání akce – 5.

Cena: 150kč

 

Peníze musí být připsány na účet do 12.12.2014, jinak bude přihláška považována za neplatnou.

Přihlašování proběhne přes HafBO (http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/detail/36) a prosím o zaslání přihlášky na email tereza.vidimska@centrum.cz s těmito údaji: Jméno, příjmení, jméno psa. S jakýmikoli dotazy se můžete obracet na mě na telefonu 732803857, nebo na výše zmíněném emailu.

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT!

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1444  (1444 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1140  (1140 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
907  (907 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1016  (1016 hl.)
Neřeším to
1002  (1002 hl.)

Celkem hlasovalo: 5509


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie