Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
77 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Toulání podzimním Křivoklátskem

Vydáno dne 20. 10. 2014 (1029 přečtení)

Pojďte s námi objevovat podzimní přírodu nedaleko Prahy a ještě u toho něco vyhrát! Malý podzimní závod s prvky dogtrekkingu.

ReklamaKDY:

8. 11. 2014 v 8:00 - 10:00

 

KDE:

Krušovice – přesné místo bude včas upřesněno

 

 

trasa I

 

délka: cca 25 km

 

 

trasa II

 

délka: cca 16 km

 

 

trasa III

 

délka:  vyloženě procházková max. 10 km

 

Trasy povedou krásnou přírodou poblíž křivoklátských lesů, nejsou dlouhé, protože je brzy tma, a trasu I si můžete na některých místech zkrátit, pokud usoudíte, že je to na vás moc nebo nebudete chtít jít potmě. Trasy povedou převážně po turistických značkách. Časový limit pro jednotlivé trasy není stanoven, ale všichni musí dorazit do cíle nejpozději v 18 hod., kdy bude vyhlášení výsledků.

Akce se bude řídit dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Počet psů na osobu není omezený. Na trase bude několik kontrolních bodů a po trase se účastníci mohou pohybovat maximálně ve dvojicích.

 

 

Povinná výbava pro všechny trasy: láhev na vodu 1 litr, tužka, čelovka.

 

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa.

 

Na startu každý účastník dostane mapu a itinerář s vyznačenými kontrolními body.

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, pes bude po celou dobu na vodítku či dogtrekkové šňůře.

 

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou (budou kontrolovány na startu).

 

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky, případně pokud potřebujete, tak přibalte i náhubek. A hlavně DOBROU NÁLADU!J

 

 

 

Možnost občerstvení a vyhlášení proběhne v některé z místních restaurací, bude upřesněno před závodem.

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky. Zúčastnit se můžete jak s pejskem, tak i bez pejska jako turista.

 

Přihláška:

 

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, jméno a věk psa a typ trasy, kterou si zvolíte). Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity. Minimální počet účastníků pro konání akce je 6 lidí.

 

Startovné:

200,- (za osobu)

Startovné musí být připsáno na účet č.35-6172060277/0100 nejpozději 1. 11. 2014, startovné je nevratné.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT.

 

 

DOPROVODNÝ PROGRAM:

 

Po krátkém zvážení jsme se rozhodly ještě celou akci doplnit o doprovodný program. Protože těchto akcí se často účastní převážně majitelky pejsků a jejich drahé polovičky je jen doprovází, pak bychom měli myslet i na ně a trochu jim výlet zpestřit J. Při dostatečném zájmu by bylo možné zajistit také exkurzi po královském Pivovaru Krušovice, cena za osobu na exkurzi je 160 Kč, pro studenty pak 110 Kč (platba bude upřesněna, podle počtu zájemců). Exkurze by byla naplánovaná na odpolední hodiny před vyhlášením, tak aby měli všichni možnost pivovar navštívit, přece jen trasy jsou krátké, takže času bude dost. Při větším zájmu bychom domluvily exkurze dvě. V ceně exkurze je prohlídka pivovaru, degustace plus malý suvenýr.  Po té je možno nakoupit si, co by se Vám zalíbilo, v pivovarské prodejně.

Pivovar leží vedle zámku Krušovice, nicméně Vaši čtyřnozí miláčci budou muset zůstat v autě – proto by byla exkurze až po soutěžním výletu, aby byli pejsci již řádně vyvenčení. Exkurze není příliš dlouhá a počasí už není horké, takže pejsci bez problému vydrží.

V případě zájmu mi prosím napište do přihlášky k akci i Váš zájem o exkurzi a případně počet osob. Degustace se při prohlídce samozřejmě týká jen osob starších 18 let. V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu tereza.vidimska@centrum.cz

nebo na telefonu 732 803 857. 

 

 

 

Samozřejmě zváni jsou všichni milovníci piva, tedy ne jen mužská část J.

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 28 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1207  (1207 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
915  (915 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
691  (691 hl.)
Odčervuji nepravidelně
799  (799 hl.)
Neřeším to
778  (778 hl.)

Celkem hlasovalo: 4390


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie