Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
11 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Nákup krmiva je snadnější, než kdy dříve

Vydáno dne 12. 06. 2014 (1746 přečtení)

Každému chovateli pejska či kočičky se může stát, že podcení zásoby krmiva, večer se vrátí utahaný po celodenní práci a teprve při pohledu na svého miláčka si uvědomí, že na nákup jeho krmení prostě zapomněl. Pak jsou dvě možnosti, buď pejska nebo kočku necháte hladovět nebo se s ním podělíte o svou večeři. Ani jedno řešení bohužel není ideální.

Reklama


 

Pokud pejskovi podáte v nouzi například granule, na které není zvyklý, ač se to na první pohled nezdá, můžete tím způsobit více škody než užitku. Zvířecí trávicí systém je citlivý a náhlá změna stravy může u některých jedinců, zejména mladších nebo naopak starších psů vyvolat zažívací potíže. Takže je jasné, že mnohem lepší je této situaci předejít.

 

 

 

 

Pesklub.cz vás nenechá zapomenout

Předcházet těmto nepříjemným situacím můžete díky nové online službě, kterou přináší Pesklub.cz. Registrací na webu totiž alespoň částěčně delegujete své chovatelské povinnosti na někoho jiného. Konkrétně na několikačlenný tým portálu Pesklub.cz, který vám včas připomene, že je nejvyšší čas doplnit zásoby oblíbených granulí nebo konzerv pro vašeho chlupáče.

V Pesklub.cz nakupíte celou škálu granulí a konzerv pro psy a kočky, stejně jako hračky, kosmetiku a další chovatelské potřeby. Navíc bez jakýchkoliv příplatků si objednat tzv. pravidelnou zásilku. Ve své první objednávce si jednoduše navolíte, s jakou frekvencí chcete pravidelnou zásilku dostávat a o zbytek se postará Pesklub.cz. Ten vám s dostatečným předstihem pošle email, že se blíží termín vaší objednávky a vy přímo v emailu můžete svou objednávku potvrdit, změnit nebo zrušit.

V zahraničí, zejména za oceánem, si výhod pravidelných zásilek užívají chovatelé i jejich čtyřnozí svěřenci už nějakou dobu a obliba tohoto systému nákupu nejen krmiv, ale i ostatních potřeb stále stoupá.

„Říkali jsme si, že když to funguje v cizině, tak by podobnou službu s radostí přijali také čeští chovatelé. Za pár týdnů fungování pravidelných zásilek krmiv a chovatelských potřeb se zdá, že naše úvahy byly správné a počet nově registrovaných zákazníků stále stoupá,“ říká zakladatel Pesklub.cz Jaroslav Stuchlík.

 

 

 

Pravidelné zásilky chovatelský potřeb šetří čas i peníze

Nezpochybnitelným plusem systému pravidelných zásilek je ušetřený čas, který nemusíte trávit mezi regály, ale se svým psem nebo kočkou. Při pravidelných objednávkách je pro zákazníky také minulostí nudné a otravné vypisování údajů, které se nemění.

Registrací v Pesklub.cz a pravidelnou objednávkou ušetříte čas, ale i finance. Zboží můžete zakoupit za výhodnější cenu než je tomu u jiných prodejců, zejména pak v kamenných obchodech a navíc, při nákupu nad 1500 korun neplatíte ani za dopravu.  Pražští kupující mohou také využít možnosti osobního odběru zcela zdarma, ať už je výše nákupu jakákoliv.

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Tereza Šafránková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
21.01.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 28.01.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.

07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
861  (861 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
610  (610 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
514  (514 hl.)
Odčervuji nepravidelně
540  (540 hl.)
Neřeším to
524  (524 hl.)

Celkem hlasovalo: 3049


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie