Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
68 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Nákup krmiva je snadnější, než kdy dříve

Vydáno dne 12. 06. 2014 (1681 přečtení)

Každému chovateli pejska či kočičky se může stát, že podcení zásoby krmiva, večer se vrátí utahaný po celodenní práci a teprve při pohledu na svého miláčka si uvědomí, že na nákup jeho krmení prostě zapomněl. Pak jsou dvě možnosti, buď pejska nebo kočku necháte hladovět nebo se s ním podělíte o svou večeři. Ani jedno řešení bohužel není ideální.

Reklama


 

Pokud pejskovi podáte v nouzi například granule, na které není zvyklý, ač se to na první pohled nezdá, můžete tím způsobit více škody než užitku. Zvířecí trávicí systém je citlivý a náhlá změna stravy může u některých jedinců, zejména mladších nebo naopak starších psů vyvolat zažívací potíže. Takže je jasné, že mnohem lepší je této situaci předejít.

 

 

 

 

Pesklub.cz vás nenechá zapomenout

Předcházet těmto nepříjemným situacím můžete díky nové online službě, kterou přináší Pesklub.cz. Registrací na webu totiž alespoň částěčně delegujete své chovatelské povinnosti na někoho jiného. Konkrétně na několikačlenný tým portálu Pesklub.cz, který vám včas připomene, že je nejvyšší čas doplnit zásoby oblíbených granulí nebo konzerv pro vašeho chlupáče.

V Pesklub.cz nakupíte celou škálu granulí a konzerv pro psy a kočky, stejně jako hračky, kosmetiku a další chovatelské potřeby. Navíc bez jakýchkoliv příplatků si objednat tzv. pravidelnou zásilku. Ve své první objednávce si jednoduše navolíte, s jakou frekvencí chcete pravidelnou zásilku dostávat a o zbytek se postará Pesklub.cz. Ten vám s dostatečným předstihem pošle email, že se blíží termín vaší objednávky a vy přímo v emailu můžete svou objednávku potvrdit, změnit nebo zrušit.

V zahraničí, zejména za oceánem, si výhod pravidelných zásilek užívají chovatelé i jejich čtyřnozí svěřenci už nějakou dobu a obliba tohoto systému nákupu nejen krmiv, ale i ostatních potřeb stále stoupá.

„Říkali jsme si, že když to funguje v cizině, tak by podobnou službu s radostí přijali také čeští chovatelé. Za pár týdnů fungování pravidelných zásilek krmiv a chovatelských potřeb se zdá, že naše úvahy byly správné a počet nově registrovaných zákazníků stále stoupá,“ říká zakladatel Pesklub.cz Jaroslav Stuchlík.

 

 

 

Pravidelné zásilky chovatelský potřeb šetří čas i peníze

Nezpochybnitelným plusem systému pravidelných zásilek je ušetřený čas, který nemusíte trávit mezi regály, ale se svým psem nebo kočkou. Při pravidelných objednávkách je pro zákazníky také minulostí nudné a otravné vypisování údajů, které se nemění.

Registrací v Pesklub.cz a pravidelnou objednávkou ušetříte čas, ale i finance. Zboží můžete zakoupit za výhodnější cenu než je tomu u jiných prodejců, zejména pak v kamenných obchodech a navíc, při nákupu nad 1500 korun neplatíte ani za dopravu.  Pražští kupující mohou také využít možnosti osobního odběru zcela zdarma, ať už je výše nákupu jakákoliv.

 

 

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Tereza Šafránková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.

20.09.2017: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 5.11.2017
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

19.09.2017: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: bude spuštěno...

18.09.2017: Pozvánka na Voříškiádu
Zveme vás na Voříškiádu pod patronací MČ Praha 13, kde HAFBO úzce spolupracuje.
Kdy: 23.9.2017, 14:00. Akce probíhá v rámci volnočasového festivalu Prahy 13.
Informace najdete na stránkách www.praha13.cz!
Budeme se na vás těšit.

17.09.2017: Parkování Stodůlky
Ve Stodůlkách došlo k omezení parkování přímo u cvičiště. Doporučujeme parkovat na zpevněné komunikaci u stožáru nebo u popelnic na tříděný odpad. Pozor na zákaz parkování v zeleni. Alespoň se s pejskem před cvičením projdete. Prosíme, nezapomeňte po svém pejskovi na cestě uklidit, pokud vykoná svoji potřebu. Popelnice na cvičáku máme. V případě, že nutně potřebujete ponechat svoje auto přímo u cvičiště, parkujte podélně s přístupovou cestou tak, aby nedocházelo k omezení průjezdu. V případě konání semináře, přednášek apod., budou informace k parkování aktualizovány.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
647  (647 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
396  (396 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
369  (369 hl.)
Odčervuji nepravidelně
362  (362 hl.)
Neřeším to
348  (348 hl.)

Celkem hlasovalo: 2122


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie