Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
15 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Kokořínsko křížem krážem II.

Vydáno dne 02. 04. 2014 (965 přečtení)

Chcete se projít krásnou přírodou Kokořínska? Pak jsme pro Vás připravili další akci s prvky dogtrekkingu. Přijďte se s námi projít, zasoutěžit si a unavit sebe i pejsky. Po cestě se podíváte do severnější části CHKO Kokořínsko a části Českého středohoří – můžete vidět např. zříceninu hradu Helfenburg, Vlhošť, nebo hrady Ronov a Hřídelík. Cesty vedou příjemnou krajinou s minimem lidí.

Reklama


 

 

KDY:

7. 6. 2013 v 8:00 - 11:30

 

KDE:

Blíževedly kostel (příjezd autem, parkování v přilehlých ulicích, nebo vlakem z Praha hl.n. 8:46, přestup v Lovosicích – 9:56 příjezd, 10:01 odjezd, příjezd do Blíževedel 10:57)

 

Trasa:

Délka: cca 26 km

Časový limit: 12 h

V cíli je možné se občerstvit a přečkat do příchodu všech soutěžících na zahrádce v Hostinci u kostela (50°36'36.448"N, 14°23'57.093"E). V blízkosti hostince je venčení a volný pohyb psů zakázán vzhledem k chované okrasné drůbeži, ptákům a holubům. Psi mohou i do hostince, ale POUZE na vodítku, stejně jako po celou dobu pobytu v hostinci.

Odměněni budou všichni účastníci diplomem a drobným dárkem, první tři budou odměněni medailí. Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci.

Na startu každý účastník dostane výřez mapy a itinerář s vyznačenými kontrolními body, kde bude buďto živá kontrola nebo kleštičky. Závodník si sám poznačí do kartičky, že tudy prošel, nebo mu to vyznačí člověk, který bude kontrolu provádět. Na trase bude i několik nepovinných kontrol.

Akce se koná podle dogtrekkových pravidel, zejména BUDE PES NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Po trati se můžete pohybovat v libovolně velkých skupinkách, ale startovat bude každý sám v intervalu 3 minut. Počet psů na osobu není omezený.

Povinná výbava: láhev na vodu 1l, čelovka (nebo baterka), základní lékárnička – tzn. náplasti a obinadlo. Povinná výbava může být zkontrolována kdykoli mezi startem a cílem včetně.

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa, pokud chcete, pak mapu KČT 11 - České středohoří - východ.

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří, dbejte ale na věk a kondici psa! a s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou, budou kontrolovány na startu, bez nich pes nebude zařazen do soutěže.

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!

Startovné:

200,- (za osobu)

Startovné musí být připsáno na účtu HafBO nejpozději 1. 6. 2014, přihláška je platná až po připsání peněz na účet! Odhlásit se můžete nejpozději 48 h před počátkem akce, později už Vám nebudou vráceny peníze.

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/detail/30. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity, startovné se zvedá na 300,-, je potřeba se předem informovat na obsazenost na tel. čísle 732 803 857. Minimální počet účastníků pro konání akce je 5 lidí, maximální počet účastníků je 15.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT. ÚČASTNÍK SE AKCE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ A SÁM ZODPOVÍDÁ ZA SEBE A SVÉHO PEJSKA.

Porušení některého z pravidel akce má za následek vyloučení z akce bez nároku na cenu, diplom, či vrácení peněz.

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
21.01.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 28.01.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.

07.11.2017: Seznamovací lekce listopad
Seznamovací lekce na listopad jsou omezeny s ohledem na dostupnost instruktorů. Děkujeme za pochopení.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
861  (861 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
610  (610 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
514  (514 hl.)
Odčervuji nepravidelně
539  (539 hl.)
Neřeším to
524  (524 hl.)

Celkem hlasovalo: 3048


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie