Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
56 Hostů, 1 Uživatel

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

HRA: Jak znáte HafBezObav?

Vydáno dne 17. 03. 2014 (1528 přečtení)

Vyhodnocení soutěže.

Reklama


 

Výroční hra je u konce a my doufáme, že i když jste třeba nevyhráli, užili jste si ji a bavila vás. A nyní je na čase vyhlásit prvních pět výherců, kterým tímto gratulujeme!

 

1. místo

Aika (22 bodů)

 

2. místo

Lilian (22 bodů)

 

3. místo

Katkak (21 bodů)

 

4. místo

Jana Š (21 bodů)

 

5. místo

barceo (20 bodů)

 

 


U příležitosti 10-ti letého výročí HafBezObav jsme pro Vás připravili online hru, ve které si prověříte, jak vlastně HAFBO znáte…

Registrujte se do soutěže od 17. do 30. března 2014, po tomto termínu již nebude možné se do hry přihlásit. Registrační poplatek činí 10 Kč.

Hra bude probíhat kontinuálně 5 týdnů. Každý všední/pracovní den dostanete otázku týkající se Haf Bez Obav. Vždy o půlnoci na konci každého všedního dne se daná otázka uzamkne a vy již nebudete mít možnost se k ní vrátit. Ať už odpovíte správně, špatně, nebo neodpovíte vůbec, na začátku nového VŠEDNÍHO/PRACOVNÍHO dne se vám vždy objeví nová otázka. Bude tedy záležet jen na vás, kolik otázek zodpovíte.


Propozice:

Přihlašování zde: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/online_akce/detail/5

Startovné: 10 Kč/osobu buď kredity přes přihlašovací systém nebo na účet 35-617206277/0100, variabilní symbol dle registrace (přihlášení je platné v den připsání peněz na účet)

Počet účastníků: neomezený

Uzávěrka přihlášek: 30. března 2014, startovné je nutné uhradit do: 30. března 2014 (doporučujeme úhradu alespoň 3 pracovní dny předem, aby byla jistota včasného připsání na účet)!


Podmínky přihlašování:

  • uhrazení registračního poplatku na výše uvedený účet nejpozději 30. března 2014 (po tomto termínu budou nezaplacené registrace zrušeny)
  • v případě odhlášení činí storno poplatek 100% z registračního poplatku
  • přihlášením na akci souhlasíte s podmínkami a propozicemi akce

 

Harmonogram:

  • Registrace: 17. 3. – 30. 3. 2014 (po tomto termínu již nebude možné se do hry přihlásit)
  • Hra: 31. 3. – 2. 5. 2014
  • Vyhodnocení výsledků: 7. 5. 2014

 

Pravidla:

Celá hra je na body. Za každou správně zodpovězenou otázku získá hráč 1 bod. Cílem je zodpovědět správně co nejvíce otázek a získat co nejvíce bodů.

V případě, že některý den neodpovíte na otázku vůbec, nic se neděje, hra pro vás pokračuje dál, avšak za daný den nezískáte žádné bodové ohodnocení.

Vítězem se stane soutěžící, který po uplynutí 5 týdnů bude mít nejvíce bodů. V případě, že budou mít na konci hry dva či více hráčů stejné bodové ohodnocení, rozhodne v tomto případě o jejich vítězství doba, která byla potřeba na zodpovězení dané otázky, tedy čas od přečtení otázky k jejímu zodpovězení.

 

 

Hodně štěstí ve hře přeje Tereza (s Bounty & Twixie) 

Pro případné doplňující informace kontaktujte:

Tereza Šafránková, email: tereza@hafbezobav.cz 

 

 

Partneři hry Jak znáte HafBO?


Haf Bez Obav s.r.o.

Pro první místo mikina s logem Haf Bez Obav a pro druhé a třetí tričko s logem Haf Bez Obav. 

Michaela Končulová, LR Healt & Beauty partner

Šampony pro psy 

Plot

Claire Arrowsmithová: Hry pro psí hlavičky

Psi si rádi hrají a hry jim prospívají, a nemusí se jednat zrovna o šampiona v agility nebo mistra obedience. Tato kniha, určená především začátečníkům a "laikům" v oblasti psího výcviku a chování, přináší čtenářům více než 75 her, u nichž se budete bavit vy i váš pes. Vše vychází z pozitivních metod výcviku a je napsáno s důrazem na přístupnost a srozumitelnost, čemuž dopomáhá i bohatý obrazový doprovod každé hry nebo triku.

 

Kathy Sdao: V životě je spousta věcí zadarmo

Během posledních 20 let nespočet trenérů a výcvikářů po celém světě přijalo za své metody tréninku psů prostřednictvím pozitivní motivace. Jednou ze základních myšlenek, ze kterých tyto metody vycházejí, je, že "nic v životě není zadarmo", tedy že každou odměnu, ať už má jakoukoli podobu, si musí pes napřed zasloužit. 
Jenže, jak říká Kathy Sdao, v životě lidí i psí smečky se vyskytuje spousta příjemných věcí, které jsou zadarmo. Je tedy správné a efektivní vést, nebo dokonce nutit psa k tomu, aby si veškerá privilegia zasloužil? Takhle přece opravdové partnerství nevypadá. Neměl by se člověk se psem v odměňování a vedení spíš střídat? Nevykukuje tady na nás na povrchu překonaný, avšak stále hluboce zažitý přízrak nutnosti dominantního postavení v lidsko-psí smečce? Nesvádí nás přílišné lpění na přesvědčení, že nic v životě není zadarmo, na ne zcela správnou cestu výcviku? 
Kathy Sdao se profesionálně věnuje výcviku zvířat už více než 25 let. Nejdříve začínala s kytovci a posléze přešla ke psům. Její kniha vás místy pobaví a místy přivede k zamyšlení, a to nejenom nad vaším psem, výcvikem a vaším vztahem k němu, ale často i nad vámi samotnými.


 

 

Metafora

Michaela Kudláčková: Magická Praha: QR průvodce

S nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prahy aneb S mobilem a QR kódy za strašidly. Praha je doslova a bez nadsázky magické město. Magie je tu všude. Pověsti se mísí s dějinami v elixíru, jaký by nenamíchali ani ti nejslavnější alchymisté. Pojďme se tedy společně podívat na místa, kde se prý dodnes prohánějí duchové. Na strašidla přitom doopravdy věřit nemusíme – stačí, když se dáme okouzlit závanem tajemna zakletého snad do všech pražských kamenů, koutů a uliček. S putováním po stopách prastarých příběhů vám ovšem pomůže nejnovější technika. Jak na to? Lehce. Vezměte mobil, vyfoťte QR kód v knížce a vzhůru na cestu po nejmagičtějších místech našeho hlavního města.

A co všechno v tomhle neobvyklém průvodci naleznete? Obrázky obyvatel tajemných zákoutí. Pověsti a legendy, které se k nim vážou. Adresu, GPS souřadnice a dopravní spojení, které vás nasměrují a dovedou na místo, kde se tajuplné příběhy odehrály. Krásné fotografie, abyste si mohli ověřit, že jste opravdu u cíle.

 

 

 

Albatros Media

Dan Materna, Veronika Souralová: Já, zlatý retrívr

Ahoj děti i dospělí, 
jsem zlatý retrívr a jmenuju se Teddy, ale klidně mi můžete říkat Tedík. Kdysi jsem byl malé štěňátko, vešel jsem se skoro do dlaně, ale dnes jsem už velký hafan a vím, jak to na světě chodí. Spolu s mým páníčkem a čtyřnohými kamarády prožíváme mnohá dobrodružství, a tak jsem si jednoho dne řekl, že bych vám mohl povyprávět o psím životě a o naše příhody se s vámi podělit. Dozvíte se třeba, jaké to bylo, když jsem byl se svými sestřičkami a brášky u maminky, jak jsem prožil první den u páníčka, jak jsem našel svůj nos, povykládám vám o kočičí kamarádce Lízince nebo o tom, jak jsem se potápěl v moři. V knížce najdete taky spoustu krásných fotek, protože páníček fotí často, a hlavně rád. Však uvidíte…
S pozdravem haf a pac, váš Teddy


Sam Stall, David Brunner: Pes - návod k obsluze

Skvrny na koberci. Celonoční štěkání. Ty trapné pohyby, které věčně dělá na vaší noze, ba dokonce na noze každé návštěvy! Přivádí vás to k pláči a k volání Proč proboha k tomu zvířeti nedodali nějaký manuál!?- Můžete se uklidnit, manuál je zde. Díky instrukcím krok za krokem a názorným obrázkům se záhy stanete ostříleným vlastníkem nejvychovanějšího a nejzdravějšího psa v okolí. Humor a technicky jasné nazírání na věc autorům rozhodně nechybí.


 

Lina Bauer: Dobrůtky pro psy

Pamlsky, které podle této knihy svému mazlíčkovi připravíte, jsou jednoduché na přípravu a obsahují vše, co pejsci milují – tvrdý sýr, slaninu, šunku, prejt, vepřové maso… Můžete je použít jako odměny, dárky nebo jen tak pro psí radost z chroupání. Některé recepty jsou užitečné – mátové sušenky jsou vhodné pro svěží dech a čisté zuby, další dobroty jsou ideální v případě diety. V knize také naleznete tipy na vtipné dárkové zabalení pamlsků.


 

Claude Mullerová: Pes senior

V době, kdy průměrný věk našich čtyřnohých druhů díky lepší medicínské péči neustále narůstá, je jistě užitečné dozvědět se odpovědi na otázky, jež si klade každý majitel ohledně zdraví svého stárnoucího zvířete. V této knize naleznete cenné rady pro to, abyste vašemu psovi zajistili co nejlepší kvalitu života i v pokročilém věku. Autorka rozebírá všechny podstatné okruhy otázek týkající se psího stárnutí, jako je zdraví, strava, bolest či změny chování.


 

Laetitia Barlerinová: Pes - 100 falešných předsudků

„Fena by měla mít alespoň jednou za život štěňata“, „Olizování tváře je projevem náklonnosti“, „U psích seniorů se nedoporučuje anestezie“.  Kdo z vás nikdy neslyšel takovéto názory při hovoru o nejvěrnějším příteli člověka? Falešných předsudků o psech je zřejmě tolik jako těch, které se týkají výchovy a zdraví dětí, a stejně zatvrzele i přetrvávají. V této knize naleznete odpovědi a vysvětlení ke 100 falešným předsudkům a mýtům, které jsou rozděleny podle témat – štěně, výchova, výživa, rozmnožování, zdraví, hygiena a chování. Autorka, zkušená veterinární lékařka, vám rovněž předá cenné rady pro lepší každodenní soužití s vaším psím kamarádem.

 

 

Valérie Dramardová: Psí IQ

„Jaké jsou komunikační schopnosti mého psa?“ „Má dobrou krátkodobou paměť?“ „Jaké jsou jeho pozorovací vlohy?“ Autorka rozkrývá všechna velká témata zvířecí inteligence. Budete překvapeni, co všechno váš pes dokáže! Specialistka na zvířecí chování, veterinární lékařka Valérie Dramardová sestavila 30 hravých testů, které vám pomohou vyhodnotit schopnosti vašeho psa. Rychlé a snadno proveditelné testy jsou v knize doprovázeny obrázky a popsány „krok za krokem“. Váš pes získá v každém testu známku, která odpovídá jeho úspěšnosti v daném úkolu. Následuje profil vašeho zvířecího společníka na základě počtu obdržených bodů, spolu s mnoha radami pro to, aby mohl dělat další pokroky.
Umí se podvolit a akceptovat omezení? Těžká, přetěžká… dlouhodobá paměť! Umí rozeznat geometrické tvary? Dokáže překročit pravidla, aby mě poslechl? Neznámé slovo, jak bude reagovat?


 

 

 


[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1135  (1135 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
898  (898 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1013  (1013 hl.)
Neřeším to
992  (992 hl.)

Celkem hlasovalo: 5478


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie