Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
56 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Je tu znovu zábavná fotosoutěž Mazlíček roku

Vydáno dne 05. 03. 2014 (819 přečtení)

Pozvánka na další ročník oblíbené soutěže Mazlíček roku 2014

Reklama


 

Milý chovatelé, milý milovníci domácích zvířátek. Je zde další ročník oblíbené soutěže, je zde Mazlíček roku 2014. Jistě vzpomínáte, jak byla loni tato soutěž úspěšná. Třeba máte nové fotky, nebo dokonce nového miláčka, se kterým se nebudete bát vstoupit do soutěže a představit ho všem ostatním. Je možné přihlásit pejska, kočku, ale pochopitelně i další vaše domácí kamarády, na které jste náležitě pyšní.

 

Jednoduchý profil

Jestliže máte nějaké starší nebo nové fotky svého čtyřnohého miláčka, neváhejte a vytvořte si nejprve rychlý a jednoduchý profil na stránkách www.mazlicekroku.cz. V profilu pak budou všechny potřebné informace o vás a vašem svěřenci. Umístíte zde své nejkrásnější fotky a můžete se s nimi pochlubit celému světu. Zviditelněte svého domácího miláčka s naší pomocí a vyhrajte navíc krásné ceny.

Našimi cenami jsou tentokrát především tablet Lenovo, fotoaparát Cannon nebo oblíbený mobilní telefon Samsung. Jak vidíte, znovu vám nabízíme hodnotné věci, se kterými můžete zvěčnit zvíře, které doma chováte. Nebojte se představit všem ostatním svého mazlíka, ať už je jakýkoliv.

 

 

Soutěž Mazlíček roku 2014 je skvělou zábavou pro celou rodinu, vaše dítka ji budou prožívat na plné pecky a doslova je pohltí.

 

Profilová fotografie vašeho miláčka

Fotografie v profilu je možné přidávat v podstatě při každém novém kole, kterých proběhne celkem 18 a celé to vyvrcholí v prosinci, kdy se odehraje velké finále. Ovšem pozor, v každém kole můžete vložit pouze jeden obrázek. Jak bude takový obrázek úspěšný, je opět hlavně na vaší snaze. Ta může být podpořena například doporučením nebo pozvánkou dalších soutěžících.

Svoji fotku skvěle zvýrazníte pomocí barevného rámečku nebo speciálních VIP odznáčků.

Pozvánkou lze získat hlasy navíc, ale těch možností je mnohem více. Další hlasy obdržíte také při zřízení premium účtu na www.mazlicekroku.cz, který je jistě velmi výhodný.

Celá soutěž je velmi lákavá a již brzy poznáte, že také zábavná. Baví celou rodinu a zvláště pak ty nejmenší, jejichž vztah k domácím zvířátkům bývá nejlepší. Pusťte se do soutěžení o nejkrásnější zvířecí fotku a mějte doma čtyřnohého nebo třeba osminohého šampiona!

 

 
 

[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1444  (1444 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1140  (1140 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
907  (907 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1015  (1015 hl.)
Neřeším to
1002  (1002 hl.)

Celkem hlasovalo: 5508


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie