Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
31 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Se psy za zimními radovánkami - běžky

Vydáno dne 24. 01. 2014 (865 přečtení)

Akce z důvodu špatných sněhových podmínek ZRUŠENA.

Reklama


 

Chcete využít konec sezóny a užít si ještě sníh? Vydejte se s námi na celodenní výlet na běžkách na hřebeny Krkonoš. Ne příliš náročná trasa vede po hřebenové cestě ze Špindlerovy boudy (na kterou nás vyveze jeden z místních autobusů, abychom si ušetřili nepříjemné stoupání) po polské straně hranice na Sluneční kameny a dále do sedla pod Sněžku, odtud se pak vydáme po krásné rovné cestě na Luční boudu, kde je možnost občerstvení, pejsci zde můžou i dovnitř. Po-té, co se občerstvíme, budeme pokračovat po zimní tyčové trase zpátky na Špindlerovu boudu, odtud pak se vydáme mírným klesáním na Moravskou boudu, kde jsou velmi pohostinní i takříkajíc „dog-friendly“, pro ty, co už by měli hlad je zde možnost i vydatnějšího občerstvení s příjemnou obsluhou a za příjemné ceny. Nakonec se klesáním svezeme zpět do Špindlerova mlýna.

Běžky je možné vyměnit za sněžnice, pokud je někdo má a měl by zájem se k nám připojit.

 

Trasa:

Špindlerova bouda – Slonecznik – Luční bouda – Špindlerova bouda – Moravská bouda – Davidovy boudy – Špindlerův mlýn. Trasa je dlouhá cca 20km.

Kdy:

8.3.2014 9:00

Kde:

Sraz ve Špindlerově mlýně na parkovišti u autobusového nádraží, v 9:00. Autobusy nahoru jezdí každou půl (tzn. pokud možno bychom stihli ten v 9.30). Konec akce ve večerních hodinách.

 

Přihlašování a cena:

Přihlašování proběhne přes HafBO, zde : http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/akce/prehled
Maximální počet účastníku je 5 (na jednu osobu jeden pes). Cena za osobu a psa je 250,- (v ceně je jízdné autobusem na Špindlerovu boudu).

!!! Akce se může zrušit nebo změnit datum konání v závislosti na sněhových podmínkách a počasí !!!

Trasa je příjemná horským masivem Krkonoš, s krásnými vyhlídkami jak směrem na Sněžku, tak i dolů do údolí. Je vhodná pro mírně pokročilé běžkaře a pejsky, co v zimě zvládají celodenní pobyt venku ve sněhu. Na hřebenech je počasí velmi proměnlivé, jednu chvíli krásně svítí sluníčko a druhou fouká studený vítr. Pokud budeme mít štěstí na sluníčko, pak se Vám otevřou nádherné výhledy na širé stříbřité pláně, kde ke konci sezóny už moc lidí nebývá. S sebou si nezapomeňte běžky J, pro pejska možno postroj a pružnou dostatečně dlouhou šňůru, budeme se pohybovat v chráněné oblasti, kde by se pejsci neměli pohybovat na volno. Doporučuji teplé oblečení, případně i nějakou tu bundičku pro pejska, pro případ nepříznivého počasí. Lehkou svačinu (třeba čokoládové tyčinky,…) a něco teplého na pití do termosky. Doporučuji také sluneční brýle, nebo sportovní brýle proti větru. S sebou také nezapomeňte čelovku pro všechny případy, alespoň jednu botičku na psa a náhradní teplé ponožky J Do autobusu nezapomeňte náhubek.

Akce se mohou zúčastnit pouze pejsci starší půl roku, s platným očkováním. Očkovací průkazy vezměte prosím s sebou!

 

 

ZA SVÉHO PSA SI ZODPOVÍDÁ KAŽDÝ SÁM, PŘIHLÁŠENÍM SE NA AKCI SOUHLASÍTE SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE  A ZAVAZUJETE SE JE DODRŽOVAT.

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1440  (1440 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1136  (1136 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
900  (900 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1014  (1014 hl.)
Neřeším to
996  (996 hl.)

Celkem hlasovalo: 5486


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie