Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
60 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Psí školička Brit Training Tips aneb know-how pro skvělý život se psem

Vydáno dne 13. 09. 2013 (1142 přečtení)

Výrobce českých superprémiových krmiv Brit, přichází s revolučním výcvikovým programem pro psí milovníky. Vytvořil chuťově motivující pamlsek, Brit Training Snacks, který spočívá ve velikosti na míru jednotlivým váhovým kategoriím psů a také v kaloricky vyváženém a vysoce stravitelném obsahu. Ideální příležitostí, kdy tréninkovou pomůcku vyzkoušet, je unikátní program Brit, v rámci kterého letos čeká první zvonění i pejsky, protože se od září jde do školy!

Reklama


Brit po devatenáctiletých zkušenostech ve svém oboru ví, že výcvik každého psího čtyřnožce má smysl. Nejenže má páníček skvělou možnost se svým chlupatým parťákem navázat bližší vztah, ale zároveň se formou skvělé zábavy naučí vyhýbat projevům chování, které je uvrhne do nežádoucí situace. Zjednodušeně řečeno, společný život bez bouřkových mračen lze natrénovat a s Britem to můžete zkusit v programu Training Tips.

Od neděle, 1. září 2013, na stránce trainingtips.eu Brit zveřejní každý týden krátké odlehčené video s návodem, jak se naučit základní povely, správné reakce na běžné životní situace, jak zvládnout příchod nového člena do rodiny, nebo jak řešit špatné návyky. Mimo to Brit chovatelům poradí, jak se o pejska správně starat a kudy proniknout do výstavního světa.

Brit je zastáncem pozitivní motivace, jejímž prostřednictvím páníček naváže se svým psím chovancem skutečnou symbiózu. Samozřejmě pak přichází otázka, jakým zvíře k tréninku motivovat. Často používané piškoty mají vysoký obsah cukru (a škodí tak zubům i linii) a se zvýšeným obsahem cukru v krvi narůstá i pocit hladu (zase ta linie…). Naopak oblíbená sušená masíčka mají negativní efekt na pozornost psa (jako byste mu říkali: „Že nezjistíš, do jaké kapsy jsem si dal dobrůtku?“) a vysoký obsah proteinu na úkor sacharidů nesvědčí aktivitě.

Proto Brit speciálně pro tento program vyvinul Brit Training Snacks, který je chutný, kaloricky vyvážený, nezatěžující organismus a bez nežádoucích účinků na chrup psa a jeho aktivitu. Velikost pochoutek je intuitivně rozdělena na varianty S, M, L, XL a Puppies.


Není nic jednoduššího, než od září projít s Britem až 52 tréninkových tipů, které „naladíte“ na webu (trainingtips.eu), Facebooku (fb.com/britcare) i ve svém mobilu (prostřednictvím QR kódu z každého balení Brit Training Snacks). Pokud se zúčastníte alespoň 12 výcvikových tipů, obdržíte od Brita dárek a certifikát ze společného výcviku. Brit zjednodušeně řečeno připravil jednoduchý program, se kterým budete za každých okolností pánem situace. Nezbývá než dodat, že se na tuhle výzvu skutečně těšíme!

    

Brit Training S │ M │ L │ XL │ Puppies (od 59 Kč)

Bezpečná a dieteticky vhodná každodenní tréninková pomůcka, kterou můžete zkusit v programu TrainingTips.eu


 

 

Brit - VAFO PRAHA s.r.o.

Web: www.krmivo-brit.cz  │ Facebook: www.fb.com/britcare

Brit - VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 45 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti pet food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, která splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1444  (1444 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1140  (1140 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
907  (907 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1016  (1016 hl.)
Neřeším to
1002  (1002 hl.)

Celkem hlasovalo: 5509


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie