Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
76 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Se psem na vodu

Vydáno dne 14. 05. 2013 (2092 přečtení)

Propozice.

Chcete si užít jednu z nejčastějších letních zábav - splutí řeky a vzít s sebou svého pejska? Pojeďte s námi vyzkoušet vodu Sázavy! Můžete zvolit jak dvoudenní výlet, tak i jednodenní (Čerčany-Týnec nad Sázavou v sobotu, vhodné pro začátečníky, nebo Týnec nad Sázavou - Pikovice v neděli, vhodné pro pokročilé). Ze všech míst jsou dostupné vlaky nebo autobusy, takže není problém se z místa dojetí vrátit na start, pokud by si tam někdo chtěl nechat auto.

Reklama


 

 

KDY:

2. 8. - 4. 8. 2013

 

KDE:

Čerčany - kemp

 

Ubytování:

vlastní stany - kemp Čerčany, kemp Týnec nad Sázavou

ubytování bude zajištěné ve stanech, cokoli jiného si každý musí zajistit sám www.sazavskyostrov.cz , www.fotbal-tynec.cz/taboriste.php  

 

Program:

pátek 2.8.2013

Sraz bude přímo v Čerčanech v kempu v pátek večer. Večer cca 21h, bude seznamovací táborák s opékáním buřtů a seznámením se s cestou.

 

sobota 3.8.2013

Ráno cca v 9h (všechny časy budou upřesněny v pátek večer) nám budou dovezeny lodě. Pro ty, co nikdy nebyli na vodě, bude následovat krátká instruktáž. Naše trasa bude ze Čerčan do Týnce nad Sázavou (14km). Pro zájemce, po cestě se můžeme zastavit na zřícenině hradu Zbořený Kostelec, na který je možné i dojít z místa cílu - cca 3km, po turistických trasách. V Týnci je možné pro ty, co by chtěli jet pouze na jeden den, výlet ukončit a vydat se vlakem zpět do Prahy.

Tento úsek řeky je velmi poklidný a je vhodný i pro úplné začátečníky.

Pro ty, co budou pokračovat, pak následuje ubytování a volný program - možnost návštěvy Týnce nad Sázavou, táborák, návštěva krásné zříceniny Zbořený Kostelec, …

Pro ty, co by jeli až v neděli, bude sraz v sobotu večer v kempu v Týnci nad Sázavou.

 

neděle 4.8.2013

Vyrážet budeme cca v 10h, následuje živější úsek řeky s peřejkami a příjemně tekoucí vodou cca 30km z Týnce nad Sázavou do Pikovic (což je kousek od soutoku Sázavy a Vltavy). Kdo zná Sázavu, pak určitě ví, že je to jeden z nejkrásnějších úseků řeky, ale zároveň je vhodné, aby psi byli v lodi už hodní a pokud možno nevystupovali za jízdy J

 

 

Psi se budou v kempech a jejich blízkosti pohybovat na vodítku. Na řece nebo při krátkých zastávkách mohou být psi na volno, záleží na Vašem uvážení, aby nedocházelo ke rvačkám mezi psy, honění zvěře nebo ohrožení jiných vodáků. V průběhu cesty mohou psi klidně plavat za lodí J

Plout bude každý podle své chuti, buďto s ostatními nebo sám, budou vyznačeny záchytné body (většinou občerstvení), kde se na ostatní bude čekat.

 

S sebou doporučuji na psa postroj, poměrně dobře se za něj loví z vody, pokud se rozhodne vystoupit nebo ho nedobrovolně vykoupeme, pro velké psí neplavce můžete vzít plovací vestuJ Dále doporučuji osušku na psa, mokrý pes ve stanu není nic moc J A samozřejmě dobrou náladu a plavky, buřtíky na táborák, kytary jsou vítány! Na věci budeme mít půjčené barely (1barel na loď, plus možnost zapůjčení dalšího). Věci si pravděpodobně povezeme všechny v lodích. Doporučuji na loď jednoho psa; dva, pokud jsou oba, pes i majitel, zkušenými vodáky.

 

Pro tuto akci doporučuji sjednané úrazové pojištění!

 

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM

Nezapomeňte náhubky, na místo a z místa určení pravděpodobně pojedete vlakem nebo autobusem.

 

Zúčastnit se mohou pejsci s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou. Akce se bude konat za příznivého stavu vody a počasí.

 

Přihláška:

 

Přihlašování probíhá přes HafBO. Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Minimální počet účastníků pro konání akce je 6 lidí (3kánoe). Maximální počet lidí v kánoích je 18lidí - tzn. 9 kánoí. Přihlašovat se bude po dvojicích na loď. Je třeba, aby do 4.7.2013 byla na účet připsána záloha 300Kč na 1den, 500Kč na 2dva dny plavby, kvůli rezervaci lodí, záloha je nevratná. Zbytek musí být doplacen a připsán na účet nejpozději 7dní před začátkem akce, při odhlášení z akce nejpozději 7 dní před konáním se vrací polovina z celé částky (čili cena bez zálohy), po odhlášení později se peníze nevrací. Přihlašování bude ukončeno 4.7.2013.

 

Cena:

 

za 1 den plavby – 600,00 Kč/os

za 2 dny plavby – 1.000,00 Kč/os

 

V ceně je půjčení lodí, odvoz lodí a ubytování pod stanem, v ceně NENÍ strava, případné parkovné za auto v kempu.

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT

 

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1210  (1210 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
917  (917 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
693  (693 hl.)
Odčervuji nepravidelně
801  (801 hl.)
Neřeším to
780  (780 hl.)

Celkem hlasovalo: 4401


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie