Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
9 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Kokořínsko křížem krážem

Vydáno dne 29. 04. 2013 (1643 přečtení)

Propozice.

Chcete se projít krásnou přírodou kokořínského dolu? Pak jsme pro Vás připravili další akci s prvky dogtrekkingu. Trasy se tentokrát budou blížit trasám dogtrekkingových akcí MID a SHORT. Přijďte se s námi projít, zasoutěžit si a unavit sebe i pejsky. Po cestě se podíváte na skály Pokličky, na hrad Kokořín nebo do Šemanovického dolu. Cesty vedou příjemnou krajinou s minimem lidí.

Reklama


 

 KDY:

25.5.2013 v 9:00 - 10:30

 

KDE:

Kokořínský důl – kiosek u restaurace Pobuda

(Po dohodě, kdo by jel vlakem do Mšena, pak je možný domluvit svoz ze Mšena nádraží, kdo by o tuto možnost měl zájem, ozvěte se prosím včas na mail tereza.vidimska@centrum.cz )

 

trasa MID 

délka:  cca 30km

časový limit:   12hodin

 

trasa SHORT  

délka:   cca 17km

časový limit:    9hodin

 

Akce se bude řídit dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: PES BUDE NEUSTÁLE SPOJEN S PSOVODEM POMOCÍ Šňůry nebo vodítka. Účastníci se mohou po trati pohybovat maximálně ve dvojici. Počet psů na osobu není omezený. Startovat se bude v intervalu 1 minuta.

 

Povinná výbava pro MID: láhev na vodu 1l, tužka, čelovka (nebo baterka), základní lékárnička (náplasti, 2x obinadlo)

Povinná výbava pro SHORT: tužka, láhev na vodu

 

Doporučuji s sebou nabitý telefon a alespoň jednu botičku na psa, mapu KČT Kokořínsko, Mělnicko.

 

Na startu každý účastník dostane mapu a itinerář s vyznačenými kontrolními body, kde bude kontrola buďto živá nebo razítko či kleštičky. Závodník si sám poznačí do kartičky, že tudy prošel, nebo mu to tam vyznačí člověk, který bude kontrolu provádět. Vaším dalším úkolem bude do mapy si poznačit názvy míst, které tam budou vyznačeny, nebo zodpovědět některé otázky, které se budou týkat cesty. Na trase bude i několik nepovinných kontrol.

 

Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM, pes bude po celou dobu na vodítku či dogtrekkové šňůře, porušení tohoto pravidla má za následek okamžitou diskvalifikaci, hrajte fér vůči svým protihráčům! Toto pravidlo bude na trati průběžně kontrolováno stejně jako povinná výbava.

Nezapomeňte náhubky, pokud pojedete vlakem.

 

Zúčastnit se mohou pejsci jakkoli staří (doporučuji přizpůsobit výběr trasy věku a kondici psa), s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou, budou kontrolovány na startu, bez nich pes nebude zařazen do soutěže.

S sebou nezapomeňte teplou, pevnou a nepromokavou obuv, teplé oblečení a v případě špatného počasí pláštěnku jak pro Vás, tak pro Vaše pejsky a hlavně DOBROU NÁLADU!J

Hodnocení proběhne, až do cíle dorazí všichni účastníci z dané kategorie, možnost občerstvení v cíli při čekání na vyhlášení bude v kiosku restaurace, je zde příjemná zahrádka. Ráno je kiosek otevřen od 10h.

Startovat bude každý podle toho, kdy dorazí, čas mu bude zapsán do startovní kartičky.

 

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, jméno, plemeno a věk psa). Přihlašovat se bude do týmu po dvou, počet psů na tým není omezen. Přihlašovat se můžete do naplnění kapacity. Přihlášení přímo na místě je možné při nenaplnění kapacity, startovné se zvedá na 350 Kč. Minimální počet účastníků pro konání akce je 7 lidí.

 

Startovné:

250,- (za osobu a psa).

Startovné musí být připsáno na účtu HafBO nejpozději 20.5.2013, přihlášeni na akci jste až dnem připsání peněz na účet! Odhlásit se můžete nejpozději 48h před počátkem akce, později už Vám nebudou vráceny peníze.

 

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 88 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1198  (1198 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
902  (902 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
683  (683 hl.)
Odčervuji nepravidelně
787  (787 hl.)
Neřeším to
768  (768 hl.)

Celkem hlasovalo: 4338


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie