Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
81 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

téma

Za nejvyšším vrcholem na běžkách

Vydáno dne 31. 01. 2013 (738 přečtení)

Propozice. POZOR změna začátku : 10 hod

Reklama


 

 

Máte už nějaké zkušenosti a chcete si vyzkoušet jet se svým psem na běžkách v obtížnějším terénu? Připravili jsme pro Vás okruh s možností vystoupat si i v zimě na naši nejvyšší horu, tak to pojďte vyzkoušet!

 

 

Kdy: 17.2.2013 10:00 (konec akce ve večerních hodinách zpět ve Špindlerově mlýně)

 

Kde: Špindlerův mlýn, parkoviště odkud odjíždí autobusy na Špindlerovku

 

Nejprve se si ulehčíme práci a přesuneme se nahoru na Špindlerovu boudu, odkud vyrazíme po tyčovém značení po polské straně hranic směrem na Sluneční kameny (Slonecznik) a dále až k Dóm Slaski (cca 9km), odtud je možné vystoupat na nejvyšší horu České republiky Sněžku (zde je na české straně bufet). Na Sněžku je potřeba běžky vynést a zpátky snést, v zimě je otevřena pouze cesta po schodech J. Cesta nahoru a zpět je cca 3km. Po té se vydáme okruhem na Luční boudu - s možností zastávky, je zde restaurace a minipivovar, a poté tyčovým značení zpět ke hranicím a na Špindlerovku. Celkem má okruh cca 20km. Parkování možné ve Špindlerově mlýně (za poplatek).

 

Změna programu vyhrazena, akce se může zrušit v důsledku nepříznivého počasí (v tomto případě se samozřejmě vrací peníze i po uzávěrce)!

 

Většina trasy vede po polském území, proto s sebou nezapomeňte europas pro psa!

 

Půjdeme všichni společně, pohodovým poklidným tempem. Pokud někdo má k dispozici a nechce jít na běžkách, je možnost absolvovat trasu na sněžnicích. Důležité je mít alespoň základní zkušenosti s běžkami (jak psovod, tak pes, nejlépe spolu dohromady), po celou dobu se budeme pohybovat po hřebenech Krkonoš. Po celou dobu se budeme pohybovat v zóně národního parku, proto psi musí být po celou cestu na vodítku, na běžky je vhodný pás a pružné vodítko. Každý majitel si za svého pejska ODPOVÍDÁ SÁM. Náhubek s sebou nutný, kvůli možnosti vyjet na Špindlerovku autobusem.

Zúčastnit se mohou pejsci starší jednoho roku, s platným očkováním. Očkovací průkazy s sebou. Berte v potaz, že na hřebenech hor může být opravdu zima a větrno, proto nepodceňte oblečení ani pro Vás, ale ani pro psa. Pro tuto akci jsou vhodní pejsci zvyklí na pohyb venku v zimě a v dobré kondici (cesta sněhem pro ně bude náročnější než pro nás na běžkách).

 

S sebou nezapomeňte běžky (kdo by měl a nechtěl jít na běžkách, může trasu absolvovat na sněžnicích) J, teplé oblečení, i když bude sluníčko, může být hluboko pod nulou a nepříjemný vítr. Obleček pro psa je vhodný, když bychom se někde zastavili. Povinně bude mít každý dvě botičky pro psa, alespoň základní lékárničku a čelovku! Mapa dobrovolná Krkonoše střed, ideálně zimní turistická J Všem vřele doporučuji náhradní mikinu nebo bundu a teplé ponožky! Doporučuji pouze jednoho psa na osobu, doprovod bez psa samozřejmě povolen. Po cestě je možnost občerstvení na Sněžce nebo na Luční boudě.

 

Přihláška:

Přihlašování probíhá přes HafBO, zároveň je potřeba poslat písemnou přihlášku na email: tereza.vidimska@centrum.cz (do přihlášky prosím uveďte, jméno, příjmení, plemeno a věk psa a pokud s Vámi půjde doprovod bez psa, tak počet osob. Minimální počet účastníků je 5, maximální počet účastnících se psů je 7. Přihlašování bude ukončeno 11.2.2013. Po tomto datu se peníze NEVRACÍ.

Cena: 350,-/os. Doprava, stravování a případné výdaje po cestě jsou individuální a nejsou v ceně.

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍM NA AKCI SE ÚČASTNÍK SOUHLASÍ SE VŠEMI PODMÍNKAMI AKCE A ZAVAZUJE SE JE DODRŽOVAT

 

 

 

 


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5
Jako v škole [1 - nejlepší ... 5 - nejhorší]

( Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail | Vytisknout článek )


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

18.03.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 25.03.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.

05.01.2018: Semináře, přednášky...
Roger Abrantes - "Animal training my way"
Kdy: 24.-25.3.2018
Přihlašování: ZRUŠENO

19.12.2017: Tip na dárek
Darujte výcvikové lekce u HAFBO. Předplaťte kredity jako vánoční dárek. Dostanete kredit v dárkové podobě. Případně můžeme zaslat elektronicky. Pište na michaela.k@hafbezobav.cz.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
946  (946 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
682  (682 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
544  (544 hl.)
Odčervuji nepravidelně
592  (592 hl.)
Neřeším to
577  (577 hl.)

Celkem hlasovalo: 3341


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie